Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Serafinka

Młodszy kochanek

Polecane posty

Dziewczyny jak to jest być w łóżku z młodszym facetem? Zawsze uważałam że to facet powinien być straszy od kobiety ale od jakiegos czasu zastanawiam się jak to jest z mlodszym... Czy młodych facetów pociągają strasze kobiety? Piszcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamil28en
powiem ci szczerze. bylem kilka razy ze starszymi od siebie i to jest cos naprawde extra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam mlodszego
Jest moim kochankiem od kilku lat.Takiego seksu jak z nim nie mialam nigdy:).Ja 40,on teraz 29lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil28 jestem ze stargardu szczecinskiego :) ----> mam mlodszego 🖐️ super, gratuluję :) Coraz wiekszego mam smaczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartka z numerem
Podbijam temat... Czy któraś z Was chciałaby powiedzieć jak to jest być z młodszym? Czy różnica wieku ma znaczenie? A może teraz nie ma a zacznie mieć za np. 10 lat? Boicie się czasem jak to będzie kiedy te lata przeminą? Tak myślę nad życiem i... Krótkie jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to powiem tak
dopiero z mlodszym partnerem poznałam co to jest dobry seks. Ja, niby bardziej z racji wieku doswiadczona. A to nieprawda. On jest bardziej doswiadczony. Kolosalna różnica wieku (ok.20 lat) wiec nie mam zludzeń, ale cieszę się dniem dzisiejszym i tym, że go mam teraz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie szukam starszej kochanki tak w wieku okolo 40 lat takie kobiety sa super i wiedza czego chca wod zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kartka z numerem
A jak to jest w Waszym przypadku: ten młodszy to tylko kochanek, macie rodzine, dzieci, czy jednak ten związek z młodszym rokuje na przyszłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osobiscie znam takie przypadki ze mezszczyzna jest mlodszy w zwiazkach i zyli az do smierci np.moj dziadek z babcia i to nie zart

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem z kilka lat młodszym
JEST CUDOWNY:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nemo105
Tu nie chodzi tylko o seks. Ja na przykład przy dojrzałej kobiecie czuję się bezpiecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chyba nie za prędko
Fajnie sie to wszystko czyta , mieszkam w szczecinie i nie wiem gdzie mam szukać tych wszystkich pięknych zadbanych zgrabnych pachnących zawsze czymś pięknym dojrzałych kobiet ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Iskierek
Byłam przez pół roku z młodszym o 10 lat facetem , mam 36 lat. Dopiero z nim zrozumiałam co znaczy dobry , wyszukany seks i kilka orgazmów jednej nocy. Niestety to miała być tylko zabawa , a ja w którymś momencie się zakochałam wiedząc, że ten związek od samego początku nie miał przyszłości. Teraz boli bo musimy widywać się codziennie w pracy, a każde z nas wróciło do swojej szarej rzeczywistości. Minęło kilka miesięcy , a ja nie mogę nadal dojść do pionu , ale było warto :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roger1990
Witam mam 23 lata jestem konkretnym dyskretnym chłopakiem z problemami finansowymi. Zawodowo jestem technikiem masażystą w życiu prywatnym zajmuje się sportem szczególnie sztukami walki oraz kinematografią szczególnie angielską i francuską. Poszukuje kobiety z Częstochowy bądź okolic która szuka niezobowiązującego układu z możliwością zasponsorowania. Mogę być dl Ciebie kim tylko zechcesz chcesz mieć dziwkę bądz czułego kochanka napisz jestem otwarty na wszystkie propozycję. Mam nadzieje że znajdę tu tego czego szukam już od miesięcy a grunt pod nogami się coraz bardziej pali. Pozdrawiam Robert kontakt roger1990@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak samo jak u Iskierek był 10 lat młodszy i pracujemy razem. Strasznie się zadurzyłam choć też byłam świdoma, że to bez przyszłości. Nawet nie chciałabym z nim być na stałe. Rozpadło się i boli jak cholera kiedy widuję go codziennie a powrotu do tego co było juz nie ma. Strasznie tęsknię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lukasz1234
Witajcie drogie Panie :] Tak sobie czytam wasze opinie na temat sponsoringu i zauważam, że świat w tym kierunku poszedł na przód. Kiedyś to, o czym piszecie w tej chwili było tematem tabu - czymś zupełnie nie do zaakceptowania w społeczeństwie. Jednak jedną rzecz muszę zdementować. Nie każdy facet szuka sponsorki do zaspokojenia podstawowych potrzeb. Mam 22 lat. Jestem naprawdę przystojny. Pracuję w firmie handlowej. Spełniam się w mojej pracy, jednak nie pozwala mi ona na spełnienie marzeń. Poświęciłem się jej do tego stopnia, że praktycznie zaniechałem kontaktu ze znajomymi i przyjaciółmi. W tej chwili praktycznie nie posiadam żadnego życia towarzyskiego. Dlatego też postanowiłem połączyć przyjemne z pożytecznym. Obecnie jestem w trakcie szukania kobiety, dzięki której będę mógł przynajmniej w pewnym stopniu spełnić marzenia, oraz uszczęśliwić tą kobietę. I nie jest tu mowa tylko i wyłącznie o sexie. Wspólne spotkania, wyjścia do kina, teatru, na koncerty. Długie rozmowy, o wszystkim i o niczym, romantyczne kolacje. Co z tego wyjdzie ? Tego jeszcze nie wiem. Dlatego uważam, że sponsoring nie jest niczym złym. Dwie osoby uszczęśliwiają się wzajemnie. Takie jest moje zdanie na ten temat :] Pozdrawiam. PS: Gdyby, któraś z Pań była zainteresowana kontaktem: lukasz.michalsky@gmail.com Pozdrawiam Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid23
Serafinka witaj ja jestem z twojej okolicy i mam 23 lata moze sie poznamy:-)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serafinka pisała tu..uwaga..w 2007 roku!! Chłopie,sądzisz,że zaraz tu zajrzy i Ci odpowie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bibetka
Pozdrawiam wszystkie czterdziestki które marzą o młodszych kochankach.Ja nie marzyłam.Wiek zawsze był dla mnie barierą nie do przejścia. A teraz!!!!! Pojawił się w moim życiu ktoś(młodszy 17 lat ode mnie) i jedyne czego teraz pragnie to właśnie mnie!!!!!!!!!!!! Już nie mam sił się jemu opierać.SKUSZĘ się i wiem że to będzie coś wyjątkowego.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestosześcioletnia
bibetka: na pewno będzie wyjątkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Starym krowom się zachciewa młodego kootasa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlody kuutaaas zawsze na starej piccy sie dobrze wycwiczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takasobiemarzycielka
Ja od roku mam kochanka 18 lat młodszego.Ja 47 on 29. Jest bosko, chociaż wiem, że nie będzie to trwalo wieki. Staram się nie zaangażować za bardzo, ale to nie jest takie proste. On przez pół roku ukrywał swój wiek, bo bał się, że nie będę go chciała. Jak się wydało to byłam zdumiona ale i pochlebiało mi to. To nie tylko sam sex, chociaż takie było założenie. Jesteśmy fajnymi kumlami, często razem wychodzimy, mamy wiele wspólnych tematów i zainteresowań. Oby to trwało jak najdłuzej, no i się nie wydało, bo ani ja ani on nie zostawimy swoich rodzin i żadne z nas tego nie chce. Pozdrawiam wszystkie wiekowe kochanki i ich młodych facetów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest to Obłuda i zakłamanie zdradzac partnerów poza ich plecami!!!!!Wolałabym dogadać sie i mieć trójkat...Cytuję czyjś wpis...Jest to wielkie przeżycie dla małżonków.U nas mąż też zaproponował trójkąt lecz z obcym facetem którego ja wybrałam.Seks wygladał tak że mąż mnie trzymał rozebrany między nogami jak bym była u ginekologa.Facet mi włożył ja zaczęłam jęczeć z rozkoszy mężowi staną i zaczał pulsować członak na moich plecach. Miałam szybko orgazm lecz on mnie posówał dość długo.Gdy skończył chwycił mnie jak mąż w tej samej pozycji a mąż mnie zaczał kochać lecz nie miałam orgazmu.Po godzinie powtórka mąż mnie trzymał i znów mu pulsowal członek na moich plecach.Nie mialam tak szybko orgazmu gdy skończył to facet mnie trzymał jemu nigdy nie stał nie czułam jego twardego członka na plecach. Mąż mnie kochał wtedy miałam orgazm i skończyłam mężowi lodzikiem i miał drugi wytrysk do ust.Obcemu nie brałam do ust ze względu na zakażenie.Po tym wspaniałym seksie czulam sie wspaniale troszkę mnie dupcia bolała.Mamy zamiar powtórzyć ten trojkat lecz nigdy bez męża bo jestem lojalna a taki jest warunek meża ża mnie trzyma a mnie się podoba gdy on mnie trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakiTamSobieON
Dlaczego uważasz, że to nie fer w stosunku do męża/partnera, który ma taką kobietę gdzieś? Prawda jest taka, że nikt kto zdradza nie szuka zdrady, tylko czegoś innego, ciepła rozmowy, zrozumienia. Seks czasami przychodzi sam z siebie, czasami się go żałuje, a w innym przypadku pożąda jeszcze więcej. Sam przerabiałem związek ze starszą dużo starszą kobietą. Efekt tego jest taki, że w tej chwili jesteśmy przyjaciółmi - nie wiem jak Ona ja mogę powiedzieć, że nigdy nie miałem takiej osoby, której mogłem powiedzieć wszystko, a już te 25 lat po tym świecie chodzę. Kwestia fascynacji przynajmniej z mojej strony, sex ze starszą kobietą o te kilkanaście lat jest też czymś fajnym, przecież kobieta po 40 czuje tak samo, pragnie podobnych rzeczy co taka 25 czy 26 latka, jedynie doświadczenie życiowe duzo większe, a metryka nie zawsze zdradza, że mamy do czynienia z kimś o tyle starszym. Pozdrawiam pkierze@wp.pl w sumie chętnie poznam Wasze opinie o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość starszaniżon
Z kilkanaście lat młodszym jest SUPER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konta_ktowy
Młodszy facet dla starszej kobiety to fajna sprawa, zwłaszcza gdy młody jest pewny :) Bynajmniej ja tak mam. Dojrzałe kobiece ciało jest idealne, nie to co dzisiejsze małolatki. Kobieta w wieku 32-42 lat to prawdziwa kusicielka 19-24 latków, którzy o taką kobietę na pewno by zadbali :) Tylko, wiele kobiet nie może tego jakoś zrozumieć, że młodszy nie tylko dobrze zrobi co ma zrobić ale też dołoży fajnej intymności na początku i na końcu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 40siedmioletnia
konta_ktowy: trafiłeś w sedno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×