Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Masturbacja w przymierzalni

Polecane posty

Gość gość

Masturbowałyście się w przymierzalni? Jeśli tak, to w jaki sposób?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odłamkami lustra lubie ostry seks

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMartin
Ja lubie bardzo to robić w przymierzalni.nie raz zostawiam uchylona zaslone ...i gdy laska przechodzić widzi a mnie to bardziej podnieca...ostatnio nawet trysnalem podczas pieszczenia się i laska wychodzac z przynierzalni spojrzala na mniej..było mega pokecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość martin
Podzielcie sie swoimi doznaniami ...piszczie komentarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha, przed chwilą pisałam o tym na innym temacie :-) Tak. Kiedyś ciągle robiłam to w każdym możliwym miejscu i teraz też mi się zdarza. Czasem to było pod wpływem nastroju i seksownej odzieży, a parę razy to nawet specjalnie poszłam do sklepu, wzięłam "do przymierzenia" jakąś eksteremalną sukienkę i szpilki i sobie użyłam. Później raz zrobiłam to z mężem. Nie mogliśmy odbyć stosunku, bo byłam płodna, ale zrobiłam mu loda. Ale sama byłam wciąż niezaspokojona, a ten drań wyszedł z przebieralni, zostawił odsłonięte i powiedział, żebym sama dokończyła. Tak mnie właśnie zmusił. Byłam w letniej sukieneczce, szpilkach i bez bielizny. Siedziałam na ławeczce i zapomniałam o całym świecie. Dopiero jak skończyłam podszedł i zasłonił kabinę, bo ktoś nadchodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćPODNIECONY
Dlatego wlasnie uwielbiam chodzic na zakupy typowo damskie ze swoja dziewczyna, uwielbiam ten moment kiedy stojeprzed szatniami I przez szczeliny widze obce pol nagie laseczki. Kiedys obok mnie stal jakis chlopak, wtedy moja zawolala mnie do siebie zebym zapial jej sukienke, wychodzac specjalnie zostawilem uchylona kurtyne. Chlopak mial niezla podniete

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×