Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

g60

mam dzisiaj urodziny

Polecane posty

25 lecie urodzin, popiłem ze znajomymi,i czekam na seksik, ale moja żonka poszła spać, na śpiocha jej nie wezmę bo ni przepadam za tym, a poza tym ona nie lubi. więc siedzę sobie na wpółzrobiony przed kompem i czekam na lepszą przyszłść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maske
zonka stwierdzila ze od dzisiaj jestes juz za stary na seks:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taki jeden ...
często mam podobnie choć dwudzieste piąte urodziny miałem raz :) ... napij się czegoś dobrego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sto lat sto laniech zyje zyje nam!!niech Ci gwiazdka pomyslnosci nigdy nie zagasnie!nigdy nie zagsnie!a kto z nami nie wypijeniech pod stolem zasnie!Happy birthday to Uhappy birthday to UHappy birthday dear g60Happy birthday to U!Kiedys jeszce po niemiecku umialam ale nie pamietam juz:)🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlepszego w takim razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeeesu bomba, juz nie mam sily Ci zaspiewac tego co g6:D Moge conajwyzej skopiowac i wkleic a to juz nie to samo.W kazdym razie Wszystkiego naj naj i nie wyciagaj zawleczki bo bedzie nam Cie brakowalo:D 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bomba ale ty stara dupa jestes
:-p :D Ale 1oo lat !!! BYLEBY NIE Z JEDNYM :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzenia: -ciekawski - docent -a taki jeden ... -pozdro600 - całusy -najlepszego w takim razie -bomba -- reszta może się bujać (oczywiście piszę o tych którzy wpisywali się w międzyczasie). POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×