Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćmas

Masturbacja w ciąży

Polecane posty

Gość gośćmas

Aktualnie kończę pierwszy trymestr drugiej ciąży...Od samego początku mocno mi hormony szaleją, bo czuję się często mocno napalona na seks, szybko się podniecam, sutki ma często twardnieją. Mam ochotę na seks codziennie, ale się trochę obawiam czy to w ciąży jest wskazane. Więc się rozładowuje głównie przez lekką masturbację. To chyba nie szkodzi? Jakie pozycje seksualne polecacie w ciąży?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naturalnie narzucającą się pozycją w ciąży jest jeździec i warianty, pewnie też na pieska się da. Zdecydowanie żadna z pozycji, kiedy partner leży na Tobie. Jeśli chodzi o ewentualne zagrożenie Twojej ciąży przez współżycie, pytaj raczej lekarza prowadzącego niż na forum. Ja współżyłem z żoną w obu ciążach po pierwszym trymestrze i było OK. Potencjalnie niebezpieczne jest, że podczas orgazmu wydziela się oksytocyna, która powoduje skurcze. Wydaje mi się, że jest to tak samo możliwe w wyniku stosunku jak masturbacji, więc z tego punktu widzenia jest obojętne, czy będzie to jedno czy drugie. Ale powtórzę - właściwą osobą do udzielania odpowiedzi na Twoje pytania, jest lekarz prowadzący ciążę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie no lekarz mi nie zabronił współżyć, ciąża nie jest zagrożona. No ale właśnie w pierwszym trymestrze zrobiliśmy, to tylko dwa, mimo że ochotę mam mega. W tym raz na samym początku 4 tc, no i drugi teraz ostatnie dni pierwszego trymestru. Ale chyba będziemy to robić częściej od 2 trymestru, tylko delikatnie oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masturbacja jak najbardziej OK moim zdaniem tylko wszystko z głową. Osobiśćie użyłabym do tego jakiś specjalnych profesjonalnych gadżetów żeby mieć max. przyjemność i jednocześnie o nic się nie bać. Może coś w tym stylu http://freetaboos.pl/wibrator-soft-touch-p-1956.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×