Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hekate18

Młoda dziewczyna i związek ze starszym mężczyzną

Polecane posty

Witam. Jako, że mogę być potraktowana tutaj ostrą krytyką, poproszę na wstępie by oszczędzić ją sobie i odpisywać tylko, gdy ma się coś istotniejszego do powiedzenia od: lecz się, małolato i poszukaj wśród rówieśników kompana. Zawsze imponowali mi starsi, dojrzalsi faceci. Ja sama zresztą też zwracałam ich uwagę i to o dziwo nie ciałem, no dobra, nie tylko ciałem ale i tzw. gadką czy zachowaniem. Piszę o tym tutaj, ponieważ chciałabym dowiedzieć się, jak wielu jest mężczyzn, których interesowałaby taka relacja - młodej choć pełnoletniej dziewczyny i starszego - nie chciałabym zapodawać w tym miejscu cyfr, ale - dużo starszego mężczyzny. Może wśród was jest ktoś taki, albo znacie takie przypadki? Raczej nie szukam tu nikogo, ale na pewno szukam informacji na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajgor
kilka lat temu spotykałem się z o połowę młodszą dziewczyną ode mnie na początku było fajnie ale kiedy okres fascynacji sexem przeszedł pojawiły się problemy z komunikacją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajgor, myślisz, że gdyby komunikacja była sprawna zarówno na początku jak i po okresie szalonej fascynacji seksem, to taki związek miałby szanse?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ajgor
to jest jednak róznica pokoleń inne potrzeby oraz presja otoczenia, ludzie którzy nie zawsze dobrze odbierają takie związki ja akurat nie szukałem młodej ale też za bardzo się nie broniłem kiedy mnie uwodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie się wydaje, że 10 lat starszy to zupełnie bezproblemowo, sama mam takich kolegów co prawda, ale nie ma róznic. Ale już 25 lat starszy hmmm... według mnie to nie miłość, tylko podoba mu się młode ciało, takich też znam. XD Nigdy nie widziałam starszego ode mnie 25 lat faceta, któremu bym się podobała w sposób jaki się podobam młodszym facetom, ci starsi to tylko leca na ciało :-( niby starsi to powinni być mądrzejsi, ale tak naprawdę jest taka przepaśc (doświadczenie zyciowe, praca, związki, zarobki ) że chyba ich nie interesują prawdziwe związki z młodymi dziewczynami. Ale możesz próbować, ja opisałam moje obserwacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hekate, bywasz tu na forum? A może jakaś inna dziewczyna chciałaby na ten temat popisać? Ale raczej na poczcie: twa_mark@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja dla odmiany :p od 3 lat kocham dziewczynę starszą o 9 lat z wzajemnoscia i jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek16_18
Emerytowany nauczyciel szkoły średniej doświadczony w seksie poszukuje uczennicy lub studentki w wieku od 16 do 24 lat do pieszczenia i masażu erotycznego jej nagiego ciała. zapraszam dziewice i inne napalone . Zbyszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbyszek16_18
do powyższego ogłoszenia podaje adres e-mail : zbyszek16_18@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×