Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 1008

miss mokrego podkoszulka

Polecane posty

Gość 1008

Wybory miss mokrego podkoszulka i wszystko związane z tym tematem jak to wygląda od kuchni,zawodniczki i opinje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosciza
Super zabawa ,brałam udział raz bez wiedzy chłopaka zajełam czwarte miejsce,były to bardziej wybory miss toples bo w czasie imprezy prowadzacy nakrecał ja własnie w tą strone a wycofac sie było głupio, wiec sie zgodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscpierto
Moja żona bierze czesto udział w takich imprezach gdy jestesmy na wczasach ,lub jedziemy wypoczac na weekend a gdzies blisko jest cos takiego organizowane Dwa razy były to wybory miss toples ,dla niej jest to zabawa i chec pokazania sie innym ,osobiscie nie widze w tym nic złego,zazdrosc mi mineła a odnalazłem w tym cos fascynujacego i podniecajacego gdy ona jest na scenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powracajaca
Chetnie bym wzeła udział w takiej imprezie,oczywiscie nie we własnym miescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pstop
Pokazcie swoje fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wifi00
Ile mozna zarobic w ten sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosccyc
Mom ochote na wystep w takiej imprezie wybiore prawdopodobnie impreze w czechach Fajna zabawa i duze nagrody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klameczka
Mam 33 lata ładny duży biust jestem zainteresowana taką imprezą ktos ?cos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Możecie nazwać mnie szmatą, ale chcę być w końcu doceniona przez kogoś.. pobierzcie moje nagie zdjęcia: http://kaitect.com/blB I oceńcie mnie w skali od 1 do 10 chłopcy <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kierom
Nic nie widac wstaw jeszcze raz te fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega toples
Do klameczki zapraszam do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona czesto bierze udział w tego typu imprezach fajna zabawa i bonusy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na niektórych filmikach prezentujących wet t-shirt miss contest niektóre dziewczęta zdejmują także majteczki i pokazują faktycznie wszystko. Czy w Polsce też się to zdarza na takich zawodach, czy jest to reżyserowane czy spontanicznie i czy odważyłybyście się na coś takiego? https://www.thumbzilla.com/video/482268295/awesome-wet-t-shirt-contest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja majtek nigdy nie zdejmowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa tygodnie przed swojm slubem pojechałam do kolezanki ze szkoły sredniej ta zabrała mnie wieczorem do takiej dyskoteki w trakcje zabawy był organizowany konkurs na miss mokrego podkoszulka a ze byłam po paru drinkach dałam sie w to wciagnac Po szesciu latach moj maż znalazł fotki z tej imprezy w internecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze trzeba brać pod uwagę, że mogą być zdjęcia i wyjść po czasie dlatego ja miałam zgodę partnera (dziś męża) oraz odpowiednią charakteryzację aby jednak trochę trudniej było mnie poznać. Za zgodą partnera zdjęłam także majtki i zrobiłam furorę (nawet organizatorzy byli zdziwieni bo jak twierdzili w Polsce tak odważne "normalne" dziewczyny a nie striptizerki zdarzają się rzadko). Czasami w takich imprezach startują też striptizerki po to aby podpuścić inne dziewczyny aby się całkowicie rozebrały. Trzeba sobie postanowić z sobą lub partnerem zanim się wystartuje i wypije alkohol to jakiego etapu można się posunąć i ściśle się tego trzymać. Tylko wtedy jest fajna zabawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajna zabawa w zamknietym gronie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne, ze ten temat nie został jeszcze zaatakowany przez umoralniające mohery i stare dewoty co to do kopulacji zostały im tylko stare grzyby i swoje frustracje wylewają na młodsze, atrakcyjniejsze od siebie dziewczyny, które nie mają problemów ze swoją seksualnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filigramowa
Jestem troche niesmiała i zabrakłoby mi odwagi stanac przed tak dużą widownią jednoczesnie mysl o tym bardzo mnie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to filigranowa zrób to w mniejszym gronie najlepiej w takim, gdzie przewaga będzie dziewczyn. Przecież nie musi to być zabawa w mokry podkoszulek ale po prostu fajny striptiz przy muzyce do majteczek (topless) na początek. Tylko zadbaj aby nikt nie wyciągnął smartfonu i nie robił ci zdjęć. Ja po raz pierwszy rozebrałam się tak do samych majtek w grupie gdzie były cztery dziewczyny i dwóch chłopaków. Przyjaciółka pilnowała aby nikt nie robił zdjęć. Cała sprawa nie wyszła poza grupę tych osób bo traktowaliśmy to jak zabawę a grono osób znajomych było bardzo fajne. Potem w tym dniu rozebrał się jeden z facetów - ten już do końca - nawet fajnego miał siusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:24 buhaha co za eh....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja żona wystartowała w takich zawodach podczas naszych wczasow rok temu ,zrobiła mi to na złosc dowiedziala sie malym mojm romansie nie miałem wiec nic do powiedzenia wtedy Startowało 14 zawodniczek moja zajela 4 miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Startowało 14 zawodniczek moja zajela 4 miejsce xxx majteczki zdjęła czy tylko topless? W sumie jeśli to był tylko striptiz to nic takiego, skoro ty ją zdradziłeś. Dała ci nauczkę pokazując jak bardzo podoba się facetom ale w sumie nie zdradziła - więc chyba to była dobra szkoła dla ciebie i musi być ekstra laską skoro 4 miejsce zajęła więc chyba warto zrezygnować z romansów i sekisć się tylko z nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
potwierdzamwszystkie dzi/wki w mokrych szmatach wyglądają pięknie :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na coś takiego się zdecydowałam po tym jak mój facet mi wypominał, że jestem za gruba. Jestem może trochę plussize ale głównie to "problemem" był bardzo duży biust - dla niego był za duży. No i zdecydowałam się i gdy zajęłam 2 miejsce to jemu było głupio. Pamiętam, że parę takich konkursów (bo zdecydowałam się na kilka) wyleczyło mnie z kompleksów i poznałam innego faceta, który uwielbia mnie i za moją osobowość i taką figurę. Nigdy go nie zdradziłam ale chodzimy razem na takie imprezy na których ja mogę rozebrać się przed innymi oraz na plaże naturystów i jego strasznie kręci jak innym facetom staje na mój widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2 miejsce to totalna porażka przegrałaś życie i swoje cycki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hejter nudny jestes odmow sobie tajemice bolesna a rożancu i idz spac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koszulę wybieram na jutrzejszy koncertwięc nie mam czasu na tejemniczki. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I masz babo placek temat zainfekoway przez jak mysle rozancowego onaniste

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×