Odpowiedz na ten temat

mąż spi a żona sie pieprzy

• gość 2017.09.13 [14:50]
    tak jak w temacie wiem ze to przykre facetom sie do tego przyznac ale niestety realne mnie to spotkało
  • gość 2017.09.13 [15:12]
    Brawo Ty
  • gość 2017.09.13 [15:16]
    A gdzie i kiedy się pieprzy? W łóżku gdzie śpisz w tym samym czasie?
    Mój facet też wiecznie zmęczony już o 21 zasypia na kanapie a ja wracam z biegania ogarniam obiad na następny dzień i ja nie mam prawa być zmęczona :/ a o amorach mogę zapomnieć. Jak facet nie dba o swoją kobietę to tak się to potem wszystko kończy.
    Uprzedzajac pytanie. Nie, nie zdradza męża. Nie zamierzam ale co będzie za x lat to sama nie wiem.
  • gość 2017.09.13 [15:16]
    brawo ja!!
  • gość 2017.09.13 [15:18]
    teraz to juz nie wiem bo rozwiedlismy sie ale zdarzylo sie przy mnie jak spalem i w innym pokoju tez roznie
  • gość 2017.09.13 [15:21]
    No i dobrze bo to zla kobieta była.
  • gość 2017.09.13 [15:37]
    Cos podobnego przezylem. Kolega zaprosil mnie i innychparu kolegow na swoje wesele.Cala sala byla zarezerwowana a obok tej resteuracj byl hotel i kto chcial to mogl sobie pokoj zarezerwowac, tak i ja zrobilem zeby miec spokoj z powrotem do domu.Byla tam tez kolezanka pani mlodej z mezem. Zauwazylem ze dokladnie mi sie przyglada po obiedzie gdy juz orkiestra grala zaprosilem ja na parkiet szybko przeszlismy per TY miedzy wierzami powiedziala mi ze maz jest juz pijany i ze jak tak dalej pojdzie to szybko wyladuje w lozku. Miala racje bo nie dlugo trwalo i zawlokla go do pokoju.Ona wrocila i mi powiedziala ze teraz moge jej adorowac jak tylko chce. Po dosc dlugim czasie poszlismy sprawdzic czy spi. Sprawdzila i jak wyszla to mi powiedziala ze lubi przy przystojnym meszczyznie zasinac i ze jak nie wiem o co chodzi to zebym swoj pokoj otwieral i tak zrobilem. Gdy juz w pokoju bylem to oczom nie wierzylem ze tak blyskawicznie sie rozebrala i mi powiedziala ze jak sie jej podobam to na co czekam az maz sie wyspi. Troche mnie to urazilo ale na lozko ja polozylem i bez problemow calego jej w ciipke wepchnalem az sobie kwikla i stekla, powiedziala zebym na nia nie zwracal uwagi ani ja nie ostrzedzal tylko zebym jak ostro na calego posuwal,tak to robilem odczasu do czasu tylko mruczaco mowila gggglllebbiej. T o ladowalem jak tylko moglem a ona tylko nogi w roznym kierunku podnosila.Ten numerek zakonczylem w jej buzi bo tak sobie zyczyla, Po krotkim odpoczynku poszla do meza sprawdzic co z nim jest, Gdy wrocila zapytala czy mam sile na powtorke ze jak by cos to ona mi pomoze zeby stal sie twardy.Co powiedziala to zrobila i znow calego w nia wposcilem jeszcze szybciej jak pierwszy raz a wtenczas to i ona pokazala co potrafi jak ma hhhuuujjja w sobie. az mnie po plecach drapala i usta chusteczka zatykala zeby nikt jej nie uslyszal. Pierwszy raz mi sie przytrafilo ze laska tak sie zwijala jak mojego penisa w sobie miala. Przed wyjsciem z tego pokoju numery telefonow sobie wymienilismy i mi powiedziala ze c*pka jest moja i meza. A moja wtenczas jak tylko bedzie taka mozliwasc.
  • gość 2017.09.13 [16:00]
    ale posuwales ja przy mezu
  • gość 2017.09.13 [16:33]
    ja tez sie pieprzylam z kolega w naszej sypialni mielismy mala impreze a moj maz nie za mocna ma głowe no i niestety nie wytrzymal i poszedl spac natomaist jego kolega moze pic i nic po nim nie widac no i stalo sie wyladowalismy w łózku gdy obok maz spal jescze go za renke trzymalam jak mnie kolega posuwal a ten nic jak nieprzytomny
  • gość 2017.09.13 [17:17]
    Bleble,to czysty hejt ,jak w temacie,tak zawsze zaczyna prowokację pewnie po po*rolach! Pędź zboczku!!!!
  • gość 2017.09.14 [12:39]
    przykre ale niestety prawdziwe sa takie historie
  • gość 2017.09.15 [15:41]
    Tak jest, miałam kilka takich przygód, przyznam szczerze, bardzo mnie podnieca taki seks, obok mąż śpi a kumpel mnie posuwa, pełna rozkosz, zawsze mam taki mega orgazm, muszę się mocno powstrzymywać żeby nie krzyczeć.
  • gość 2017.09.15 [16:09]
    Tesciowie zaprosili nas na grila, tesc przyjechal po nas i pojechalismy.Byla sloneczna pogoda zaproszeni goscie przyszli wszyscy, tesciowa dyskretnie mi powiedziala zebym sie nie duzo pila ,Moj maz jak najwiekszy alkocholik sie zachowal, jeszcze goscie sie nie porozchodzili a on juz denat niezdolny do niczego, sasiad z tesciem go do lozka zaciagli i spal jak niezywy.Tesciowa mi powiedziala ze jak chce to moge spac z nia bo ma szerokie lozko, zgodzilam sie ale zapomnialam ze tesc tez spi znia Ja spokojnie sie rozebralam koszule nocna zalozylam i w tym momencie weszla tesciowa Po chwili wchodzi tesc i slysze ze ja dwie to dzisiaj nie zaspokoje.Tesciowa mowi do niego to zaspokoj swoja synowa bo juz dawno otym marzyles. Nie chcialam alarmu robic a poza tym to tez o tym myslalam Po chwili juz wszedl wemnie tesciowa mnie caluje, a ja sie czuje jak zeby mnie dwuch posuwalo. Przerznieta bylam na maksa bardzo silne dwa orgazmy nialam, gdy juz skojczyl mnie posuwac to mu podziekowalam i do meza poszlam spac
  • gość 2017.09.15 [17:18]
    Chcesz seksu bez zobowiązań? Jeżeli tak to zapraszam na ten portal: http://kibuilder.com/2BPE
    Znajdziesz na nim chętne panie i panów z twojej okolicy <3 Polecam!
  • gość 2017.09.18 [17:04]
    Taki seks to adrenalina i rozkosz, wiele razy taki miałam i mam ciągle ochotę na więcej.
  • gość 2017.09.18 [18:53]
    Koniotrzepaki mało letnie przestańcie oglądać prrnole i pisać bzdury,uczyć się pisiory! Admin
  • blednygosc 2017.09.18 [19:04]
    tez o czyms takim czytalem jezyk.gif
    jestem za pokojem na świecie, jeno musi być z dużym łóżkiem
  • gość 2017.09.20 [16:19]
    To się zdarza, jak tak ****** żonę kolegi, on szybko zasypia po alkoholu a jego żona jest wtedy moja.
  • gość wczoraj [16:51]
    Mój mężulek też szybko usypia a kolega jego wtedy wkracza w moją c**eczkę ze swoim k*****m.

Odpowiedz na ten temat

Trwa ładowanie...
+18
Uwaga!
Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych