Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość naommie

Mały biust i brak szansy na partnera?

Polecane posty

Gość naommie

Witam, piszę tu bo chciałabym dowiedzieć się, czy dziewczyna z miseczką A może mieć szansę na kogoś, komu będzie się podobać? Chciałabym poznać szczególnie komentarze mężczyzn, czy moglibyście być z kimś, kto posiada tak mały biust?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość N i e d o r o z w i n i ę t y
U mnie na pewno miałabyś szansę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co piersi mają do związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naommie
No wydaje mi się, że coś ma, bo z tego co wiem większości facetów nie podobają się małe piersi, czytałam też, że niektórzy się rozstają z dziewczyną z tego powodu, więc piszę tu, bo nie wiem czy pakować się w związek czy zapomnieć o posiadaniu faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrrmond
mnie osobiście się podobają takie biusty... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczynę z małymi chciałby tylko facet z małym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
19:10 Coś chyba w tym jest, ja też mam mały biust (małe B) a mój były miał na oko z 10 cm we wzwodzie :( albo miałam pecha albo rzeczywiście tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ciekawy temat, wypowiedzcie się jak to jest... Czy ma to jakieś znaczenie czy nie..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz sam mam małego (14cm) i jakoś podświadomie bez krepacji wolę podrywac plaskie dziewczyny bo wiem ze nie mieliśmy na to wplywu i ona mnie zaakceptuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:14 Ale masz 14 cm normalnie czy w czasie erekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabawne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:20 Co Cię bawi..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje infantylne pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście że 14 we wzwodzie, myślisz że gdybym miał tyle w spoczynku to bym narzekał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze nie jest źle, gorzej mój były miał we wzwodzie chyba nawet nie 10 cm, max 8... to w spoczynku miał pewnie z 6...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli nie mam co narzekać tylko szukać dziewczyny ze skromnym biustem :). A ty byś chciała chłopaka z penisem 14cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli kobiety z małym biustem wybieracie, bo nie macie wyjścia? tak to można odebrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:31 Wydaje mi się, że źle nie jest 14 cm to tak średnio, chyba jest ok ;) ale po byłym mam niestety traumę, nie sądziłam, że można mieć aż tak małego, przeraziło mnie to tym bardziej, że był moim pierwszym :/ A i nie uogólniaj tak, że będziesz szukał tylko dziewczyny z małym biustem, z dużym też może się przecież zakochać w Tobie jakby to miało jakieś znaczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu? Miałem kiedyś dziewczynę z ogromnymi cyckami ale komfortowo czuje się z tymi z którymi dzielę podobny los

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tymi 10 cm coś w ogóle czulaś? Rozstalas się bo miał malego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_sobie_facet
Powiem Ci tak, z tak małym biustem nie masz szans u dupka, który w kobiecie widzi tylko ciało i pragnie jej tylko do seksu a kiedy się trochę zestarzejesz i przytyjesz zacznie Cię zdradzać w końcu porzucając Cię i raniąc Ci duszę. Ale za to na faceta, który pokocha Cię za to jaka jesteś w środku, za twój charakter, intelekt i urok osobisty, na twoją prawdziwą miłość, która będzie z tobą bez względu na to jak wyglądasz, z którą będziesz mogła się spokojnie zestarzeć, masz spore szanse, nawet z małym biustem. Ja pokochałem swoją miłość za to, że jest najwspanialszą kobietą na Ziemi, która sprawia, że się uśmiecham, mimo, że prawie nie ma biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
22:40 No jak tam wolisz, najważniejsze jest w końcu samopoczucie :) x 22:41 Nie spałam z nim, byliśmy krótko razem, widziałam tylko i były pieszczoty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naommie
@taki_sobie_facet muszę przyznać, że z tych wszystkich wypowiedzi, których się naczytalam wszędzie, twoja jakoś najbardziej dodała mi otuchy, ale mimo wszystko boję się zbliżenia i rozczarowania ze strony mężczyzny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam ten sam problem, mówiłam chłopakowi, że się wstydzę i pytałam czy na pewno mu się podobam i potem już było ok :) nie możesz być spięta tylko bo nici z przyjemności

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taki_sobie_facet
W takim razie radzę nie iść z mężczyzną do łóżka tak od razu. Może w dzisiejszych czasach to zabrzmi głupio, ale seks powinno uprawiać się tylko z właściwą osobą. Z osobą, którą się kocha. Gdy pierwszy raz zobaczyłem swoją obecną kobietę nie ujrzałem w niej swojego ideału, kiedy jednak ją pokochałem zobaczyłem w niej najpiękniejszą kobietę na świecie. Choć zawsze podobały mi się zupełnie inne kobiety niż ona, w łóżku z nią, tego naszego pierwszego razu zachwycałem się nią jak dziełem sztuki. Patrząc na tę kobietę za każdym razem myślę, że jeszcze nigdy nie widziałem chyba niczego piękniejszego. Tak to jest jak się kogoś szczerze kocha. Dla tego jedynego, ty też będziesz najpiękniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam nieduże B, na brak powodzenia nie narzekam, wprost przeciwnie, a już swoje lata mam (i biust nadal dziewczęcy i zgrabny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aż mi trudno uwierzyć, że pytasz poważnie. Owszem, obecnie lansowanym "ideałem" kobiecego piękna jest kobieta młoda, szczupła, wysoka, z lekko wysportowaną sylwetką, dużymi, jędrnymi piersiami, bardzo wyraźnym wcięciem w talii, z delikatnymi rysami twarzy, dużymi ustami, długimi nogami, z idealnie gładką skórą i piękną twarzą nawet bez makijażu ;) ale to nie jest tak, że brak któregokolwiek elementu zupełnie przekreśla atrakcyjność kobiety, więc jeśli masz duży problem z powodzeniem u mężczyzn to niestety nie ten mały biust jest tu problemem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość naommie
Nie chodzi o to, że nie mam powodzenia, nawet przeciwnie. Ale boję się wchodzić w bliższe relacje w przyszłości, bo wydaje mi się że brak biustu jest bardzo nieatrakcyjny... I chłopak będzie wolał kogoś z atutami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie tam podniecają tylko małe biusty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×