Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

maz chce zebym chodzila bez majtek

Polecane posty

Gość gość

Czy to ja jestem jakas dziwna, ze nie chce. Jak pyam po co, mowi ze wysylalby mi smsy ze np w pracy mam wlozyc sobie palec w cipke a w domu on sam moglby mnie dotknac w kazdej chwili a go to podnieca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Latem pod sukienką czy spódnicą to nawet podniecające,ale teraz,zimą??Chyba że w domu;)Możesz jeszcze ubrać pończochy z pasem lub samonośne.Mojemu bardzo się to podoba i ja też jestem podniecona jak nosze pończochy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mati11
Tak już mamy czasami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kompromis jest wtedy gdy dwie strony są niazadowolone moja pani śpi nago ja spię nago i nie jest to kompromis tylko przyjemność dwustronna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na salonach panie nie noszą majtek,a co zakrywać w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem, to mi sie kojarzy z taka uleglscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z moim mężem poszłam na kompromis i nocami sypiam bez majtek w samej haleczce - A nie jest tak, że nie powinno się w majtkach w ogóle spać? Chyba że w czasie miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mojego faceta też kręcą takie akcje. Na niektóre wyjścia nie zakładam majteczek. Z praktycznych względów zazwyczaj jak wychodzimy na niedługo, ale bywa też i tak, że do torebki biorę majteczki, żeby móc je po jakimś czasie założyć. Twierdzi, że jak tak występuję na wejściu np. na spotkaniu ze znajomymi to wyglądam szczególnie efektownie. Przed samym wejściem szepcze mi do ucha jakieś świństewka na temat mojej nieprzyzwoitej sytuacji. Razem z brakiem bielizny to mnie podkręca i oczy się jarzą, sutki wiadomo, promienieję itp. Co nie znaczy, że ktokolwiek ma szansę zobaczyć że nie mam majteczek, to tylko taka nasza tajemnica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak powinno być... trochę pikanterii w dobrym stylu, a nie cały rok bez majtek. nie ten klimat u nas, poza tym pamiętaj ze kobieta łatwiej łapie infekcje więc nie ma co tyłkiem wszystkich brudów wycierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz sie ze nie wpadłas na mnie. latem wyskoczyłbym z pomysłem, zebys chodzila po domu nago. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za lagodny jest dla ciebie. Moja zona tez najpierw nie chciala a potem wlalem jej kilka pasow i sie przekonala hehe. Teraz hodzi bez majtek kiedy jej kaze. Najczesciej do pracy i zawsze jak gdzies razem idziemy. W domu obowazkowo. Lubie moc dac klapsa kiedy chce w goly tyleczek ;-). Do pracy jeszcze czesto zakladam jej kuleczki do cipki albopupki lub do obu na raz ;-). A potem jak w czasie pracy wyjmie to w domu jestkara. Lansko na goly tylek oczywiscie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj mi kaze tak chodzic. Po domu i nawyjscia czasem, zazwyczaj te wspolne. A po domu jeszcze czasem bez stanika tez. Nie sprzeciwiam sie bo jest taki wladcxy a w sumie tez mnie to kreci choc na poczatku tez nie chcialam. Maz jest koserwatywny wcpogladach i uwaza ze zona powinna sluchac meza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomijając miesiączkę to chodząc w spodniach nigdy nie używam majtek.W dłuższych kieckach a w spódniczkach zależy od okoliczności,głównie pogody i gdzie idę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mojemu odbilo ostatnio i zabrania mi zakladac stanika. I przyszedl kiedys do mnie do pracy (sklep) i jak nikt nie widzial dotknal moich sutkow. Bylam wsciekla bo dlugi cza s sterczaly. Za to potem w domu byl fajny seks. I powiedzial, ze latem nie pozwoli mi nosic majtek i bedzie przychodzil do pracy zeby dotknac pupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam zawsze ochotę iść na imprezkę bez majtek i raz mi się trafiło ,że miałam seks z mężem i jego kolegą,było wspaniale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajnie. Moj maz lubi gdy w domu latem chodze bez majteczek, a bez stanika wymaga w kazdej porze. Ale gdy wychodze nie pozwala mi nosic nic sexi. Dekolt nigdy za duzy a najdluzsza spodniczka nad kolana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w lecie gościliśmy w domku znajomych na skraju miejscowości, usytuowanie gwarantowało dyskrecję, nie znaliśmy nikogo z sąsiedztwa, więc pobliskimi oknami nie musieliśmy sie przejmować. W domu to nie trzeba było mnie namawiać - tunika lub dłuższa koszulka na gołe ciało, boso, super swoboda takie chodzenie w jednym ciuszku. Ale szybko i w naturalny sposób zaczęły się wyjścia na dwór - a to na moment coś powiesić lub przynieść, takie tylko parę kroków i na moment. W końcu w obrębie działki swobodnie poruszałam się w taki stroju, króciutkim i cieniutkim, jak to w lecie, no i bez bielizny. Zarówno praktyczne czynności jak i kawki i relaks. Mąż często wykorzystywał to na różne zaczepki, klapsiki i pieszczoty. Bardzo to było przyjemne i emocjonujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mojego tez to kreci ;-). To nic zlego tylko na higiene uwazac trzeba. Ja czasem czuje sie skrepowana gdy w miejscu publicznym np ale wtedy mysle kto mi tak kazal i od razu robie sie podniecona. Moj maz lubi jak mu ulegam zwlaszcza w lozku jest dominujacy ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też lubię jak moja pani chodzi bez majteczek po domu. mogę jej wsadzić palca w cipkę lub w pupkę kiedy chcę albo klapsa dać na goły tyleczek jak zmywa czy złapać za posladki jak przechodzi. czasem każe jej załozyc jeszcze pończochy z pasem. Wielu facetów to kręci. Lepszy taki fetysz niż jakieś anale czy coś ;-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciesz się, mój mąż by mi nie pozwala, chyba że w domu ale wyjść gdzieś nie mogę , w ogóle mini nie moge. ostatnio sie pokłócilismy bo założyłam na spotkanie z koleżanką na zakupy mini i powiedział, że nie pozwoli mi tak wyjść. kłotnia była, powiedział, że wyglądam jakbym zachęcała panów no i się przebrałam. A bez majtek tylko w domu, do ogrodu tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wiem, że mojego tez to kreci więc czasem robie mu niespodziankę i sama nie zkladam. Przewaznie w domu ale kiedyś do kina nie załozyłyłam, podobało się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Exhibicjonizm podnieca nie tylko kobiety które lubia chodzic bez ale również ich partnerów. Jest to całkowicie normalne, bo w każdym samcu tkwi nieco próżności "..popatrzcie sobie..-tyle waszego, a ona i tak jest moja..." Kobiety uwielbiaja być podziwiane i przy okazji chodzenia bez majteczek wszyscy są zadowoleni i nikomu nie dzieje się krzywda. Myślę że chodzenie latem bez majtek to świetny pomysł na wzmocnienie więzi miedzy partnerami i pożądania, Czego sobie i wam życzę... (moja żona od wielu lat chodzi latem bez....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posłuszna żona,piękny widok,chciał bym coś takiego na żywo zobaczyć,super posłuszna żona z ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZECZNA ŻONECZKA
A ja chodzę bez majtek, mąż bardzo to lubi, latem jak wiatr podniesie mi sukienkę...męża to bardzo podnieca...wiele razy bzykaliśmy się z nim...z kolegami również, ale mnie też to jara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grozny_40
a pokaz jak chodzisz bez majtek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość GRZECZNA ŻONECZKA
Ależ proszę bardzo, popatrz na mnie, no i jak Ci się podoba miły przedmówco?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×