Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Malejące piersi

Polecane posty

Gość gość

Słuchajcie wczoraj zauważyłam ze moje piersi sa mniejsze o rozmiar a moze nawet dwa niż zwykle. Nie wiem co jest tego przyczyną? Nie zwracałam na nie uwagi ale myśle ze z pare dni takie tylko sa. Wcześniej nie ma mowy z racji iż poświęcałam im dość sporo 'uwagi'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomożecie mi? :( co to moze byc? Faktycznie ostatni tydzień nie jadłam zbyt ale wagę mam taka sama a same piersi przecież nie schudłyby w 4dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślicie ze masaże pomogą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty sobie zartujesz. A moze seksu tobie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie organizm stracił wode którą wcześniej trzymał przez co bylas ,,napompowana" nie mialas piersi z tkanki tłuszczowej tylko komórki trzymały wode więc wydawały Ci się większe...tak przed okresem się dzieje u większości kobiet też. Tobie z racji ze się odwadniasz mało jedząc i zapewne pijąc ta woda zeszła..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja nie mam przecież okresu pierwszy raz w zyciu i nigdy nie było różnicy. Czytałam w internecie ze kawa spała tkankę gruczołowa a ostatnie dwa tygodnie to moje główne pożywienie. W dodatku jestem odwodniona, słaba i kręci mi sie w głowie. Co mam zrobić aby to wszystko naprawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz do lekarza najlepiej psychiatry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vvszechwiedzący
poprostu potrzebujesz kogoś by ci wypieścił piersi oczywiście ja się zgłaszam za ochotnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale przy okresie wody nabierasz, a ze ty miałas nadmiar wody w organizmie to nie czułas różnicy ze ci jej na okres przybywa jakoś bardziej, dopiero teraz jak jesteś wyglodzona to ta woda z tkanek zeszła, i efekt tego masz odwodnienie, kawa jak najbardziej sprzyja spalaniu tkanki tłuszczowej..odstaw ją bo ona sprzyja odwodnieniu tez, jak masz apetyt to zacznij jeść poprostu tylko stopniowo od jakiś lekkich rzeczy, jakas zupa krem, puree ziemniaczane, gotowane warzywa, mięsko, kup sobie w aptece orsalit to takie saszetki które rozpuszcza się w wodzie, smaczne w smaku, one nawadniają organizm, przywracają siłę, zrób sobie badania, jak często pijesz kawęmożesz mieć wyplukany magnez z organizmu przez co jesteś słaba, zmęczona, mogą też się trząść rece, nerwowość, niecierpliwosc, ogólnie powinnas się przebadac, krew, mocz, kał..czy nie masz jakichs pasożytów, czy glizd w jelitach bo taka nagła utrata apetytu mogła by na to wskazywać ale nie musi, bo też ze zmęczenia możesz nie mieć apetytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1:58 dziękuj***ardzo :) miałabyś jakies rady? Dziś pomimo wszystko jest gorzej , trzęsą mi sie ręce i mam ochotę zasnąć chociaż spałam dziś ....14 godzin... ostatnio kręci mi sie w głowie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś chora? Udaj się do ginekologa i endokrynologa. Zrób badanie tsh, krzywą cukrową i insulinową, prolaktynę badania hormonów płciowych (lekarz powinien Ci doradzić),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja sie boje iść do ginekologa. Kiedys duzo tam bywałam i w ogóle nie było zbyt przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to idź do innego gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tego co mi wiadomo to cycki maleja przy niedoborze progesteronu. kiedys nie mialam okresu przez 60dni, dostalam duphaston bo niski progesteron i cycki mi wtedy zmalaly o 2rozm. a nie schudlam. gin. sie pytalam czy tu progesteron moze wplywac, powiedzial ze tak i ze niewiele osob to zauwaza - niewiele kobiet. moze i niskie estrogeny albo zly stosunek pomiedzy estrog a testost/ aha wydaje mi sie ze przy pasozytach ma sie apetyt duzy zwl na slodycze. a mnie ciagnie do zup, miesa do slodkiego wcale. zaczelam pic kawe z wody kranowej chlorowanej, moj kal jest teraz b. cuchnacy, brzuch raczej nie boli. nie wiem czy nie cos odglutenowego, bo po pieczywie tak sie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
21:46 a mozesz troche jaśniej.. co powinnam jest by mieć wiecej tego progesteronu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowie ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mam pojęcia moze przytyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×