Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mam 35 lat i jestem prawiczkiem. Czy jestem nienormalny?

Polecane posty

Gość gość

Czy takich ludzi jest więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jesteś nienormalny, ale pewnie masz jakieś problemy w relacjach z innymi ludźmi, w tym z kobietami. Pójście do psychologa i psychoterapia powinny Ci pomóc. Nie daj sobie wmówić, że jesteś nienormalny.Każdy ma jakiś problem, Twój wpłynął na to, że uprawiałeś seksu z kobietą. Takich ludzi jest więcej i psychoterapia, znalezienie przyczyny dlaczego nie udało Ci się stworzyć naturalnej, zdrowej relacji z kobietą powinno przynieść rozwiązanie problemu. Głowa do góry, nie jesteś staruszkiem tylko mężczyzną w pełni sił i wszystko przed Tobą :) Trzymam kciuki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 34 ale nie tragizuje. zaraz zmajdą się tu tacy co nam zaczną wyjerzdzać od życiowych łajz. Ale nie wpadnij na genialny pomysl zaplaceniu lasce za usłoge takie co przyjmuje na mieszkaniu za 200 zł bo to Ci w niczym nie pomorze a smiałosci do kobiet nie nauczy , a sie jak jej powiesz dlaczego dlaczego przyszedles to i moze ci pomoze ale bał bym sie ze to wszystko za kase wiec nie prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cos z wami nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
psychoterapia ? Tam ich wysylacie, bo nie dymali nigdy ? Kto to wymyslil, ze brak aktywnosci seksalnej powinno sie leczyc ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brak aktywności to skutek, a nie przyczyna. Po prostu z czegoś to wynika :) Nie wystarczy położyć przed mężczyzną kobietę i problem się rozwiąże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, tak :O specjalista i zielone tabsy - panaceum na wszystko :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szlag :O Do końca życia nie wyrobię normy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jaka jest norma :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, jesteś nienormalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arnoldinio30l
sam miałem dość pozno pierwszy raz z kobieta 22 lata miałem poznałem ja przypadkowo i był to tylo przelotny numerek i nic więcej problem tkwi w tym ze po prostu ciężko ci znalesc swoja druga polowke sam z tym mam problem seksu może mi nie brakuje ale nadal jestem sam mam 3o lat i nie mam wybranki tej na cale zycie a jeśli chodzi o usugi prostytutek to znam takich co pierwszy raz z d******* mieli ale moim zdaniem lepiej poszukać norymalnej laski i wtedy z nia ale jak komus bardzo ciężko jest znalesc to lepsze takie d***** niż konia bic hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Swój pierwszy raz mialem z prostytutką w wieku 32 lat nie żałuję dziś mam normalna rodzinę jestem szczęśliwy ale jak żonaci chodzą do dziwek to nie dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35 czy 36 lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popracuj autorze z psychologiem, to będzie Ci łatwiej ułożyć sobie życie z kobietą. Jest wiele kobiet, dla których nie ma znaczenia, to czy jesteś doświadczony, czy nie. Zatem niech to nie będzie powodem Twojej nieśmiałości i strachu względem kobiet. Powodzenia :) P.S. Raczej jesteś normalny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×