Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość AnonimowyNowy

Mały fiutek.

Polecane posty

Gość AnonimowyNowy

Słuchajcie strasznie się wstydzę mojego fiutka. Jest mały. Miałem już dwie dziewczyny, teraz mam trzecią. Nigdy nie współżyłem, żadna go nie widziała. Czy któraś z was wyśmiała chłopaka z powodu małego ptaka? Kocham ją bardzo i ona mnie też chyba kocha. Czy nie rzuci mnie z powodu małego sprzętu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj ma 14 cm i tez mam straszne kompleksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mały fiutek duża dupa ssać potrafisz jak nie to się nauczysz także na pasywa tylko się nadajesz znajdź sobie chłopaka i nie zawracaj d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnonimowyNowy
Ja mam 13,5, normalnie żenada, co ja mam zrobić? Da się jakoś to powiększyć? Jakaś operacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14-15 cm ma wiekszosc facetow.Ja sam mam 14 i nigdy nie mialem problemu dogodzic kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnonimowyNowy
Ale jak czytam tu posty to wszystkie kobiety potrzebują miedzy 18 a 25 cm, 18 to minimum, najlepiej 20.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam 13,5 moge pokazać dla mnie mało dla innych idealny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiekszosc kobiet pewnie nie wie nawet jak miare uzyc. Te co chca kootasa od 17-20 cm to sa rozklapoichy.Pewnie same sobie rozepchaly c**y wielkimi murzynskimi wibratorami. Nawet sam kiedys dymalem laske i chcialem zeby przyniosla wibrator to jej tez powkladam. Ta przynosi mi taka wielka landare ze szok.Wibrator z 20 kilka cm i do tego jaki gruby. Jak ona sie takim bawi to napewno kazdy kootas jest dla niej maly. Sama sobie krzywde robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 14cm i nigdy nie miałem problemów ani ze sobą, ani z zaspokojeniem partnerek. Już skończcie te tematy dotyczące małych penisów i piersi, bo to ma niewielkie znaczenie na udane życie seksualne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maly ale wariat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×