Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kama_33

masaż dla pary Kraków

Polecane posty

Gość Kama_33

Czy macie jakieś sprawdzone namiary na świetny masaż erityczny dla pary. Zależy mi na tym aby mnie masował mężczyzna a mojego cudownego faceta babeczka. Nie wiem czy się zdecydujemy iść na całość ale chcę aby to wyszło w trakcie. Był może ktoś na czymś takim jakie są wasze wrażenia? Mamy po 33 latka i jesteśmy już ponad 10 latek ze sobą. Jest cudnie ale kręcą nas takie klimaty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poszukaj na portalach ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
namiarow nie mam ale.... kocur mowi, zebys poszukala na czechach... tam tantra dla kobiet jest bardzo popularna:) a z krakowa na czechy to juz rzut kamieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniaaaaaa27
Mmmmm teże tak chcę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Homerehab
Szukasz profesjonalnego masażu w Krakowie? #masazkrakow #homerehab #masazmobilnykrakow www.homerehab.pl HomeRehab masaż mobilny Kraków – przeniesie profesjonalny salon masażu do Twojego domu. Jeżeli cenisz sobie prywatność i swój czas to jesteśmy właśnie dla Ciebie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą masaży z dojazdem do domu oraz miejsca pracy na www.homerehab.pl – masaż mobilny Kraków MASAŻYSTA DOJEŻDZA DO TWOJEGO DOMU, SZEROKA GAMA ZABIEGÓW, WYKWALIFIKOWANI SPECJALIŚCI, MASAŻE RELAKSACYJNE, REHABILITACJA Masaż klasyczny, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż sportowy, masaż ujędrniający twarzy, szyi i karku, wizyta fizjoterapeutyczna (opcjonalnie – kinesiotaping, porady dietetyczne, ćwiczenia rehabilitacyjne), kinesiotaping, antycellulitowy masaż bańką chińską

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×