Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

marzycie czasem o cudzej żonie?

Polecane posty

Gość gość

Np podczas seksu ze swoją myślicie o innej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś nie ale teraz coraz czesciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja marzę żeby moją wyruchać z jakimiś obcymi facetami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe, czy gdyby tak naprawdę ktoś ci przeleciał partnerkę? Byłbyś zadowolony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie chciałbym ale o innej mysle w czasie seksu ze swoja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne że bym chciał tyle że ona nie chce no chyba jak trochę wypije to niby się zgodzi podczas sexu ale jak tylko skończymy to zapomnij i tak sobie mażę ale jak dorwę na zdradzie to po balu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie maze ja dymam taka mezatke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podczas sexu z zona marzę o jej siostrze no i tez bym chcial aby obcy facet przeleciał moja zone w mojej obecności w wszystkie dziurki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Często. Jak widzę jedną to od razu mi staje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marze o ponownym byciu kawalerem bo malzenstwo wykancza nas mezczyzn. Wredna i agresywna zona to nie jest to czego chcemy a dyskryminacja mezczyzn postepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marze o cudzym mężu bardzo... on chyba o mnie też, bo parę razy widziałam kątem oka jak mu stanął podczas samej rozmowy ze mną. Faceci, powiedzcie jak myślicie, czy on tylko mnie pożada, czy może też kocha skoro tak reaguje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten77
żeby pokochać to Trzeba coś raczej razem przeżyć......mysle ,że tak po ludzku chce cię po prostu zerżnąć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja marzę o mojej własnej żonie. Już od 35 godzin się z nią nie kochałem, teraz marzę o niej i czekam niecierpliwie, aż znów to zrobimy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ten77 a jeśli ci powiem, że sporo razem przeżyliśmy, bardzo dobrze się znamy, ale wiesz nie intymnie. To jak myślisz, czy on oprócz pożadania, coś więcej do mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
12.35- aaaaawww....ale słodkooo.:D Rzygam tęczą normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marze o cudzym mężu bardzo... on chyba o mnie też, bo parę razy widziałam kątem oka jak mu stanął podczas samej rozmowy ze mną. Faceci, powiedzcie jak myślicie, czy on tylko mnie pożada, czy może też kocha skoro tak reaguje? Znamy się bardzo długo, nigdy nie byliśmy razem. Raz go zapytałam wprost, co do mnie czuje, powiedział że: przecież widzisz. Co myślicie faceci o tym? Co miał na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten77
faceci to bardzo proste "urządzenia" , my się tak łatwo też nie zakochujemy ,mowa o dojrzałych urządzeniach, jak mu stoi jak na Ciebie patrzy to znaczy że na ciebie leci ,my nie musimy kochać żeby bzykać cudze żony.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ten77
aczkolowiek jeżeli sie sporo znacie to powinnaś jako kobieta czuć czy chce Cię tylko przelecieć czy jest jakaś chemia między wami, czy proponuje Ci zupełnie bezinteresowne jakieś wypady na kawkę ,obiad?? tak żeby jakiś spędzić razem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właściwie, to teraz się wycofał, unika mnie, po tym jak sam zaczął mnie całować ( tylko całować). Chyba się wystraszył, bo odzwajemniłam ten pocałunek. Dlaczego najpierw mnie całuje, a potem nie chce rozmawiać o tym. Chciałam tylko wiedzieć, czy on też coś więcej do mnie czuje, nie chciałam nic od niego, żadnych takich zażyłości w sumie..Jak myślisz, dlaczego on teraz ucieka i czy coś więcej do mnie czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, ale marzę o cudzym mężu. Brzmi nawet logicznie. ;) 4I

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba sobie już odpowiedziałam sama:) Ten77 się wykruszył...szkoda. Nie wiem po co dalej to drążę, zawsze byłam taka rozsądna, a teraz nie mogę się pozbierać po tym wszystkim. Myślę ciągle o nim teraz. Wolałabym, żeby mnie olał od razu, sprowadził na ziemię, etc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Marzycie o cudzych żonach, a później się wycofujecie, jak przyjdzie się z tym zmierzyć. Typowe dla facetów, robić nadzieję i na ra. No tak, są jeszcze tacy , którzy lubią "konsumować"cudze żony, ale to już inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My nie marzymy bo mamy ja cudzego męża a mąż cudzą żonę. Często zabawiamy się w obie dziurki gdy seks trwa kilka godzin. Co ciekawe żadne z nas nie ma zazdrości może dlatego że uprawiamy seks wyluzowani. Często mąż pięści i robi głęboką minetkę tak jak i mój kochanek wtedy jesteśmy obie całkiem na luzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×