Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

miziaczek89

Masaż erotyczny- olejek

Polecane posty

Gość niekonieczny
ha ha, wierzysz co tam napisane? To zwykły olejek i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukałam w necie opinii na jego temat, opinii tych co go używali i chciałabym go kupić, ale nie wiem gdzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxl men
Do masazu erotycznego bardzo dobrze nadaja sie olejki dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może polecicie mi jakiś dobry olejek :) Który można kupić ale nie w necie. Wolałabym kupić w normalnym sklepie gdzie mogę sprawdzić jaki ma zapach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bardzo lubię masowac plecki dupke cipke swojej kobiety i też w sklep-intymny.pl zakupiłem olejek do takich zabaw za nie duże pieniądze i masuje kobiete jest wniebowzieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za dwie dychy to można zaryzykować bez sprawdzania zapachu. Też lubię swojej kobiecie sprawiać taką przyjemność - masaż olejkiem Dla większego urozmaicenia i dostosowania do różnych nastrojów dobrze jest stosować różne zapachy. Jestem praktyczny i zamiast kupować różne olejki to stosuję olejekj dla niemowląt z dodatkami olejków zapachowych do kąpieli - są odpowiednio intensywne, że wystarczy parę kropel. Bardzo fajną rzeczą do masażu jest używać ogrzanego olejku. Różnica w reakcji partnerki jest kolosalna - olejek z buteleczki w naturalnej temperaturze i olejek wyraźnie podgrzany. Na zupełnie specjalne okazje stosuję dwa stopnie ogrzania. Najpierw lekko a jak przystępuję do masażu i oliwkowania miejsc intymnych biorę osobno przygotowany olejek silniej rozgrany. Jak poczuje na pupie gorące dotknięcie mięknie zupełnie i mogę z nią zrobić już zupełnie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkim spragnionym relaksu i tym z problemami zdrowotnymi oferuję ulgę w cierpieniu. Jestem masażystą z doświadczeniem i pasją. Wykonuję masaże klasyczny, drenaże limfatyczne, masaże gorącymi kamieniami. Dojazd do klientki na terenie Częstochowa i w okolicy. Oraz przyjęcia w profesjonalnym salonie masażu "nie oferuję usług seksualnych" Masaże kosmetyczne od 40zł (antycellulitowe, ujędrniające, odchudzające) Masaże relaksacyjne, częściowy 50zł ok 40min 70zł Całościowy ok 90min Masaże gorącymi kamieniami ok 1h 90zł Szukasz jakiegoś innego masażu zapytaj być może będę mógł pomóc Masaże wykonywane są na profesjonalnym stole do masażu. Przyjmuje również zgłoszenia na dojazd za drobną dopłatą. robertmasaz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe rzeczy jeśli chodzi o akcesoria dla pań mają na portalu nocnezabawki.pl. Ja początkowo nie byłam przekonany do takich zabawek, ale jednak samotność zaczeła mnie męczyć i stwierdziłam, że spróbuję co tam technika ma do zaoferowania...i ma naprawdę sporo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rewelacyjne gadżety można znaleźć w sklepie na stronie nocnezabawki.pl. Myśmy z moim partnerem ostatnio poszaleli tutaj trochę. Moim zdaniem warto w takie zabawki inwestować,zwłaszcza w stałym związku, gdzie wiadomo, że z czasem się rutyna pojawia, a nic tak nie niszczy związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćsz
Najlepszy olejek to świerzutkie nasienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobil sobie ktos reklame .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepszy olejek to olej z pestek winogrona nie będę pisał o jego właściwościach to sobie znajdziecie ale zaletą jest to że wspaniale działa na śluzówkę nie podrażnia a wręcz odwrotnie przyspisza gojenie otarć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość megaloman
Podrzucam ciekawy zbiór filmików, jak kogoś kręcą akcje z masowaniem tego i owego ;) http://q.gs/9Yjuj Miłego oglądania... warto poczekać te 5 sekund, bo zbiór liczy kilkadziesiąt filmów dobrej jakości, nie wspominając o wielu innych kategoriach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czy przypadkiem najlepsza nie będzie oliwka dla niemowląt? ;) Delikatna, łagodzi podrażnienia, ładnie pachnie, nie uczula :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystkie gadżety i akcesoria erotyczne zamawiam na SexWibracje.pl bo mają rozsądne ceny i zapewniają mi dyskrecję,czyli to co najważniejsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja uwielbiam olejki zapachowe do masażu kupiłam jakiś czas temu olejek o zapachu pomarańczy i jest super, ale są też inne oczywiście http://www.twojafantazja.com/olejek-do-masazu-erotycznego-energizing polecam a jak mi się skończy to kupie sobie świece do masażu bo czytałam że są świetne, a fajnie robić masaż jeszcze delikatnie ciepłym woskiem http://www.twojafantazja.com/swieca-swieczka-do-masazu-senze-spiritual

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
świece? pierwszy raz o czymś takim czytam, ale zapowiada się ciekawie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masaże olejkami są super =)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hallinkaa
Bardzo fajne olejki do masażu na sklep juventas.pl Każdy wybierze coś dla siebie. Uwielbiam masaż mogłabym tak leżeć godzinami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak miałam kiedyś tą świece jest super zapala się jak świeczke jak się troche wosk roztopi to się gasi i jest troche ciepły i robisz masaż polecam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykła oliwka najprościej... a i się nie trzeba nikomu tłumaczyć, jakby ktoś znalazł ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
yhy, bo sie powie "to dla dziecka' :D :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tego typu gadżety i akcesoria jak olejek do erotycznego masażu czy lubrykanty,zamawiam na Eroticgo.pl zawsze mam gwarantowaną dyskrecję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne olejki do masazu dostaniesz tutaj www.sklep.profarm.com.pl naprawde bardzo dobre ceny i jakosc produktow, zdecydowanie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×