Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka sobie jedna mała mi

mam problem, bo wstydzę się swojej cipki... wydaje mi się że jest nieładna

Polecane posty

Gość taka sobie jedna mała mi

i wstydze się ją pokazać swojemu chłopakowi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pokaz ja
a uslyszysz jaka ona piekna i ilu by chcialo ja wylizac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda cipka jest ladna:) ja tez tak myslalam i tez sie wstydzilam ale teraz jest luz:) i nie przejmuj sie bo naprawde kazda jest ladna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jesli masz np jakies grzyby czy cos to tu powinnas sie wstydzic i do lekarza biegiem ale jesli wszystko dobrze, ladnie pieknie to czemu sie wstydzisz?:) a co a niby penis to taki piekny jest?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mała mi
nie no jest tak że dotykamy się i wogle jest miło, on mówi że mu sie podoba, ale... nie mogę na przykład rozłożyć nóg przed nim i pokazać wszystko bo się wstydzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mała mi
no wyobraź sobie że akurat penis jego mi sie podoba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale kto tu mowi o rozkladaniu nog?:) wszystko powolutku:) a ty myslisz ze moja pierwsza minetka to byla rpyz swietle dnia?:P oczywisicie byl to wieczor a i tak pod koldra szczelnie nieprzepuszczajaca swiatla:( sie baardzo wstydzilam:( a moja rada to taka ze wzsystko pomalu:) jesli sie wstydzisz to wez sobie jakas koldre albo koc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość surrylion
a co ci sie nie podoba w twojej cipce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mowie ze jest brzydki bo mi mojego miska tez sie podoba:) o to chodzi ze dla niektorych kobiet jest obrzydliwy:Ptez tak myslalam jak mialam z 13 lat:P ale teraz jest inaczej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość meskie fachowe jury
pokazywać cipki ocenimy! a penisy sa przesliczne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mała mi
nie mam żadnego grzybka ani syfa czy włosków, nie potrzeba mi koca czy kołdry, bo już ją widział tak kawałek. Ale chodzi mi o to że kolor skóry wokół niej jest ciemniejszy niż na brzychu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mała mi
moze to dlatego ze od 5 lat moj tate wedzi w niej wegorze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie tez tak jest! nie przejmuj sie! no ja uzylam koca czy koldry jak jeszcze nic tak nie widzial:P kurde strasznie sie wstydzilam:( a jesli u ciebie juz widzial to czemu sie wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja rowniez mam ten sam problem... i juz sie zastanawialam czy nie zapuscic tam lekkiego futerka zeby te okolice przykryc. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm, a jak niby drogie panie oceniacie \"ladnosc\" swoich narzadow plciowych :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mała mi
no bo sie wstydzę i już

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mała mi
a jak panowie oceniają ładność cipek??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobie jedna mała mi
to więc jakie są kryteria?? hmm:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie oceniam, bo nie po to z kims ide do lozka...Po drugie nie mowmy o ladnej, czy brzydkiej, ale o fajnej ;), a z tego co wiem wszystkie sa fajne :P i faceci nie mysla o tym w takich kategoriach(to kobiety mnie zadziwiaja).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sousuke Sagara
Cipka jak cipka smierdzi zazwyczaj sledziem lahh:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_ff_ masz racje. Normalny facet najczesciej akceptuje siebie takim jakim jest i nie polemizuje przez pol zycia nad drobiazgami nie majacymi znaczenia. Wiekszosc nas kobiet ciagle marudzi i szuka dziury w calym... To jest chyba jedna z roznic miedzy nami... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda jest taka ,że taka jest pipka jaka jest reszta ciala... Jeśli cała dziwczyna jest fajna to i każdy mężczyzna powie ,że i jej pipka jest fajna. Ale jeśli dziewczyna jest mało urodziwa to chłopak będzie miał pewne uprzedzenia i jej pipka może się wydawać nie atrakcyjna. Więc moim zdaniem nie ma ładnych i brzydkich \"dziurek\" Są tylko ładne i nie ładne dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12233444
jeśli dla Ciebie problemem jest że kolor cipki czy okolic wokół niej jest ciemniejszy niż na brzuchu to normalnie się załamałem. Ciemniejszy kolor wynika z tego że jest to dobrze ukrwione miejsce i cipka staje sie tym ciemniejsza im bardziej jesteś podniecona. Przecież takie coś nakręca faceta bo widząc, że stajesz sie coraz ciemniejsza w tym miejscu=rośnie Twoje podniecenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asieńkaKASIEŃKA
1222... ale czy każdy facet o tym wie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też się kiedyś
wstydziłam koloru i warg które wydywały mi się za duże ale całkiem już o tym zapomniałam i przypomniał mi twój topik że miałam taki problem. jak się przestaniesz tak prawie zupełnie wstydzić swojej nagosci przed tym chłopakiem to i tego miejsca przestaniesz się wstydzić bo się przekonasz że nie ma czego;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dwóch Fachowców
ja lubie lizac owłosione wrecz zarosniete jak jungla CIPKI poniewaz włosy zostaja mi miedzy zębami hmmmmmmm pychota co o tym myslicie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćHrabia
Każda cipka (myszka) jest ładna i kobieta nie powinna się wstydzić swojej myszki bo ona i tak będzie należeć do faceta . Jest to miejsce tylko dla faceta i nie powinna się wstydzić pokazać tej części ciała żadna kobieta .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak nie trzepocze na wietrze jak firana to jest ok;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×