Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Orgasm Addict

Ludzie z natury sa mniej lub bardziej biseksualni.

Polecane posty

Gość Orgasm Addict

Jedynie uwarunkowania kulturowe, religijne czy społeczne powodują, że nie zdajemy sobie z tego sprawy. Tak na prawde czysty hetero lub homoseksualizm jest czyms co mozna by nazwac "zboczeniem" a przynajmniej odstepstwem od normy. Proszę nie bylić biseksualizmu z homoseksualizmem, czy jak zaraz niektorzy napiszą z "pedalstwem". Osoby otwarte, o swiatłych umysłach, nie podatnych na zachowania konformistyczne (artysci, muzycy, pisarze, poeci, a także naukowcy) znacznie cześciej doświadczają związków biseksualnych i określaja siebie jako osoby biseksualne. Bez krępacji realizują swoje pomysly pragnienia, w tym erotyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą byłem tutaj parę razy. Wrzuciłem zdjęcie swojego penisa, a nie zaznawszy uwielbienia płci wszelakiej, stwierdziłem, żeście niegodni widoku moich członków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zwykła bzdura może niektórym się tak wydawać na podstawie np układów towarzyskich ale układy towarzyskie to coś innego i inne mają cele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnego dnia -- nie mówię, że dziś, lub jutro -- odbierzesz telefon i usłyszysz obleśne sapanie. Wiedz, że to mogę być ja. Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orgasm Addict
Kusza Myślivski dziś Pozostawanie w zwiazkach heteroseksualnych i biseksualnosc nie wykluczaja sie wzajemnie a raczej dopelniają. Biseksualnosc o jakiej myślę nie polega koniecznie na odegraniu stricte roli i hetero i homoseksualnej ale raczej na uzupelnieniu relacji heteroseksualnej o elementy bi w np seksie grupowym etc. Jeżeli już wiesz jak smakuje cipka to wlasnie o czyms takim mówię. Oczywiscie, większośc nie doświadczy najprawdopodobniej trójkątów, wielokątow czy innych pokreconych ukladow i dlatego też pewnie nie dowie się co w nich samych drzemie. Ja, jako wieloletni heteryk tego doswiadczylem i zmienilem przez to swoj poglad na pewne sprawy. Mialem w rekach i ustach innego ptaka. Samo męskie ciało też nie wprawia mnie w drżenie, ale juz w towarzystwie kilku innych damskich i męskich ciał robię rzeczy o ktore siebie nie podejrzewałem i o ktore siebie z pewnościa większośc nie podejrzewa. Nie uwazam sie za homoseksualistę, bo nie kreca mnie samotni faceci. Uważam się za osobe biseksualną, choc pociąg do kobiet zdecydowanie w tej seksualnosci dominuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiek Zdzisiek
ja jestem np. lesbą, gdyż uwielbiam rżnąć moją kobietę. Jak sądzę, ona jest pedziem, gdyż też lubi jak ją rżnę. a chorych na głowę też nie brakuje wokół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiek Zdzisiek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam żonę i dzieci a ostatnio mam bardzo dużą ochotę o******** jakiegoś k***ska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeden facet by Ci wystarczył? Ni mówię byle kto, ale przystojny, jurny, przebojowy, z ogromną fujarką, taki jak ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera jak wysoko postawili poprzeczkę:O nie jestem jurny choc zasiadalem w jurii ( to sie liczy?) niezbyt wysoki choć wyzszy od ciebie ( to sie liczy?) nie jestem przebojowy choć czasami pieszcze ucho przebojami ( to sie liczy?) nie mam ogromnej fujarki choć jakbym sie podniecił... ( to sie liczy?) no i najwazniejsze hmmmmm czy jestem kims? w sumie nie jestem choc spogladajac oczyma kogoś to jestem kimś ( to sie liczy?) tyle niewiadomych:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale juz w towarzystwie kilku innych damskich i męskich ciał robię rzeczy o ktore siebie nie podejrzewałem" x aha, i skoro ciebie jarają wielokąty to myślisz, że każdego jarają? śmieszny jesteś :D same tylko eksperymentowanie nie jest tożsame z byciem bi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
" Tak na prawde czysty hetero lub homoseksualizm jest czyms co mozna by nazwac "zboczeniem" a przynajmniej odstepstwem od normy. " x Haha, takiej głupoty to już dawno nie czytałem. To jakiś nowy, lewacki wymysł czy jak? W całej naturze normą są zachowanie heteroseksualne, homo i bi- seksualizm to margines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak naprawde normę stanowi wiekszosc. wiec kiedy wiekszosc otoczenia jest biseksualna to norma jest wlasnie biseksualizm. ale tak nie jest. nasze zaciekawienie bi jest raczej checią sprobowania , czegos w rodzaju eksperymentu. i raczej tak zostanie. nawet w czasach faraonów gdzie homoseksualizm byl trendi byl mniejszoscią. tak wiec czasy do ktorych bijesz sa raczej twoim marzeniem autorze:D ale moglem sie nie wstrzelic bo nie czytalem wątku a jedynie kilka ostatnich wpisów. jestem leniwy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cos w tym jest. Mam mase fantazji w ktorych o******* na spolke z zona drugiemu. Nie jestem pedalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam tak samo chciałbym wziąć do buzi kutasa wyjetego z cipki mojej żony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem zareczona..ale wole kobiety.. Bardziej podnieca mnie seks z kobieta niz z mezczyzna.. jestem bi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Najwyraźniej ! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×