Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

malaczarna_93

Marzę o psychopacie... ?!

Polecane posty

Mój wymarzony związek to związek z pozoru normalnym i kochającym facetem który zamienia się w bezwzględnego psychola w łóżku... MAM 23LATA, chłopaka od 5 lat... on wie co lubię - prawie... Myśli, że lubię klapsy i ''dostawanie z liścia'' w łózku... Czesto to praktykujemy ale mi to nie wystarcza. Strasznie bym chciała żeby on nie grał w łóżku tylko po prostu BYŁ tym sadystycznym psycholem, żeby mnie bił i gwałcił po czym jakgdyby nigdy nic, gdy już jest ''po wszystkim'' zamieniał się w kochającego, po prostu normalnego typa który przytuli ale gdy trzeba ustawi mnie do porządku liściem w twarz. Potrafię specjalnie doprowadzić do awantury, zeby go sprowokować i nasycić się jego agresją... Nie wiem skąd u mnie takie upodobania! Moi rodzice to dobrze sytuowani ludzie, w domu nigdy nie było większych awantur a co dopiero jakiejkolwiek przemocy... Nawet nigdy nie dostałam klapsa za karę... Nie przeszkadza mi ta ''dewiacja'' ale boję się że przez brak wymarzonego/idealnego związku będę nieszczęśliwa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
następnym razem jak będziecie mieli różnicę zdania na temat tego co zrobić zaproponuj że jeśli uda mu się zgwałcić Ciebie to zrobicie po jego myśli, a jeśli nie to po Twojej ;) Tylko to musi być coś na tyle ważnego dla niego, żeby był zdeterminowany, a Ty musisz się naprawdę opierać. Po wszystkim powiedz mu że bardzo Ci się podobało i chcesz więcej w przyszłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemoc i seks z gwałtu z partnerem w roli głównej to nie są zdrowe fantazje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twój facet ma pecha, bo nie jest gwałcicielem psychopatą.Może wbrew sobie gra dla Ciebie kogoś o kim wydaje Ci się, że marzysz. On też może nie mieć z tego satysfakcji na dłuższą metę.Czyż nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DDT jaki tu miales nik wcześniej. Brzmisz mi trochę jak Żmiju, którego w sumie już dawno nie widziałam na kaffe :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja osobiście uwielbiam jak w czasie kochania dziewczyna dusi mnie rączkami w cieniutkich idealnie dopasowanych skórzanych rękawiczkach. Może to być również szczelne zamykanie ust,ręczne robótki,lub duszenie i masaż prostaty jednocześnie. Dla mnie są to doznania,których nie da się opisać. Mam na tym punkcie bzika.Uwielbiam jak siedzi na mnie dziewczyna w skórzanych spodniach (oczywiście na ekspresik w kroku) i ujeżdża mnie dusząc mnie szerokim skórzanym pasem trzymanym w skórzanych rękawiczkach jak cugle konia i owiniętym dokoła mojej szyi.Ciekawy jestem ile pań pociągają takie klimaty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przezorny
Będziesz bardzo nieszczęśliwa w takim związku i w końcu zaczniesz zdradzać, ale nadal będziesz się męczyć w związku w którym czegoś ci baraku a z czasem to coś stanie się priorytetem wiem coś o tym, niestety :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mysle potrafilbym ci dogodzic jak lubisz ostro niestety jestem panem juz po40 str kawaler

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem czego Ci trzeba ty mała szmato ... dostałabyś kabana w dooppssko bez pardonu łeb w kibel i bez litości bym Cię walił ... a z drugiej strony byłabyś moim skarbeczkiem ... ja z kolei bym potraktował tak kobietę jak Ty chcesz a moja dziewczyna taka niestety nie jest ... cóż nie można mieć wszystkiego ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×