Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Miłość, a zdrada.

Polecane posty

Gość gość

"Według prowadzonych badań coś takiego jak miłość romantyczna, czyli bardzo intensywne zakochanie związane też z relacją erotyczną, taki rodzaj idealizacji partnera występuje czy występowała jedynie w jednej trzeciej społeczeństw, więc z całą pewnością nie mamy do czynienia z czymś uniwersalnym". Także zdrady były, są i będą, a obrońców moralności odsyłam do krótkiej lektury: http://m.tokfm.pl/Tokfm/1,109983,19622312,endokrynolog-milosc-jest-choroba-w-klasyfikacji-who-ma-nawet.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://m.tokfm.pl/Tokfm/1,109983,19622312,endokrynolog-milosc-jest-choroba-w-klasyfikacji-who-ma-nawet.html?utm_source=m.gazeta.pl&utm_medium=testbox&utm_campaign=MT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem krótko Jest zdrada = nie ma miłości a tego typu pierdoły jak te z linków to się do podtarcia d**y nadają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, to podaj uzasadnienie swojej teorii. W tej chwili to podałaś argument: "tak, bo ma byc tak".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok. Moi rodzice. Prawie 30 lat po ślubie. Chodzą za rączkę, mówią do siebie kochanie, nigdy nie słyszeliśmy żeby się kłócili, ojciec zawsze i wszędzie chwali matkę przy każdej okazji, matka zawsze dba o ojca cazsem lepiej niż kiedyś o nas. Zawsze pamiętają o rocznicach, imieninach urodzinach. Zawsze coś na Walentynki. Na do widzenia buzi, na dzień dobry buzi. Mało? Bo jak dla mnie wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czytałaś dokładnie ten artykuł? To, ze chodzą za rączkę i tak sie kochają, to nie zaprzecza teorii zawartej w tym artykule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ gość dziś To, ze chodzą za rączkę i tak sie kochają, to nie zaprzecza teorii zawartej w tym artykule. << No pewnie, mozna chodzic za raczki, a kombinowac z kims na boku. A taka "milosc romantyczna" czyli intensywne zakochanie to trwa 2-3 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
Ktos tu nie ma zainteresowan lub pojawily sie u niego wyrzuty sumienia i probuje innym ludziom narzucic swoje racje :) Zalosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W każdym wieku mozna zdradzic, czasem chodzenie za rączkę to tylko pozory. Nie wiesz jak przeszli życie, czy rzeczywiście tej zdrady nie było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milena_jestem
U mnie zdrad nie bylo, jako dziecko wtracalam sie do zycia rodzicow i wiedzialam o nich w sumie wszystko, gdyby moj tata zdradzil mame lub na odwrot na pewno bylyby awantury lub chociazby odbilo by mi sie o uszy, dziadkowie z obu stron i ciotki tak samo, u mnie w rodzinie gdyby cos takiego mialo miejsce to na pewno kazdy by o tym wiedzial, nie rozumiem rodzin gdzie wszystko jest zagadka i tajemnica, to nie odpowiedzialne, ludzie ktorzy nie potrafia dochowac wiernosci nie maja nas soba panowania, to smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
@ milena_jestem dziś Ktos tu nie ma zainteresowan lub pojawily sie u niego wyrzuty sumienia<<< Ktos tu lubi "disco polo" albo ma pryszcze na plecach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozna nie mieć przed soba zagadek i byc szczerym, a jednak jedna tajemnica moze byc ukryta. Życie nie jest biało-czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, którzy widza świat tylko czarno-biały maja ograniczone horyzonty myślowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×