Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kolejny Uważny Obserwator

Mikrokosmos Ero

Polecane posty

Gość Kolejny Uważny Obserwator

Naturalną koleją rzeczy większość nie jest czymś nadzwyczajnym, ot średnią statystyczną lub poniżej. Potrafi ona setki razy zadawać te same pytania, setki razy oznajmiać na co ma ochotę, ogłaszać że ma zamiar brandzlować się lub że to właśnie robi, zakładać rankingi kto w czymś lepszy a kto gorszy, możliwie najwulgarniej zmieszać z błotem. To nie spotyka się raczej z potępieniem. Jak potępiać własne klony, wierne kopie? Jednak czasem pojawia się jakiś cel do ataku. Po pierwsze: zalogowany Po drugie: mający coś do powiedzenia Po trzecie: potrafiący to powiedzieć Często się z tymi osobami nie zgadzam. Takie życie. Różnorodność. Ale ZAUWAŻAM JEDNO PRAWIDŁO: Osoby te są natychmiast atakowane, a zawartość i styl tych ataków wyraźnie wskazują, że ich autorami są Zera świadome tego i szukające upustu na swoją wściekłość wobec własnej zerowości. Popatrzcie tylko na stosowane typowe epitety: przemądrzały, pseudofilozof i inne wskazujące na to, że atakującemu chodzi o czyjąś inteligencję, którą neguje. Neguje bez przytoczenia KONKRETNYCH argumentów. Tylko epitety i dość prymitywne szyderstwa To mikrokosmos, odbicie ogółu społeczeństwa. Robotnicy gardzą inżynierami, pijani kibole piłkarzami i trenerami, członkowie orkiestr na ogół dyrygentami, kaprale półkownikami, ku‪rw‪iarze spokojnymi i wiernymi małżonkami. Ratlerek zawsze szczeka na wielkiego psa. Mniejsze trafia cholera na sam widok większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oprócz tego że piszę się "pułkownik" to wszystko w punkt :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo celnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zawstydzony Obserwator
Cholera. Z wiekiem coraz więcej byków sadzę. Co to będzie dalej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tym ratlerkiem sie nie zgadza:D pies nie czuje respektu do wielkosci. ratlerek bedzie szczekal tak samo do duzego jak i do jamnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rzeczywiście, Samansara dziś atakowała bez podania argumentów i nazwała zalogowaną kobietę przęmądrzałą. Coś w tym jest :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To prawda. Takie wnikliwe obserwacje sprawiają, że świat staje się lepszy. Jutro zapalimy świece, otworzymy dobre wino. Panowie siądą do klawiatury w krawatach, panie w sukniach wieczorowych i nie będziemy już na siebie "bluzgać". Zamiast tego będziemy sobie, uwaga: prawić wyszukane "impertynencje". ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest cała prawda o tym miejscu. Mądry autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja się nie zgadzam. Lubię czasem po prostu pok***ić i tyle. Szczególnie w eleganckim stroju. A już zupełnie najbardziej w stroju grzecznej dziewczynki. Wówczas szok jest większy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz to jako zalogowana to zobaczysz jakich masz fanów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
zbyt długi post dla mnie, więc przeczytałem tylko to co jest wielkimi literami, i faktycznie zgadza się co do wielkości😴 mówi o tym ten cytat : ZAUWAŻAM JEDNO PRAWIDŁO:KONKRETNYCH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bezwstydny Obserwator
Nie na ulicy, nie w pracy, lecz przy mojej Dziewczynie ... i na ero ... jestem bezwstydny, lubię wyuzdanie. Tam gdzie jest jego naturalna nisza. Dostało mi się czasem kilka moderujących słów od tutejszych Pań Dulskich. Nie chamskich, bo i ja nie po chamsku o Piszę to do Gościa z 13:52, który CHYBA pomyślał, że mój sprzeciw małostkowemu ujadaniu i chamstwu jest tożsamy z obłudną wstydliwością. o do Naja W mojej intencji (nie uraża mnie jej nie wyczucie) MAKUSKUŁA jest zamiennikiem bolda, którego edytor ero nie oferuje. Co do długości komentarza: Piszę na smartfonie, co chyba z 10 razy trudniejsze od czytania. Jestem zwolennikiem tezy, że to komunikatory, jak GG itp są internetowym zamiennikiem krótkich SMSów, a fora internetowe to inna postać rozmowy LISTAMI, z całą konsekwencją co do ich długości. Łatwo męczące się oczy do twittera! Pewnie Cię przerażę tym, że posiadam pióro wieczne, że arkusz "papieru kancelaryjnego" składam w pół, do formatu A4 i na CAŁOŚCI piszę list, PRAWDZIWE LISTY! Teraz może dalej nie czytaj w obawie przed zawałem: JA CZYTAM KSIĄŻKI! Czy Ty masz pojęcie ile to słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
chodziło o MAJUSKUŁE ? 😴 musisz czytać dokładniej chyba :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autor chyba nie załapał ironii :D A wieczne pióra są cool :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najszybszy w mieście
nie szkodzi że nie załapał :( ja chciałem Go przeprosić , i obiecać że więcej nie będę silił się na mało zabawne żarty i ironie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gromowładna a ty co tak ciagle dokuczasz Najowi ?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo go nie lubi chyba :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie widzisz dokuczanie, kretynie?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż, nie będę owijać w bawełnę i powiem, że czasem jego rozmemłanie działa mi na nerwy. Dlatego czasem lubię mu dać kuksańca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Umyj pipę w końcu😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubisz naja gromi ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto tutaj go lubi ??? :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki się za najszybszym uganiają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gromi tez ciotka a go nie lubi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciotki to Wadera, Mucha, Midsummer, Madzia, Cizia. Gromowładna nie należy do tej paczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
no masz i po co za nim ganiaja, co on im zrobi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
zrobil mialo byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×