Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

lubie duze lechtaczki

Polecane posty

Gość gość

najbardziej podniecaje mnie w kobiecie duze lechtaczki ogladam takie zdjecia i sie masrurbuje przewaznie zawsze na zdjeciach lechtaczek dziewczyny podajcie zdjecia swoich nabrzmialych lechtaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mam takie same upodobania do dużych, dużych łechtuń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daddy cool
Duże łechtaczki to jest to! Chociaż właściwie z mojego punktu widzenia łechtaczki są albo odpowiednich rozmiarów albo (najczęściej) są za małe. Na szczęście jest to temat coraz bardziej popularny w necie! Moją ulubioną gwiazdą z dorodną wisienką jest Esperanza Gomez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vascular
To prawda, duże łechtaczki przestają być tematem niszowym, jest to tak samo popularny "fetysz" jak duże piersi, duże pupy itp. Też lubię duże łechtaczki, chociaż nie tyle chodzi o rozmiar , (bo w sumie czy obiekt wielkości 2 -3 cm można nazywać dużym?) co o fakt że te większe od typowych podczas podniecenia tak ładnie się odsłaniają. Nabrzmiała lśniąca wilgocią główka łechtaczki jest to taki oczywisty sygnał wizualny wysyłany przez ciało kobiety - jestem podniecona, jestem chętna i gotowa do seksu, bierz mnie! Przyznaję, że Esperanza jest doskonała! Autor wątku chyba się jednak rozczaruje - niestety większość kobiet w naszej części świata obdarzonych takimi ładnymi łechtaczkami ciągle traktuje to jako powód do wstydu. Kiedyś istniała taka brazylijska strona gdzie dziewczyny zamieszczały fotki swoich skarbów, ale w Brazylii ciało, seks i erotyka to rzeczy normalne jak oddychanie, u nas to jest tabu. pozdrawiam fanów łechtaczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta ostatnia na 12 stronie robi wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny po anabolikach (sportsmenki z NRD) miały łechtaczki 8 cm. To jest coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sportsmenki NRD po anabolikach wyglądały jak faceci, kanciaste twarze, męska cera owłosione ciało, a z tego co pamiętam to były też przypadki, że faktycznie później zmieniały płeć jak Heidi Krieger, która dzisiaj ma na imię Andreas. Z tym 8 cm to raczej przesada - nawet osoby FTM zmieniające płeć na męską nie są w stanie kuracją hormonalną wyhodować takiego rozmiaru. A spójrzcie tylko na tą ślicznotkę - czy przypomina faceta? http://www.neongalleries.com/627/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos najcudowniejszego w kobiecie to lechtaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebiger
Fantastyczna ta łechtaczka na zdjeciach. Wsadziłbym sobie ją pod własny napletek i trzepał. Moja ma takie mikro ze nigdy jej nie wyszła, totalne zero. Nawet nie wiecie jaki czuje niesmak jak jej robie minete.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bosze, jak ja uwielbiam ssac takie lechtaczki. Niestety, w moim zyciu trafily mi sie jedynie dwie kobiety z lecztaczkami o rozmiarze, ktory wykrecil mnie na orbite. Te wspaniale ksiezniczki mialy okolo 50, obie brunetki z duzymi piersiami i pelnymi tyleczkami i juz wiem, na jakie kochanki bede polowal w tym roku. Jedna to jednorazowa przygoda, druga sie przeprowadzila 300 km, a ja tesknie za duzymi lechtaczkami, ale szukam dalej. Mlodsze kobiety to juz nie to. Zauwazylem, ze zarowno lechtaczki, jak i wargi sromowe maja zdecydowanie mniejsze, daja mniej frajdy przy zabawie oralnej. Cholera, moze to przez te ciagle diety w okresie dojrzewania mlodych dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiu
Wielbiciele dużych biustów mogą już na wstępie wzrokowo przebierać w potencjalnych obiektach zainteresowania, a ci co gustują w dużych łechtaczkach są raczej na przegranej pozycji - mogą co najwyżej liczyć na łut szczęścia. Jest to też sytuacja niekorzystna dla pań obdarzonych takim łechtaczkowym skarbem. Często są zakompleksione (niepotrzebnie) z powodu łechtaczki większej niż średnia a do tego jak od początku trafią na pajaca który strzeli focha na jej widok... za wiele poszkodowanych osób. Powinien istnieć jakiś sygnał dla wtajemniczonych :) np fioletowa szminka w piątek :D P.S. Esperanzę G. i Jessikę J. zjadłbym z kopytami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dużą łechtaczkę i przyznam się, że wstydziłam się jej trochę, bo sądziłam, że powinnam mieć taką mniejszą i zakrytą wargami. Teraz mi to już nie przeszkadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubię duże łechtaczki i wargi sromowe. Wkch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez lubię duże łechtaczki i wargi sromowe. Wkch@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebiger
Wiecie co jestem prawiczkiem jezeli chodzi o temat kontaktu z kobieta chojnie obdarzona w duza łechtaczkę. Nawet nie wiecie jak bym poszedl z taka kobieta w tany...No tak w tym problem ze wlascicielki duzej lechtaki nie da sie zidentyfikowac na ulicy. Czy to jest regula ze kobiety po 50 maja taki sprzet? Ponieważ czuje pewien opór do kontaktu z kobieta po 50tce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jest to żadną regułą że kobiety po 50 to mają. Nie da się zidentyfikować (chyba, że celujesz w kulturystkę na sterydach. Jak chcesz zwiększyć swoje szanse to bilet do Brazylii kup :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rebiger
Baba z zelaza również odpada, kobieta musi być kobieca, a nie pod wasem od sterydow. Mam pytanie do kolezanki co sie tu wypowiedziala. Od kiedy masz taka duzą łechtaczkę. Od momentu dojrzewania czy w sumie od zawsze. Pytam bo mam dzieci w takim wieku ze po plazy jeszcze ganiaja nago i moze zabrzmi to zbyt absurdalnie ale wsrod wiekszosci dziewczynek zauwazyc mozna lechtaczki dlugie na pół c**y.Wszystkie kobiety z ktorymi mialem kontakty nie mialy tak proporcjonalnie dlugich lechtaczek, byc moze jest to organ który się w ogóle nie powiększa. Moja zona ma tak mala lechtaczke ze nigdy jej sie nie wysuneła spod napletka. Popatrzcie my tu sie spuszczamy nad mega łechtaczkami, a sa miejsca na swiecie gdzie kobietom rytualnie usuwa sie łechtaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lechtaczka sie nie powieksza taka jak urosnie taka pozostaje kobiece sa te 1,5 cm taka jak moja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmierzylem zonie i ma 1,3 cm srednica 1 cm jest boska do lizania podawajcie wymiary swoich polowek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rebiger
Ty ale to tak głupio mierzyć coś komuś. Mojej nic nie wystaje i co mam podać w ciemno -1cm. Fakt ma napletek ale pod kapturem nic nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie też kręcą duże łechtaczki ale co mam jechać do Brazylji? Z tymi łechtaczkami to temat rzeka, jak się połączy fakty to ciekawe wnioski wychodza. Wywód trzeba zacząć od początku i tak jak ktos juz tu wczesniej zauważył, kobiety gdy sa jeszcze dziećmi mają jakoś przerośnięte te łechtaczki. Sięgaja im prawie na 3/4 długości ćiipki. Nasuwa się pytanie po co małym dziewczynkom tak długie łechtaczki, czy to jest potwierdzeniem tezy że organ nie używany stopniowo zanika? Na forum jest temat o sposobach masturbacji przez kobiety, nie które panie określiły początek rozpoczęcia masturbacji w wieku przedszkolnym. Od razu nasówa się pytanie jak obecnie duże sa ich łechtaczki. Wracając do brazylijek czy ogólniej latynosek i ich dużych łechtaczek. One dużo wcześniej zaczynają dojrzewać niż kobiety białe przez co ich łechtaczki sa dużo większe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.03.27 jak to suwmiarką mierzyłeś :) Brazylijki, latynoski - to sprawa uwarunkowań genetycznych i związanego z tym poziomu hormonów a nie masturbacji! Co do małoletnich - apeluję o odrobinę rozsądku - nie zauważyliście że proporcje ciała dzieci są inne niż dorosłych, inna jest wielkość głowy w relacji do wzrostu itp? Pytanie do fanów łechtaczek: czy taki rozmiar jest dla was atrakcyjny czy może za duży: http://imgur.com/tJM1oDa&dvcDs9W#0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zchrzaniony link powyżej, trzeba wywalić fragment: amp spacja średnik [amp ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja żona ma piękną dużą łechtaczke,uwielbiam ją pieścić a szczegulnie teraz gdy jest w ciąży na dodatek jest pulchną pięknom kobietą i ten cudowny jej brzuszek gdzie nosi naszego maluszka,a jej cudowną łechtaczke potrafie pieścić godzinami,poprostu cud miód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gość z 2015.03.31 No pierwszy raz w zyciu widze tak duza łechtaczke i już mi się podoba, nie wiem czy bardziej jest niesamowity jej rozmiar czy ta żyłka na jej trzonie. Lepiej by to wszystko wyglądało gdyby ta kobieta byla wydepilowana. Faktycznie kobiety przed okresem dojrzewania maja jakies wieksze te łechtaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widziałam na filmie łechtaczki sportsmenek z nrd, ich łechtaczki miały po 8 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie gadaj! 8cm to gdzie to pokazywały w TV

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie to są duże łechtaczki? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od 1.5cm to zaliczamy do dużych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×