Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczekgda

mam 23 lata jestem prawiczkiem

Polecane posty

Gość prawiczekgda

kazda mowi ze nic mi nie brakuje ze jestem fajny itp jednak niesmialy i z zadna nie doszlo do stosunku :( a juz mam 23 lata czy sadzicie ze powinienm skorzystac z uslug prostytutki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo odezwie się prawiczek i kropka.Cierpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sophia666
myślę, że odpuść sobie prostytutkę... Skoro niczego Tobie nie brakuje to poznaj jakąś miłą dziewczynę, z którą chciałbyś być i spróbuj. Spokojnie, nie denerwuj się przy niej. Dasz radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idź na dyskotekę i wyrwij jakiegoś lachona ; dla niej będziesz trzydziestym drugim a nie prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekgda
jakos nie udaje mi sie poznac nie chodze nigdzie procz pracy jestem raczej spokojnym samotnikiem ale zle mi z tym poprostu czuje potrzebe na sex :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsffdsdfsf
"jakos nie udaje mi sie poznac nie chodze nigdzie procz pracy jestem raczej spokojnym samotnikiem ale zle mi z tym poprostu czuje potrzebe na sex " no to szukasz seksu, wiec idz na dziwki Po cholere ci dziewczyna, po za seksem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekgda
bym poszedl tylko po co ? taki sex na zawolanie to nie dlamnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesrane
walnij sobie baranka:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesrane
a moj wojek ze sosnowca, strącil chujem odrzutowca:-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przesrane
tez prawiczkiem byl :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie powinieneś. =] Jeśli jesteś nieśmiały to teraz mamy świetny wynalazek dla takich osób. Portale randkowe. Spróbować nie zaszkodzi. Lepiej poszukać sobie partnerki, zakochać się. Ja tak znalazłam mojego nieśmiałka i jestem bardzo szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mogę, skąd na inwazja prawiczków na kafe? codziennie min. jeden nowy ma tu swój coming out:D nie wspominając o stałych bywalcach;) p.s. nie mam nic do prawiczków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekgda
hej 2 lata tak szukam na portalu i konczy sie na 1-2 spotkaniach do tego nie mam lokum :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zimmma* - to wynika z tego że prawiczki zamiast podrywać panny szukają porad w necie jak to zrobić =D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale why na kafe? :D niedługo będzi to forum dla prawiczków, a nie dla kobiet :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*zimmma* Też się dziwię. Za moich czasów ... Nie było takich problemów.Wystarczyło,że prąd wyłączyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekgda
czemu wy dziewczyny chcecie tylko kino kolacje ? ile tak mozna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ONE22, ja sie właściwie ni dziwię, że są prawiczkami, bo losy się różnie ukłądają, dochodzi nieśmiałość i inne, ale zaskakują mnie te coming outy na kafe. to chyba jest po prostu modé :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejko22
Bez lokum raczej nic nie ugrasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejko22
Wynajmij chociaż pokój za 250zł... To będzie taka Twoja inwestycja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maciejko22
Swego czasu... na czacie zapoznałem.. kupę Lasek... ale... bez lokum bym ich nie przeleciał... mało która lubi seks w samochodzie :) Pokój gdzieś na domkach to minimum :) i kup sobie chociaż auto za 4000 :) żebyś... nie jeździł z laską autobusem.. lub co gorsza z buta....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekgda
niemam tluszczu pokoj to koszt 600zl a nei hce sam siedziec w pustym pokoju

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekgda
mam za 15000 auto ale nic to nie daje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość upupupupupupuuppppppppppppp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze jest kolejna osoba która ma ten sam problem tylki ja mam gorzej bo mam 26 lat i do tej pory jeszcze miałem nadzieje. Nierozumiem dlaczego niektórzy nie potrafią zrozumieć ze dziewczyny w tym wieku są już tak wymagające ze niepewni siebie cichy i nieśmiały facet nie jest w stanie im czymś zaimponować żeby chciała go pokochać co najwyżej traktują go jak kolege. Ale na faceta to się nie nadaje bo to ciepłe kluchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Serdecznie witamy
w gronie kafeteryjnych prawiczków! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze jest kolejna osoba która ma ten sam problem tylki ja mam gorzej bo mam 26 lat i do tej pory jeszcze miałem nadzieje. Nierozumiem dlaczego niektórzy nie potrafią zrozumieć ze dziewczyny w tym wieku są już tak wymagające ze niepewni siebie cichy i nieśmiały facet nie jest w stanie im czymś zaimponować żeby chciała go pokochać co najwyżej traktują go jak kolege. Ale na faceta to się nie nadaje bo to ciepłe kluchy. A co do portali to jak kitoś niema szczęście to i to nie pomaga ja mam już od 1,5 roku i bez skutku pare mejli i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój obecny nie, nie był. Ale to nie miało najmniejszego znaczenia. ;] Pamiętajcie każda zmora znajdzie swego amatora. =D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczekgda
;( pewnie nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×