Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ricky81

Marzenia seksualne kobiet

Polecane posty

Gość D ...............
A ja bym chciała w pontonie na środku jeziora fajna sprawa tylko równowagę trzeba łapać seks to wyzwanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D ...............
A tak na marginesie to faceci szczerością też nie grzeszą jeśli chodzi o fantazje no i ciężko im prosto z mostu walnąć czego chcą bo sie boją reakcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to własnie po to
jest ten topik... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada - to nie wypada
marzę również aby pierwszemu napotkanemu chłopakowi zwalić konika w rękawicy bokserskiej Jerzego Kuleja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chłopppp
To wszystko podszywy,dziewuchy nie mają zadnych zbereźnych mysli, one tylko smarują sie tymi kosmetykami i trajkotają 24 na dobe, nie maja czasu na takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Freyka
Marzenie miałam dosc banalne... i choc juz spełnione chetie bym to powtórzyła... 3 dni i trzy noce spędzone(z moim pierwszym i jedynym jak dotychczas partnerem) w łozku, a pozanami tylko szampan, truskawki.... Mmm.... Nastepnym razem dołozyla bym do tego tylko bita smietanę.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex telefon
W moich myslach bardzo często pojawia się wontek w którym dobrze zbudowany mężczyzna przygląda mi sie jak tańczę ( na baletach ) ubrana w kuse szmatki i nagle zaczyna ze mną ostro flirtować co kończy się zajebiście ostrym bzykankiem w męskiej toalecie :-) Inne marzenie dotyczy MEGA NAMIĘTNEGO sexu pod prysznicem -może to nic nowego ale mój partner nie jest skory do realizacji tego typu fantazji bo są dla niego zbyt wyuzdane :-( no albo jest zmeczony po pracy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość just me 29
mnie się zawsze marzyło żeby moje kochanie mnie czymś wysmarowało i tak cudnie ze mnie zlizywało. niestety do takich rzeczy nadają się tylko słodkości - bita śmietana czy czekolada, ale mój kochany nie lubi słodyczy no i tak moja fantazja prysła :( i chciałam żeby kiedyś się na mnie poprostu rzucił - żeby mnie tak pożądał że nie mógłby już wytrzymać - a on zawsze tak spokojnie, powoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość D P
Myśle, że fajnie by bylo jakby mój facet wrócił do mieszkania i dobrał sie do mnie bez długich czułości i zbędnych delikatności...poprostu zerwał ze mnie ciuszki i przeszedł do konkretów odrazu na miejscu obojętnie w którym zakątku mieszkania zaczniemy...kuchnia, korytarz, pokój...bez przenoszenia sie do sypialni... Albo żeby związał mi ręce, zaslonił oczy i robił co zechce...wszystko w jego rękach... Czasmi też mam takie marzonko o trójkąciku (dwie kobiety i mężczyzna), ale raczejs ie na to nie odwarze w rzeczywistości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am ama am
ja tez bym chciala zeby mnie ktos potraktowal jak niewolnice:D jakies kajdanki itp.. No i taki ostry seks z przystojnym nieznajomym...:D Czasem fantazjuje o gwalcie, ale to tylko fantazja, ktora nie ma nic wspolnego z tym czego bym chciala..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość am ama am
a, i jeszcze trojkacik 2panow i ja:) A z tych nie do zrealizowania, to chcialabym miec penisa i uprawiac sex z kobietami:) (ale jako kobieta to nie chce)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex telefon
hmmm - trójkącik 2 panów i ja także mi się marzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Seks z nieznajomym, przystonjnym brunetem. Nachalnie się do mnie dobiera, maca mnie, zrywa ze mnie ubrania, nie przejmuje sie tym, co ja pomyślę. Namiętny seks pod ścianą, tak, że ja stoję, a on we mnie wchodzi. Rytmicznie, mocno, pieszcząc moje piersi. Ostre rżnięcie, tak, że nie czuję, że róg biurka wbija mi się w plecy, najważniejsza jest rozkosz. No i oprócz tego, seks z kobietą, ale to standard 🖐️ Do autora: ja lubię gadać o seksie, o swoich i innych fantazjach :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sex telefon
fajną niunię też bym zrobiła na ostro ale juz bez udziału faceta Hehe czasmi myslę że jakaś zboczona jestem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze sie troche gadka rozkrecila i dobrze a juz myslalem ze kobiety maja tylko marzenia i nie potrafia ich wyrazic, mylilem sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze kobiety fantazjuja o ostrym facecie i osrym dymanku :) dało mi to do myślenia i juz wiem jak zaskocze teraz moja kobiete :D najwyzej sie obrazi albo w pysk dostane....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wycieraczka
a mi sie marzy zeby facet piescił moja łechaczke palcami i jednoczesnie wkładał mi do cipki rózne rzeczy sprawdzajac czy sie zmieszcza, ogórek, marchewke, dezodorant ogólenie lubie mówic o seksie jestem bardzo otwarta i nie mam zahamowan ale wydaje mi sie ze nie powinna muo tym mówic bo mógłby to zle odebrac co o tym sadzicie?? powiedzice czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaga_
ja marzę żeby powtórzyc to co kiedyś mi sie przytrafiło, czyli podwójna penetracja chciałabym kochać się na jeźdzca z najlepszym kolega mojego faceta a on w tym czasie niech mnie ujeżdża w drugą dziurke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ohhdahhling
mi sie marzy sex z duzoooo starszym mezczyzna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny112
Ja chętnie spełnie waszą każdą fantazje kobitki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chętny112
Starszych męszczyzn też lubie. Ew. przeleciał bym koze, kure, psa, kota lub inne zwierze. Robiłem to kiedyś ze świnką morską, zamkneliśmy sie w piekarniku i było bosko! Nasze ciała płonęły gdy włączyłem na 200 stopni. Niestety śminka nie wytrzymała i pękł jej odbyt przy przełyku. Jeśli ktoś jeszcze tego nie prubował, to niech to zrobi! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eichhoernchen
uwaga cytuję.. Seks z nieznajomym, przystonjnym brunetem. Nachalnie się do mnie dobiera, maca mnie, zrywa ze mnie ubrania, nie przejmuje sie tym, co ja pomyślę. Namiętny seks pod ścianą, tak, że ja stoję, a on we mnie wchodzi. Rytmicznie, mocno, pieszcząc moje piersi. Ostre rżnięcie, tak, że nie czuję, że róg biurka wbija mi się w plecy, najważniejsza jest rozkosz. No i oprócz tego, seks z kobietą, ale to standard i sie zgadzam :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam takie male marzenie-latwe do zrealizowania: leze sobie naga a moj mezczyzna stoi przede mna w samych dzinsach..powoli zaczyna je rozpinac patrzac mi gleboko w oczy a nastepnie zaczyna sam sie piescic..ja obserwuje go i tez zaczynam masowac swoja muszelke :-) po chwili klekam na lozku przed nim podpieracajac sie jedna dlonia a druga nie przestaje piescic łechtuni..moj facet "wchodzi" w moje usta i zaczyna sie w nich poruszac sam kierujac szybkoscia i glebokoscia "pchniec" i tak konczy w moich ustach a ja koncze jednoczesnie razem z nim ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nie
ja tez bym chciala na brutala;PP zeby mnie rzucil na łózko i wykorzystal do ostatnich sil...... mmmmmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tak...oj tak
a mnie marzy się starszy elegancki, pachnący gentelman: całuje mnie i nie pytając o nic...bezwstydnie mnie obmacuje a potem zdziera ze mnie wszystko,niczym się nie przejmuje,rozkłada mnie ale sam się nie rozbiera tylko wypuszcza sterczącego członka z rozporka... i kocha się ze mna do utraty tchu :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×