Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piersi z gąbki

Małe piersi, lepiej push up czy delikatny?

Polecane posty

Gość piersi z gąbki

Mam mały biust- 75B, 70C. Oczywiście ładniej prezentuje się we wszytkich push-upach, ale niedawno naszło mnie na takie koronkowe, delikatne staniki. Tylko zamiast ładnie zaznaczonych piersi, wymodelowanych ;) pod bluzką odznaczają się najczęściej sutki. A jak u was? Jakie nosicie biustonosze? A płeć męską zapytam o to jak oni to widzą? Wiem, że najlepiej jakby kobieta miała naturalnie duży biust, jędrny, ale nie zawsze tak jest. Więc? Lepiej jak małe piersi ubrane są w push-up czy koronkę? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy 70C to maly biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały 😴 70C to tak jak 75B czy 80A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
coś ty. jak byłam utyta to miałam 75C chyba, duże cycki. nie wmówi mi ktoś że to jest maly rozmiar, dobrze wiem jak wyglada. wg mnie B i C to są średnie rozmiary, nie małe. wiekszosc Polek ma B/C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi najlepiej prezentują się pod bluzeczką kiedy nie ma biustonosza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba lepiej bez puszapa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla mnie (a jestem facetem) piersi ladnie wygladaja w delikatnych przeswitujacych staniczkach. Takie widoki najbardziej lubie. Nie lubie push up. Ale to moje prywatne zdanie. A biust 70c wcale nie jest maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Małe piersi są świetne, wrażliwe i nie opadają tak jak wielkie balony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę duże piersi niż takie rodzynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
70C to małe piers, w stosunku do obwodu miseczka C nie jest duża. Ale tak jak przypuszczałam, pewnie bardziej podoba się delikatny stanik, może koronkowe body i na to marynarka :) Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sama mam mały biust i uważam, że lepiej postawić na delikatność. W moim wypadku najlepsze staniki to takie -> https://sklep.alles.pl/produkt,florence-m-granat-medibra,951.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loool, C to już są wielkie cyce! :D Jak dla mnie przynajmniej :P Najlepiej to idź do profesjonalnej brafitterki, polecam Alles <3 #allesmaniaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś aha, tłusta pełnomleczna krowicha to i ma cyca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy od okazji i od ubioru. Czasem pewniej się czuje jak sobie cycki gąbką podbuduję. Ale mam zamiar teraz więcej nosić miękkich bez usztywnionych miseczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podobają delikatne a tez mam male piersi :) sutki się odznaczają tylko gdy stoją. Znaczy nosze staniki 65F - 70D - 75B (choć prawidłowo powinnam nosić ten 65F :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zależy ;), ja mam dość mały biust i właśnie rozne zakładam....no ale z kolei sutki mam konkretne często stercza i dlatego niestety często push up...wiadomo faceta bardziej kręcą te deliatne prześwitujące...ale to też zależy od okazji, np. pod gładką biała obcisłą bluzkę raczej push up zakladam...a jak jest mniej oficjalnie i może być kusząco to pod luźną bluzkę bardzo delikatny prawie przezroczysty...nie tylko facetów to kręci ale i mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moja nowa dziewczyna ma 70B śliczne piersi. przestaje patrzeć za dużymi cycami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tych zdjęć to najbardziej odpowiada mi rozmiar B potem A. Reszta około 40tki spływa pod pachy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi pomogły masaże robione przez chłopaka które zalecił ginekolog i są większe a do tego unika się raka. Nam ginekolog bo zawsze przy badaniu cipki jest mój chłopak teraz mąż. Wspierał również porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×