Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cipkodrapka

maz lubi niedomyta cipke

Polecane posty

jestem bardzo czysta kobieta i zawsze taka bylam maz rowniez ale ostatnio wymaga ode mnie abxm sie nie myla nawet kilka dni bo jego to podnieca jak robi mi tak zwana mineta ja nie lubie tak i czuje sie nieswojo co mam robic pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem zdaje sobie sprawe kocham meza ale coraz bardziej mnie to irytuje:Mysle ze on durnieje mlody a taki spaczony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak przegina i to strasznie jestesmy mlodym malzenstwe ale chodzilismy dlugo ze soba te jego pomysly to od niedawna zagoscily w naszym domu a moze an tak dobrze udawal takiego awiatobliwego co ja mam robic brakzje mi jego ale takiego jak byl teraz nie sypiamy razem bo jest mi nieswojo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a.h.o.j. rozumiem taka przechodzona, niektóre dziewczyny też nie lubią wypucowanego, a ja osobiście nie znoszę zapachu mydła lub płynu do higieny intymnej (morelowy kurna, fuj) ale kilka dni? lekki hardcore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie praktykowalameszcze seksu z nieumyta cipka bo mnie to brzydzi a wy tu sobie jaja robicie a ty akronim spadaj na drzewo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na drzewo to ty uciekniesz, jak twój mąż będzie cię gonił z wywieszonym jęzorem i tylko mi nie pisz jak to jesteś zajebista, a ja kiepski, ponieważ trzeba być ostatnia idiotką, żeby swoje intymne problemy wylewać w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idto po sa takie kafeterie zebym mogla anonomowo zwierzyc sie ze swojego problemu bo nikt mnie nie zna a co sasiadce mam powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedes17
a co to ? zlot zaczernionych ników ? ruchać mi sie chce jak starej suce jebać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pod każdym? nie sprawdzałem, ale widzę, że ty tak stara dobra szkołą Macierewicza typod - to twój stary? w sumie nieważne - umyłaś cipę? jak nie to lepiej drapak w łapę i czyść, zanim stary wyczuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"idto po sa takie kafeterie zebym mogla anonomowo zwierzyc sie ze swojego problemu bo nikt mnie nie zna a co sasiadce mam powiedziec" napisz to jeszcze raz po polsku durna babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie wyliczam ci ile bledow robisz a jak masz mi docinac to daj spokoj ja tu weszlam aby podzielic sie swoim problemem a widze ze dla ciebie to tylko kolejny temat by po kims jezdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nikt po tobie nie jeździł, sama zaczęłaś, aleś zbyt ograniczona, żeby to dostrzec to tobie łatwo przychodzi wyzywać innych od starych krów, szkoda tylko, że nie dostrzegasz swojego niziutkiego poziomu intelektualnego błędów ci nie wytykam (miejsca by nie starczyło), po prostu twoje wypowiedzi trzeba najpierw tłumaczyć na polski, a to jest polskie forum i pisać należy po polsku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ją stary brał, to myślał, że jak ciemna i ze wsi, to brudna będzie, a tu takie rozczarowanie, rodzice myć się nauczyli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEHEHHHEHHEHEHEHEHHEHEHHEHE
A to dobre. Jak mężuś chce to niech się nie myje. Ja musze 2 razy dziennie, bo bym się czuła brudna. Jak go brud podnieca to niech przed seksem idzie kosz na śmieci wylizać, umyć zęby i do ciebie. Dziwne jest dla mnie, że nie potrafisz powiedzieć "NIE"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzicitakie sa problemy a ty akronim latasz po tematach i kazdemu cos dopierdalasz wspolczuje twojej kobiecie jezeli ja masz oczywiscie jestes smieszny i nie pisz wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będę pisał co i gdzie mi się podoba, i nie pisz bzdur, że dopierdalam - to raczej twoja specjalność analfabetko z prawie domytą cipą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do hehehehehe ja nie napisalam ze my to robimy oczywiscie ze nie odmawiam a on spi na kanapie w salonie nie robimy tego od momentu jak zaproponowal mi to dziwne niemycie sie jezeli tak to zostalo zrozumiane to sorry moze zle napisalam i jeszcze raz prosze piszcie jak mozecie pomoc a panu akronimowi juz dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×