Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Wolny od stresu

Miałem dziewczynę z owłosioną i wstydziłem się przy znajomych

Polecane posty

Gość Wolny od stresu

Raz widziałem, że na plaży jej się kostium nieco odchylił i było widać włosy. Na wspólnych wyjazdach ze znajomymi, gdzie czasem ktoś coś może zobaczyć, bałem się że albo włosy będą prześwitywać przez majtki albo założy jakieś wycięte i coś po bokach będzie wystawać. Owłosienie łonowe naprawdę jest niepraktyczne, bo pomimo golenia pachwin, czyli tzw. okolic bikini i i tak włosy mogą wystawać gdy dziewczyna założy bardzo kuse majtki albo prześwitywać przez bieliznę. Reasumując, takie kobiety powinny unikać zarówno wyciętych, jak i koronkowych prześwitujących majtek. Czyli skazane są na bieliznę po babci, a faceci lubią panny które wiedzą jaką bieliznę erotyczną założyć na randkę. Czyli bóbr utrudnia kobiecie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ty chlopie masz zmartwienie. Stresujące to musi byc dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aleś ty idiota, brak słów po prostu!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Tylko, że owłosienie mogą wtedy inni przypadkowo zobaczyć na plaży, w szatni, oraz znajomi w kurorcie. Taka dziewczyna by musiała nosić zabudowane majtki, takie prawie bokserki, żeby nikt nic na pewno nie zobaczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Bo inni faceci to nie wstydziliby się na plaży dziewczyny, której włosy z majtek wystają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś debilem.... -facet, 24 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Każdy dobrze wie, że dziewczyny modne, zadbane, chodzące na fitness, do kosmetyczki i regularnie do fryzjera, wystrojone jak korporacyjne gwiazdy po prostu się golą, a nieogolone są szare myszki z oazy. Wystające po bokach majtek bóbr to obciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przecież widać, ze ten temat do dla jaj jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Dla mnie wspomniane wyżej sytuacje były strasznie krępujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja tam p*****le, niech wystaje co chce, nawet motylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
To bądź taki odważny i idź na plażę z laską, która nie goli nóg i pach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jej sprawa, a widziałeś taką na plaży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolny od stresu
Tej mojej byłej raz majtki odsłoniły nad morzem zarost

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba wolny od synaps żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D dobre z tymi synapsami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A, to ten bezstresowy tu też założył to durne prowo, to samo jest na uczuciowym 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochata atrakcyjna 33
Mi też się kiedyś odsłoniły włosy łonowe na plaży. Od tego czasu nie depiluję się w ogóle. Wtedy nie ma ryzyka, że coś mi wyjdzie, bo mam równomierny zarost :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do  Włochata atrakcyjna 33
jak sie wcale nie golisz, to powinnas nosic bokserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się można wstydzić, że coś tam ... dziewczynie ? Jeśli ona sama się z tym dobrze czuje to nic mi do tego. Nie lada odwagi trzeba by być naturalną. Mi się to na przykład podoba u kobiety. Nawet nie wiem jaki był by intensywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś byliśmy w grupie znajomych na plaży. Mieliśmy po 20 lat. Dziewczyny sie przebrały w bikini i ... jedna nasza koleżanka , śliczna o takiej filigranowej figurze, jasna alabastrowa skóra, bużka anioła ... nie goliła się. Wogle się nie podgalała. Miała długie włosy pod pachami i rosły jej kędziory po bokach bikini miedzy nogami. Wyglągało to okroppnie :((((. Do tego czasu uwazałem ja za seksowna dziewczynę. Czar prysł w jednej chwili. Nikt jej nic nie powiedział, to jej sprawa ale wyobrażcie sobie dziewczyne w bikini o jasnej karnacji z wystającymi na parę centymetrów czarnymi kędziorami jak idzie brzegiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochata atrakcyjna 33
Noszenie kędziorków, to styl życia i wybór, który niesie ze sobą wiele trudności, jak widać. Można stracić potencjalną miłość życia przez kilka czarnych kłaczków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Włochata atrakcyjna 33
Mam pytanie do obecnych tu panów. Czy wymagając od kobiety zmiany stylu życia i depilacji bylibyście w stanie zapłacić za nią? W pełnej narkozie oczywiście :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stracić ? Co może stracić ? Jeśli jest taka i ją z tymi wadami i zaletami akceptuję to żaden włosek więcej by na pewno na niczym nie zaważył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorze- wstydz się swojego prymitywizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
9.51 a tak naprawdę co masz na myśli. Ja bym za nic nie płacił bo uwielbiam wszędzie włoski gdzie tylko kobiecie rosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja jak ją poznalem nie golila.ci.p.s.k.a długo z tym walczyłem aż w końcu zaczęła sie golić do tego stopnia ze jedzie calą na łyso a to mi sie nie podoba wolę maly pasuniek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem czy temat dla jaj czy nie ale owlosione bikini jest nieapetyczne i odchodzi ochota na sex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie lubię zarosnietej brochy ale czasami mówię do mojej zonki nie gul jej calej,a ona do mnie ze nie nawidzi jak ma odrosty na poł cm a co dopiero takie dlugie hery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak swoją poznałem od "tej" strony, też się nie goliła. Nie bylo to fajne podczas minetki. Niepystrzyżony las w każdą stronę. Pierwsze golenie wykonałem osobiście. Wtedy dopiero pierwszy raz była naga i tak już zostało. To golenie - strasznie erotyczne przeżycie, tak się nadstawiała, nogi szeroko jak tylko się da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz też goliłem ci/pkę ale nie bardzo jestem za gołą brochą. Wolę pełen naturalny zarost na pi/pce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×