Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mam 45 lat i podnieca mnie

Polecane posty

Gość gość

Od 1,5 roku mieszka u nas bratanek mojego męża,który w naszym mieście zaczął studia.Ostatnio zauważyłam zmianę w jego zachowaniu co do mojej osoby-kiedy pomaga mi w kuchni to niby przypadkiem łapie mnie za rękę i przytrzymuje,a to przypadkiem się ociera o mnie i kiedy wyjeżdża do rodziców a potem wraca to żegnając się i potem witając całuje mnie inaczej niż kiedyś.Mojego męża niekiedy niema po kilka dni w domu i przyznaję się że on też coraz bardziej mnie interesuje jako mężczyzna chociaż skończę niedługo 45 lat,a on 21.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magareta
o matko kobieto taki smarkacz w dodatku rodzina?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel33p
Korzystaj ile mozesz z mlodego. ja osobiscie tez szukam dojrzalej kobiety bardzo mnie pociagaja i wiele bym dal gdybym spotkal taka kobiete jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zgodze sie że mozna by mieć kochanka młodszego 10-15 lat ale nie bratanek i to 24 lata młodszy, no nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel33p
Fakt wiec lepiej poszukac innego mlodszego ktory spelni oczekiwania i bedzie dobrym kochankiem z doswiadczenia wiem ze dojrzale kobiety sa bardzo otwarte na sex najac 26spotykalem sie z mezatka 47letnia i nie byko to raz a trwalo kilkanascie miesiecy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co za różnica czy będzie młodszy o 15 czy o 25 lat ? To tylko cyferki, poza tym chodzi wyłącznie o seks a nie związek przecież... problem w tym że to bratanek, więc nie wypada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel33p
Wiec szukac innego mlodszego jak mezatka dojrzala szuka do sexu i dluzszej przyjazni a kreca ja mlodsi to dlaczego nie skozystac i dyskretnie miec kochanka ozywiscie nie bratanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam przyjemność mieć romans z chłopcem w wieku 19 lat i przyznam szczerze, że nigdy żaden facet nie robił mi takich rzeczy ustami i językiem, więc wiek nie ma tu większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magareta
też mam 45 i oto moje wspomnienia z 19-latkiem List młodej do koleżanki-wspomnienia z nocy panieńskiej 20.08.13r Z pewnością jesteś na mnie rozgniewana, bo drugi tydzień już przechodzi a ja nie piszę jak mi się powodzi. Sądzę, że nie zrozumie Twoja główka mała, gdy tylko przeczytasz, żem Witkowi dała. Uczynię wszystko, co będzie w mej mocy opisując przebieg swej poślubnej nocy. Po całym weselu, hucznej zabawie, gdy wszyscy goście rozeszli się prawie, gdy tylko trzech zostało w bawialni, Witek mię pod rękę wiódł do sypialni. Zaczął się rozbierać i mię o to prosi. Objął bardzo czule, suknię ręką wznosi. Zgodziłam się w końcu, tylko go prosiłam, by zgasił światło, bo się rumieniłam. Prędziutko więc wszystko z siebie zdejmowałam, aż wreszcie w samej koszuli się ostałam. Witek podszedł do mnie bardzo roześmiany i szepnął: ach chodź skarbie mój kochany. Gdy się położyłam, przytulił się do mnie bardzo czule i zaraz zaczął zdejmować mi koszulę. Ja w bojaźni wielkiej drżąc się rozpalałam i jakiś twardy członek ciągle odpychałam. Gdy mi mą koszulę ściągnął Witek drogi, chwycił za kolana, rozłożył mi nogi, całym swym ciężarem legł na moim ciele, chciałam krzyknąć, ale oddechu nie stało mi wiele. I poczułam coś nagle między nogami. Coś to mnie ubodło jak diabeł rogami. Wkrótce potem czuję, jak owe narzędzie, stale coś szuka, dotyka mnie wszędzie. Aż wreszcie znalazł, tam się wpakowało, gdzie między nogami jest otwarte ciało. I ze strachu prawie nie zemdlałam, lecz w tym samym czasie dreszczy rozkoszy doznałam. Bo Witek mi cały swój członek wpakował i ustami swymi usta me całował. Wtenczas nogami chwyciłam Witka krzycząc: jeszcze, jeszcze, jeszcze Tak się rozczuliliśmy jak tłok samochodu, jak Witek do przodu, to i ja do przodu, jak Wicio do tyłu to i ja oczywiście, także swą dupkę cofałam sprężyście. Wskutek tego tarcia, przyznam rozkosznego, po małej chwili pod dupką poczułam coś mokrego. Witek chwilę sapał, aż wkrótce, że słabnie, odsunął się ode mnie i leżał bezwładnie. Ja wtedy członek do małej rączki wzięłam i ostrożnie do swej dziurki przytknęłam. Ten twardy instrument co się go tak bałam, teraz całkiem miękki w swej ręce trzymałam. Lecz po małej chwili dźwignął się do życia i Witek znów pchać zaczął do mego ukrycia. Witek mój kochany znów zaczął pracować i między moje nogi swój koniec kierować. Ja również Witkowi zręcznie pomagałam, gdy mi się wyśliznął sama sobie wkładałam. I tak sobie żeśmy dziesięć razy powtarzali, i choć chciałam jeszcze Witek nie mógł dalej. Dziś już proszę Witka z wieczora i rana, by czym prędzej kładł się między me kolana. Jego szept, pieszczoty ciągle słyszę, czuję, i choć jego przy mnie nie ma miłość w myśli knuję. Zresztą i Ty zaznasz tej słodyczy, gdy dasz swemu kochanemu. A tego Tobie z całego serca Twoja koleżanka życzy. Margareta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel33p
Ja tez bardzo milo wspominam sex z dojrzala byla bardzo zadbana wygolona pachnaca uqielbialem ja lizac obecnie nie spotykam sie i szukam takiej kobiety po 40 mezatki ktora chce dyskretnej znajomosci jednak ciezko zapznac taka kobiete tu ba forum mako jest takich jesli sa to tylko fantazje a ja szukam na real

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pawel33 podaj @

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel33p
pzulu45@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fantazje o młodym ciachu to ma co druga dojrzała kobieta, ale na ogół wstydzą się o tym mówić, a tym bardziej realizować swoje fantazje, wstydzą się siebie bo nie wyglądają już jak 20-latki... choć zupełnie nie mają powodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel33p
Dojrzale zadbane kobiety super wygladaja niejedna 20 pozazdroscic moze a i doswiadczenie w sexe jest znacznie wieksze bardziej sa otwarte na realizowanie fantazji erotycznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmare_2828
oj jak ja bym chętnie wylizał taką dojrzałą kobietę, to musi być coś cudownego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawel33p
Piekna sprawa lizac dojrzala zadbana muszelke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też miałam 33, on 19 to było coś niesamowitego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nightmare_2828 i gosc podajcie @ dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony takiego czegoś nie popieram. Gdyż będzie to zdrada. Natomiast z drugiej strony trochę cię rozumie. Sex z takim młodym facetem w pewnym sensie by cię trochę odmłodził. Bo to trochę znaczy że nadal podobasz się facetom o to o wiele młodszym. Mam wrażenie że to jego adorowanie ciebie najzwyczajniej ci się podoba. Sprawia że czujesz się młodsza i trochę atrakcyjniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No cóż. Jak to się mówi potocznie. C cię nie zabije to cię wzmocni. Lub. Lepiej żałować tego się nie zrobiło. Niż to co się zrobiło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc34ppppp
Uwazam ze malo jest tu kobiet dojrzalych co szukaja mlodszych albo sie wstydza a nie ma czego jesli jest zadbana i ma pociag i fantazje z mlodszymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmare_2828
gość 17:38:23 a po co Ci mój mail?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo chcialabym sprawdzic czy sie nadaje do wylizania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmare_2828
a skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma to znacznia skad, ale skoro tak pytasz to moja oferta przestaje byc prawie aktualna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nightmare_2828
Ja nie jestem desperatem który łapie co popadnie i nie będę podawał maila na forum publicznym. Dzięki za propozycję, ale skorzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja chętnie wyliżę każdą dojrzałą z Warszawy, bez wybrzydzania, więc jak któraś chętna to podawać maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ala112233
podaj @ napisze jeszcze dzis/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to i ja wyliżę jakąś miłą dojrzałą Panią z Wawy, jak któraś z Pań chętna, to zapraszam do kontaktu, proszę podać wiek, dołączyć jakąś foteczkę myszki. wylize_chetnie@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam realnej dojrzalej okolice wawa okolice minska. ta dojrzale panie wiek nie gra roli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×