Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawiczek32

Mam 32lata czy w moim wieku można jeszcze znaleść fajną szanującą się dziewczyne

Polecane posty

Gość prawiczek32

bez doświadczeń? Wiem że to dziwne pytane zwłaszcza na tym forum ale ciągle jeszcze mam nadzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można ale mało takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie ze tak,ale nie celuj w modelki tylko szare myszki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawiczek32 Poznamy sie? Spelniam Twoje wymagania. Mozesz podac maila do siebie, moze w sam raz spodobamy sie sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
można w wieku 32 lat moje doświadczenie było zerowe ;) tylko pocałunki ;););) nie wiem dlaczego w ogóle nie czułam pociągu fizycznego do "płci odmiennej" :) a teraz ( 32 odeszła w zapomnienie) czuję coś tylko do Niego 😘 nadal nie wiem dlaczego szukaj a raczej rozglądaj się powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek32
Mozesz coś o sobie napisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem taka jak piszesz - szanująca się, wartościowa. Wierzę w miłość. Chciałabym jej zaznać. Poznajmy się. Popiszmy chwilę na poczcie. Jeżeli się okaże, że mimo wszystko nie pasujemy do siebie - trudno, ale zawsze warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek32
poczta501@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milaaleale
Ja mam 19 lat i jestem dziewicą chyba dla tego że za bardzo się szanuje więc są takie dziewczyny ps> bardzo lubię starszych od siebie facetów buziaczki dla ciebie i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanująca się i wartościowa po 30stce, to raczej już wymarły okaz. W większości to będą po prostu paszczury, no ale jak się wcześniej kolego nie zadziałało, to teraz nie ma niestety łatwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę dziwne :( Na cholerę ci taka, bez "doświadczeń" ? Myślisz że "czyściutkie" uda ci się wyhodować, pod swoje widzimisię. Trącisz jakimś zbokiem kolego. :O 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takiego jak ty nie wzięłabym za nic :o choć dziewczyna bez doświadczeń w takim wieku zakrawa na jakieś zaburzenie/odrzut społeczny, więc może jako desperatka poleci na kogokolwiek, choćby na ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie prawdę napisał pan "Michał Pravda " Tzn nie chodzi o to żebyś szukał jakiejś zdziry która ma na koncie 100 facetów ale jak kobieta w wieku lat 32 miała jednego faceta z którym jej nie wyszło czy dwóch to nie znaczy że jest k u r w ą a szukanie tzw :" czystej dziewicy " trąci głupotą i zabobonami i ciemnotą ..... sorry ale taka prawda ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zgadzam się! Trąci to zabobonami, ciemnotą i przedmiotowym podejściem do kobiety, może być tylko nowa,. nieuyżywana? To sobie kup dmuchaną lalkę z sex-shopu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Osobiście znam takiego dziadka "rvchacza" obecnie ma około 80tki. To nie gawędziarz, wszyscy go znają od tej strony życia. Otóż twierdzi on, że trafił 70 letnią dziewicę/znam babcię osobiście jako starą pannę/. Obecnie nie jest już ona dziewicą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawiczek32
Nie rozumiem oburzenia oświeconych na tym forum. Ja nikogo nie obrażam ani nie oceniam a na mnie lecą gromy, że chce porządnej. Mam takie prawo i nic komu do tego, pomarzyć przecież mi wolno. Czy ja napisałem że dziewica musi być po 30? Wiek ma tutaj znaczenie drugorzędne (wczoraj bawiłem się z 20-latką ale szybko przekonałem się że to ''patologia''), niestety dyskoteki to nie są dobre miejsca żeby poznać kogoś porządnego. Milaaleale dzięki za miłe słowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
musisz szukać w przedszkolu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też szukalem kilka lat, ale same brzydkie, więc wolę do końca życia być sam niż z brzydka, bo każda brzydka sie nie szanuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gośc 049 co to za brednie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kpisz sobie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja taka jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też takiej potrzebuję
A skąd jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba z bajki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Buhaha. Nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak Alicja z krainy czarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×