Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

paula80

MASTURBACJA KOBIET I MĘŻCZYZN

Polecane posty

Gość gośćiuuuu
Ja M codziennie, czasem po kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sobie babę bo zetrzesz skórę z pindola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja róznie 2-4 razy na tydzień. M40l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Każdy tydzień inny raz więcej raz mniej czasem w jednym dniu trzy razy, a czasem w ciągu tygodnia tylko cztery, wszystko zależy ile było seksu oraz inne czynniki. K :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
M. 3-5 razy w tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula80, Ty tylko 2 razy, bo reszta to seks, czy po prostu masz potrzebę 2 razy na tydzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na facetów bardzo działa masturbacja kobiet - nawet samo jej wyobrażenie. Ciekawy jestem czy tak jest też po Waszej stronie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bella 86
Może ja napiszę, ale zaraz odezwą się znawcy, którzy stwierdzą, że jest facetem. Ale co mi tam lubię patrzeć na stojącego fiutka, jak facet robi sobie dobrze, a najbardziej lubię widok wytrysk od razu mam wtedy orgazm. Wielu ekshibicjonistow widziałam, a tyle co mąż robi. Jak koleżankom z pracy powiedziałam, to uznały, że żartuję bo dla nich to nieprzyjemny widok. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Twojej ankiety wynika, że panie i panowie masturbują się podobną ilość razy w tygodniu. Prawie codziennie/co drugi dzień + ewentualny seks. Wynika z tego, że o seksie myślimy bardzo często.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bella 86, to chyba rzeczywiście jesteś w mniejszości, na którą stojąca męskość tak działa ale każdemu facetowi miło jest usłyszeć, że są takie kobietki. Dla nas to ważna świadomość, że nasz "duma" tak się Wam może podobać ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się tylko, czy to średnia krajowa, czy średnia wśród nas - użytkowników forum erotycznego? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie podnieca bardzo jak Mąż się masturbuje blisko Mnie . Choć raz udało Mi się przypadkowo podglądnąć faceta , może starszy 10-15 lat w toalecie na autostradzie jak sobie ( wa*lił) i powiem , że Mnie to z***b*ście nakręciło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość acordeon
Ja zawsze twierdzę,że potrzeba jest matką wynalazku.Natury nie da się oszukać jeżeli mam taką potrzebę w danej chwili to robię to,a w liczbach trudno to wyrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula80, to Twój mąż dumny z siebie pewnie, że ma taką kobietkę w łóżku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie masturbuje sie i nigdy tego nie robilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może dumny, Mi się podoba , a Anita 17 nie zawyża średniej tylko pisze jak to wygląda w Jej przypadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćnienasycony
2-3 razy dziennie czasew wìęcej, a bywa że tydzień zero. M żonaty regularne pożycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze kiedy tylko najdzie mnie ochota, gdy żona ma okres bo wtedy jestem skazany na Mariolę Rączkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula80, to masz szczęśliwego faceta w domu ;-) Tylko pozazdrościć takiej żony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×