Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kloseczka 105

mam jedzenacie lat i sie masturbuje nie wim cio mam robic

Polecane posty

Gość kloseczka 105

ja zaczełam sie masturbowac w wieku 11 lat bo mi siostra poowiedziała wiec tak zaczełam mi sie bardzo to podoba ale nie wiem czy moge to zabardzo robic robie to codziennie dogadzajoc sobie prusznicem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pedagog szkolny
nie mozesz, jestes za mloda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LOLOkkkk
1/10 słaba prowokacja :O :O echh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżeli w tym wieku prysznicem, to w wieku 16 lat będziesz musiała dogadzać sobie wanną :o ps. a prysznic w chodzi cały czy do połowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak w tym wieku dogadzasz sobie prysznicem to w wieku 16 lat będziesz już musiała robić sobie dobrze wanną :o ps. a prysznic wkładasz cały czy tylko do połowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak pastewny
das krzaken.....w mysl twoich spostrzezen,to jak laska zacznie w wieku 18 lat sie masturbowac"prusznicem"to w wieku 23 tez bedzie musiala wanna????......opisz twoj tok myslenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamczak
smieszni jesteście..... Do autorki - prysznic to nei jest dobre rozwiąznanie, odbierze CI wrażliwośc tam na dole :P W ogóle masturbacja odbiera wrażliwość. Wiem, bo mastrubuję się od 9 roku życia. Dziś jestem dorosłą osobą. Śmieszą mnie wpisy o prowokacji.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak pastewny
ale co to ma do rzeczy.....wytlumacz.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burak pastewny
kamczak.....masturbacja pomaga kobiecie odkryc miejsca ktore uwielbia zeby byly pieszczone.....pomaga odkryc sama siebie... sama jestes smieszna.....masz ozieblosc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Restauracja
Ja mam 11 lat i w sumie też się masturbuje. Jeżeli martwisz się o bezpłodność ,to na prawdę nie masz po co. Wiedz ,że nie jesteś sama. Wiele osób tak robi. Ja osobiście myślę, że nie ma w tym nic złego. Jest tylko jedno ale... Czy ty wiesz o co chodzi ?!? Bo jak ty nie wiesz nawet co to jest orgazm czy chociażby seks , to sorry , ale tutaj musiałabym cię obśmiać . Skąd te myśli ? A stąd ,że napisałaś , że siostra ci o tym powiedziała. Czyli możnaby sobie pomyśleć ,że to dla ciebie jest poprostu ,,masaż" miejsc intymnych. Pozdrawiam, Wiktoria ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rec1
;-):@:-S:$B-):'(:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gorszyciel
Muszę się przyznać że ja przyczyniłem się do czyjejś masturbacji w tak młodym wieku. Młoda dziewczyna może miała 10 może 11 lat, była tuż przed rozwojem seksualnym bardzo interesowała się tematem seksualnym. Zapytała się mnie co to jest orgazm. Odpowiedziałem to jest takie przyjemne odczucie które się dostaje podczas uprawiania seksu ale można je też dostać podczas onanizowania się. Byłem ciekawy czy taka osoba która nie jest dojrzała seksualnie może mieć orgazm to więc ją podpuściłem. Jak chcesz zobaczyć co to jest orgazm to weź od mojej mamy masarzer Zeptera, przyłóż sobie do krocza może dostaniesz i wtedy dowiesz się co to jest orgazm. Zrobiła to . potem się okazało że poszło to dalej i pokazała to innym swoim koleżankom kiedy nikogo nie było z dorosłych bo ją przyłapałem i się przyznała. Później zapytałem się czy wiedza na ten temat w tak młodym wieku według ciebie jest przydatna czy szkodliwa, odpowiedziała że szkodliwa bo robiła to w domu z misiem. Ten mis to był jej własny pomysł, rozbawiło mnie to, gdyż zacząłem sobie wyobrażać jak męczy misia pluszowego. Z tego też powodu że powiedziała że to szkodzi ten mój wybryk był tylko jednorazowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Crazy Mofos 69
Też mam 11 lat :p Masturbuje się od 10 roku życia :3 Najlepiej jest prysznicem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w zasadzie trening czyni mistrza, ale za częsty czy za ostry może zniszczyć i narząd i osobnika. Jeśli już, to masz tu kilka rad: 1. wyjątkowa czystość narządów rodnych, czyli prysznic z mydłem ale tylko w celu zachowania higieny 2. czyste ręce, czyli umyć w ciepłej wodzie i mydłem 3. żel poślizgowy KY by nie uszkodzić śluzówki pochwy, warg sromowych, łechtaczki 4. pieścicić łechtaczkę bardzo delikatnie podbudowując przyjemność obrazem mężczyzny który Cię dosiada, 5. nie robić tego częściej niż raz/tydz, bo otępisz na tyle zmysły, że późniejszy seks z mężczyzną będzie utrapieniem, czyli z zerową przyjemnością. 6. po masturbacji umyć narząd rodny, gdyż śluz z pochwy może być doskonałą pożywką dla bakterii, i późniejszego śmierdzącego zapachu zgniłych śledzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
7. paznokcie krótko obcięte i opiłowane 8. opuszki palców jeśli są szorstkie i z zadziorami z grubsza wygładzone drobnym pumeksem i dokładnie wygładzone suknem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś82
Masturbacja jest złą rzeczą. 116111- telefon zaufania dla dzieci i mlodzieży dyzurnet.pl - zgłaszać można tam to, co złego widzicie w internecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goś82
Masturbacja jest złą rzeczą. Trzeba mieć szacunek do samego siebie! 116111- telefon zaufania dla dzieci i młodzieży dyzurnet.pl - jeśli widzisz coś złego w internecie(np.jesteś świadkiem cyberprzemocy) zgłoś to na tej stronie. Pomóż tworzyć bezpieczny internet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowe
jedynym ratunkiem krzyż. o szczegóły zapytaj Naja 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×