Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kubadla pani

młody Pan dla Pani

Polecane posty

Gość kubadla pani

Oferta skierowana tylko dla pań. Jeżeli masz ochotę na dobry, ostry seks to dobrze trafiłaś. Wypieszczę Cię całą od stóp do głowy, językiem wypieszczę każdą część Twojego seksownego ciała. Mam fetysz do pięknych stóp, lubię je pieścić. Poza tym będę Cię pieprzyć długo, nie lubię krótkiego seksu. Moje ulubione pozycje to "na łyżeczkę", "na pieska", "69", "głębia oceanu", "misjonarska" i pozycja "od tyłu". Lubię wszystko kończyć w Twoich ustach bądź w pupie. Uwielbiam zadbane kobiety, które noszą seksowną bieliznę, mają umalowane paznokcie, szminkę na ustach i chcą być pociągające również dla faceta. Sam staram się o siebie dbać, zawsze jestem ogolony, zadbany, pachnący, ćwiczę na siłowni żebyś miała na mnie ochotę. Jeżeli masz chęć weź ze sobą koleżankę, zadbam o Was obie. Po spotkaniu ze mną myślę, że będziesz chciała więcej. Jeśli zadzwonisz postaram się jak najszybciej dojechać do Ciebie. Pozdrawiam i do zobaczenia :) tel.571424989

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam męskie stopy ... mniam mnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
to mogę Ci pokazać chcesz ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaL
yyyyy zapraszam do poszukania tego w googlach tam napewno się dowiesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
Kobieta kładzie się na plecach i podciąga uda do piersi kładąc nogi na ramionach kochanka tak, by jej stopy opierały się o jego barki.Partner pochyla się nad kochanką i wnika w nią głęboko. Dominującą rolę odgrywa tutaj mężczyzna, ale kobieta może potęgować doznania kolejno zaciskając i rozluźniając mięśnie dna miednicy (mięśnie Kegla). Pozycja ta nadaje się również do seks analnego. Plusy: bliskość partnerów, intymność i możliwość wzajemnych pieszczot. Możliwa bardzo głęboka penetracja, dlatego nawet panowie z mniejszym przyrodzeniem dostarczą kobiecie silnych doznań. Minusy: należy uważać, gdyż zbyt głęboka penetracja może być bolesna dla partnerki. jeszcze jakieś pytania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czym się różnią pozycje "od tyłu" i "na pieska"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kubaL
jejku ja tutaj jakieś biuro informacyjne czy co sprawdz w googlach bo mi się już nie chce tłumaczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zawsze jestem ogolony" na twarzy ? czy na jajcach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
tu i tam a co .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podaj jeszcze cennik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo ja lubię brodatych :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
to masz pecha musisz znaleść sobie jakiegoś dziadka z wielką brodą .....cennik mhhhh o pewnych rzeczach na forum nie będę dyskutował

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pecha to masz ty, głąbie, znaleŹć anie znaleść, to raz, dwa- niczego nie muszę, po trzecie- teraz brody są na topie i nie dziadkowie je noszą, żigolaku kafeteryjny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
ooo widze że ktoś się podniecił ....był atak jest obrona szczęśliwa /wy już jesteś dowaliłeś mi lepiej z tym się czujesz teraz dumny / dumna z siebie jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś się podniecił ? a czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
myślałem że Ty się podnieciałś / podnieciłeś wybacz myliłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wspaniałomyślnie wybaczam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia616
Kuba, zdefiniuj prosze pojecie "ostrego seksu". Napisz, co byś mi zrobił?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
droga kasiu ostry sexs to moim zdaniem Ostry sex jest wtedy gdy po skończonym stosunku nawet sąsiedzi wychodzą na balkon zapalić papierosa . Prosta definicja ostrego seksu - mocniej i bardziej niż zazwyczaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kuba dla Pani
A co bym Ci zrobił ojjjjj kasiu jakoś słaby byłem w opowiadaniach także nie będę fantazjował bo nawet Cię nie znam to co będę się rozpisywał , chociaż jestem tutaj by spełniać Twe fantazje erotyczne i nie tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barbara70
mrrrrr jaki on goracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj Kuba żona się grzecznie zapytała a Ty jej nieładnie odpowiedziałeś..bo to nie Ty!.Wojtek albo Mateusz! -wiem że to Ty!.Obaj jestescie zboczeni i w moich oczach straciliscie na zawsze.!Jak można posuwać się do takich rzeczy .A tak swoją drogo to wydałeś o sobie świadectwo podszywie!Opisy same za siebie mowią p tym co wy tam macie w tych głowach!.N oe chcę was znać!.Kuba kocha swoją żonę i niech tak zostanie a wy świnie idzcie sie leczyć bo to paranoja!.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
..pewna Pani po imieniu z Kubą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prosze nie dokuczac kubusiowi on uwielbia ostry seks hmmm co nam powie slownik? ostryga ostrygowy ostrygojad kąt ostry ostry kurs ostry dyżur ostryż ostrysz ostrys ostry Słownik języka polskiego ostry 1. «o narzędziach, przyrządach, przedmiotach itp.: mający kłujące zakończenie lub tnącą, wyostrzoną krawędź» 2. «odczuwany w dotyku jako kłujący lub szorstki» 3. «surowy i bardzo wymagający; też: będący przejawem takiej surowości» 4. «wyrażający naganę, krytykę lub nieprzychylny stosunek do kogoś lub czegoś» 5. «o psie: bardzo groźny» 6. «pełen brutalności i okrucieństwa» 7. «bardzo wyraźny» 8. «skręcający pod kątem mniejszym od prostego lub szpiczasto zakończony» 9. «o potrawach: mający mocny i gorzki smak» 10. «silnie działający na powonienie» 11. «o dźwiękach: wysoki» 12. «bardzo mocno świecący» 13. «mocno nasycony barwą» 14. «o uczuciach, wrażeniach, odczuciach: mocno odczuwany» 15. «o zmysłach: wrażliwy» 16. «o wietrze, mrozie itp.: przenikliwy i bardzo dokuczliwy» 17. «przebiegający w gwałtownej formie» 18. «mający wyraźne kontury i dobrze odcinający się od tła» 19. «odbywający się w szybkim tempie» 20. «pełen zaciętości, czasem brutalności» 21. «stromy» 22. «o chorobie i jej przebiegu: ciężki» w ktorej z definicji ostrosci sie miescisz moj kochany chlopcze? wybacz ze mnie porwala twoja historia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof ty gruby debilu, odpuść sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomniałam dodać Tomaszu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×