Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ma ktos ochote przeleciec tlusta słonice ?

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wstaw fotkę, skąd jesteś? Zdecyduję się, jak obiecasz że będzie fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jakieś atrybuty tej tłustej słonicy? Gdzie tłuszcz się osadza? Jak ta słonica wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dasz się w dupę wyruchać? Tłuste dupy są zwykle naprawdę ciasne i świetne do ekstrakcji spermy. Spuszczę się w twój tylni otwór a potem chlapnę Ci dobrą minetkę bawiąc się twoim cycuszkami i soczystą słonią dupą, ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wazne gdzie sie ten tluszcz osadza ? I tak ktorzy chca grube sa takimi desperatami że im wszystko jedno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ważne. Osiemdziesiąt kilo osiemdziesięciu kilo nie równe, moja droga, i tak można skakać w górę mniej więcej do 135. Potem zwykle w ogóle jest go za dużo żeby się połapać i kobiety rzadko zachowują wiele wdzięku i powabu bez względu na to, jak do "twarzy i cycków" jej w "miękkim".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ok 70 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przy 80 kilo to już nic kobiecie nie pomoże twarz jest tak zalana tłuszczem ze nie widac rysów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ochotę chociaż sam jestem szczupły. Odezwij sie marek.inco@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie z północy Polski mogą napisać na zwapniak32@gmail.com ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
^ dodałem "z" na początku, wapniak32@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie odpowiedziałaś czy dasz mi się spuścić w d*pę i wychlapać sobie minetkę z masażem pupci i cycków w zestawie :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moge ci nastac do ryja jak lubisz scat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ty k***o :c Jestem normalny :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to kurwa jest z tym światem, chłop woli się spuścić w dupę słonicy niż zdrową kobietę zapłodnić :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie kazdego chca te normalnie zbudowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo zwykła kobieta i tak jest kłodą, a jak facet może użyć jakiegoś żywego, ciepłego "narzędzia" do ekstrakcji spermy to równie dobrze może użyć najlepszego Faktycznie duże tyłki są ciasne, ale nie każdy facet zdecyduje się na seks z grubą dla spustu w taką maszynkę do wyciskania spermy. Od tego są latynoski i murzynki a nie grubaski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety się nie znają NIe potrafią zaakceptować że jakakolwiek której nie uważają za ideał może być postrzegana jako seksualnie pociągająca zwłaszcza bardziej niż one. Mają jakiś kompleks, jak facet lubi duże cycki i tyłki i nie zwraca uwagi na numerek przy wadze to od razu psychol fetyszysta morderca :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grubaska111
Ja wiem że faceci nie lubia grubasek nie zakłamuje rzeczywistosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:17 A ty co ekspert ? Ja jestem gruba ale nie oklamuje rzeczywistości że faceci nie lubią grubych,bo to nie jest estetyczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci rzadko kiedy lubią grube i zwykle to faktycznie fetyszyści Ale dla mężyczzny "gruba" zwykle znaczy *zupełnie* co innego niż dla kobiety, i nie mówię tu o podrostkach z gimnazjum tylko o facetach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubaska111 dziś Po co zakłamywać rzeczywistość skoro mogłabyś podskakiwać i trząść się na moim k*****e już teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec kto wedlug Ciebie jest gruby gdzie zaczyna się gruba kobieta?Bo ja nie mam klinicznej nadwagi a faceci i tak mają mnie za słonicę eskpercie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kobiety twierdza że jestem w sam raz,tylko faceci uwazaja mnie za słonicę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz 12 lat albo zadajesz się z idiotami i ciotami to tak ci będą mówić Ale prawda jest taka, że mężczyzna z określonym smakiem zupełnie gdzie indziej zaczyna negatywne ocenianie sylwetki niż kobieta Zależy to od wielu czynników, wzrostu, rozkładu tłuszczu itp. Nie ma "twardego" punktu w którym kobieta jest gruba. Zwłaszcza że niektórzy mężczyzni też mają swoje opinie. Ale widziałem dziewczyny z kliniczną nadwagą które podobały się sporej liczbie facetów w tym mnie, a młodziaki i inne kobiety tylko je krytykowały/li.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to pokaż te kobiety,bo ja rozmiartem L jestem za gruba dla wszystkich facetów,więc to jacyś dewianci musza być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nie mam 12 lat,jestem dorosłą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehhh jestes zwyklym dewiantem....te 2 pierwsze to sa slonice a ta 3 jest szczupla ale ma mnostwo silikonu szkoda słów..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Grubaska111 dziś Umówmy się Możesz mi wysłać zdjęcie swojej sylwetki W ograniczonych ubraniach ale nie naga Bez twarzy by nie było łatwo identyfikować z Dowolnego maila z jakiego czujesz się bezpiecznie, ja zostawię swój Wydrukuję tą fotkę i w ciągu 2 tygodni wyślę Ci zdjęcia zwrotne Na których MOJA SPERMA będzie pokrywać to zdjęcie jako dowód że mnie podnieciłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×