Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Wilk 1946

Mężczyzna dla Nowego w Mieście

Polecane posty

Musicie wiedziec ze Nowy jest pod moja opieka jest moim wychowankiem zamierzam zrobic z niego odwaznego honorowego mezczyzne takiego za ktorym faceci szaleja :) Wiec otwieram nabor do turnieju zwyciezca spotka sie z Nowym na loda w swoim miescie Nowy przyjedzie specjalnie po to :) Jak nie jestescie gotowi na taki real to odpadacie od razu!!! Kolejny warunek macie miec stale męskie nicki i piekne seksowne męskie avatary Ci ktorzy przegraja niech sie nie martwie stworze kolejke do tych spotkan z Nowym w realu na kawe i ustale na podstawie turnieju kolejnosc w niej Moze byc tak ze ci ktorzy sa na pierwszych miejscach nie spodobaja sie na kawie Nowemu albo on im i nie zaiskrzy wtedy wchodzi nastepny z kolejki Nikt na nikogo niech sie wtedy nie obraza po prostu nie zaiskrzylo :) Nad reszta zasad turnieju jeszcze sie zastanowie na razie te 2 1. Gotowosc do szybkiego spotknia w realu na kawe 2. Nick + Avatra seksowny i meski To nie jest zart jak znacie Wilka wiecie ze nie zartuje!!! Wilk http://www.tapeta-nieg--wilk-5.na-telefon.org /tapety/nieg--wilk-5.jpeg xxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jaki ch/u/j :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u lala :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech się zdecyduje, może obojniak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Inessa To jest moj podszyw zawsze sprawdzaj po historii nicka i porowna j z moja Ten chyba dal duze I albo spacje po Wilk 1946 a ja mam wilk1946

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaaak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co w las to głębiej :P :D :D :D Chyba powinienem teraz spanikować. Dobre technicznie, wręcz doprowadzone do perfekcji, ale treść już mocno wymuszona. Nawiązuje do stylu Wilka, ale jakoś tym razem blado 6/10 :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurwa, to JEST treść Wilka. Was zadowolić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co z tego ze tresc Wilka? Aby byla parodia powinno byc co nieco pozmieniane wlasnie na modłę "szukamy faceta" a nie zostalo "szukamy kobiete", dlatego slabooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Całkiem niezłe. Jestem za - niech próbuje dalej, niech szlifuje formę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście podobasz mi się, chętnie ci wsadzę w tę twoją zniewieściałą pupcię, a potem zrobisz mi loda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wreszcie się domyślili, że to pedzio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pusty pedałek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg Rzyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk to zjeb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×