Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ciassteczko

lubie robic loda

Polecane posty

Gość ciassteczko

Kochane wy tez tak macie uwielbiam robić loda mojemu facetowi , o kazdej porze dnia , bardzo mnie to podnieca , wy tez tak robicie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kant siusiaka
tez lubimy robic loda twojemu facetowi :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 123456
Ja tez lubie mojemu Misiowi robic przyjemnosc.... Np w cisgu dnia czasem go tam chwytam i przez spodnie robie masaz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gztzuu
i wtedy basienko, spuszczasz go tez w spodnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gztzuu
ale jaki czysty jesli w majtach kisiel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolinciaaaaaa
o loda to i j lubie robić:)tu jestem na tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kisiel to ma facet ale jak jest kobietą... :O bo nie widziałam nigdy żeby facet miał kisiel w majtkach (ja to co innego :P ) co innego płyn ejakulacyjny - ten sprzed wytrysku- no to cóż w nim brudnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gztzuu
asisko, jak wymasujesz chlopa i go spuscisz bez wyjmowania wacka ze spodni, to on czysty nie bedzie, a gacie ma mokre, chyba oczywiste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gztzuu
no to w tym rozmumieniu masz cakowita racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
tylko swojemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
wlaśnie przed chwilą mu zrobiłam dobrze a niech ma co wspominać w pracy bo na 15 do niej idzie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
A niech ma. lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _kongo_
A lubicie to zrobić z zaskoczenia, w najbardziej nieodpowiednim miejscu i czasie? Np. w windzie, pociągu, kinie. To jest dopiero jazda dla obojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
Ja raz na spacerze zaciagnelam go do lasu i tam mu zrobilam. Bylo swietnie,ale stekal..! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a robilas mu loda rano ..... tak zamiast budzika ? ;-) jedna kolezanka tak mi robila bylo to cos rzeczywiacie wyjatkowego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
bardzo lubie zaskoczyc swego faceta robie mu to wszędzie gdzie tylko mam ochote , a przy tym robie sie tak mokra ze musi mnie dmuchnąc:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aee
Noo,ja go kiedys tak obudzilam, pycha :D I tez sie mocze zawsze ;] Ciassteczko,a on ma sile po lodzie? Moj nie,przynajmniej przez jakis czas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aee
I standardowo robienie loda trwa jakas godzine u mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hm..
bo uwierzę, że to kobieta pisała... nie próbujcie wmówić dziewczynom, że robienie loda jest czymś, co uwielbiają, bo tak nie jest. ja osobiście mam inne marzenia, nie potrzebuję ciągnąć druta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
a ja lubie :) u mnie ma sily wiesz ja musze to robić ok 20 minut a ty az godzine usta cie nie bola??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
niewierny(na) uwierz jestem kobietą a zę to lubie nie tylko to wogóle lubie bzykanko z moim facetem a że robie mu lodzika i to lubie to chyba nic złego:))on mi tez liże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aee
Do hm - mi to naprawde sprawia duza przyjemnosc. Nie dosc,ze penis w ustach to fajna rzecz,to jeszcze jak wyobrazasz sobie,co twoj facet czuje wtedy... ;) Ciasteczko - ale ja go nie mam caly czas w ustach, ja go tez trzepie,lize.. Zeby spotegowac doznania najpierw go rozbudzam,a potem sobie spokojnie wylizuje. Potem znow zaczynam mu ssac i trzepac na zmaine. I znow przerwa na wylizywanko,szczegolnie jajeczek ;) Po kilku takich razach juz nie moze wytrzymac.. I polykam sperme. Nie,zeby byla jakas szczegolnie smaczna, ale podnieca mnie swiadomosc,ze to JEGO sperma, i dizeki temu jest pyszna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zgłaszam się i melduję
a myślałam,że jestem dziwna ja właśnie lubię zamiast budzika / jako gra wstępna / gdy nie ma czasu ani za bardzo miejsca na seks szybki seks też lubię, nie potrzebuję wcale godzinnych tańców godowych i też nie wiem, ile z Was tak ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciassteczko
i tu sie zgodze nie trzeba maratonów by bylo super nawet spontan 15 minutowy jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×