Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mezatka31

Mąż Chce bym chodziła bez majtek

Polecane posty

Gość Mezatka31

Witam wszystkich. Jestem mężatką 5 lat. Ostatnio mąż zaproponował mi bym nie wkładała majtek w te upalne dni pod spódnice lub sukienkę, nigdy czegoś takiego mi nie proponował.Dziewczyny czy wam kiedyś proponowano coś takiego, co o tym myślicie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He, he. Dla pinkaterii i zaskoczenia można wiele zrobić ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pikaNterii *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł dobry i bardzo podniecający. Moja żona teraz też nie zakłada majtek. Zresztą ja sam chodzę bez bielizny nawet pod dżinsami. A po domu tylko luźne krótkie spodenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka31
Gość no a jak stanie to bardzo widoczne jest:) a Twoja żona nie zakłada majtek pod co? bo ja zazwyczaj noszę krótkie sukienki i spódnice :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavee
Hahah mi mój facet nie zaproponował takiej alternatywy, ale pomysł niezły muszę przyznać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka31
Lavee i zgodziła byś się na taki pomysł? nie zakładając bielizny pod dosyć krótką sukienkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavee
Mezatka31 to zależy od sytuacji :D Jeśli chodzi o wyjście na miasto czy ogólnie rzecz biorąc do ludzi to nie ma opcji. Ale jeśli jesteście sami w domu i chodzi jakieś prywatne igraszki to czemu nie. A może kompromis w postaci stringów? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mezatka31
Lavee chodzi o wyjscia do parku, na zakupy. Po domku to nie ma problemu, moge i bez niczego sie poruszać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavee
To szczerze Ci powiem, że nie wiem po co nalega na brak bielizny gdy idziecie do spożywczaka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fuj ochyda, jak mozecie chodzic bez gaci. Sama jestem kobieta, nie nosze stanika w upaly, po domu moglabym chodzic bez majtek, ale nie na zewnatrz. A co zrobicie jak cos wam zacznie na miescie cieknac? jestescie ohydne, sory ale musze to przyznac. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lavee
Stanik w upały to i u mnie rzadkość. W kwestii bielizny, bałabym się, że podwieje sukienkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia ciiii?paaaa sie nudzi. I wymyśla,żaden chlop nie jest aż tak glupi żeby namawiać babe do wyjscia z domu bez gaci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×