Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość próchniak czterdziestoletni

Moi znajomi są zaszokowani różnicami myślenia i podejścia do seksu

Polecane posty

Gość próchniak czterdziestoletni

Ale kiedy to zleciało ? Czterdziestoletni są nadal młodzi i czują się nadal młodo . Tak patrząc na własne wspomnienia i fotki widzimy siebie w wieku 20 lat. Co się zmieniło ? Chyba jesteśmy bardziej nowocześni i otwarci na nowe zmiany ? Co mnie dziwi ? Dziwią mnie bardzo młode kobiety , które za kasę zrobią wszystko . Kiedy miałem 20 lat to kobiety były naturalne , nie używały żyletek do depilacji , ponieważ nie było żyletek w sklepach i nie było mody na depilację u kobiet. Wcale nie dziwię się patrząc na kobietę w wieku 40 lat , że nie jest zdepilowana , nie było takiej mody i ta kobieta jest naturalna ale kobiety były bardzo kobiece i dobrze wychowane . Kobieta paląca papierosy była monstrum , kobieta bluźniąca była uważana za chamską i wulgarną . Na lody facet zapraszał kobietę na randce i chodziło o lody . Do kina facet zapraszał kobietę na film i nie zależało nikomu aby film zobaczyć w ostatnim rzędzie . Każdy facet starał się być gentelmenem wobec kobiety , tak byliśmy wychowani :) Ciekawie wyglądało uczucie i miłość w stanie wojennym '81 Co jest teraz ? Do hipermarketu jadę na zakupy , parkuję swoje auto , biorę wózek i na zakupy ruszam ale nie wiem o tym, że jestem obserwowany ? Podchodzi do mnie panienka bardzo młoda i otwarcie mnie proponuje zrobienie loda za jakieś śmieszne pieniądze . Nie chcę , nie nadaję się i mnie to brzydzi . Zaskoczony jestem taką propozycją mlodej kobiety . W pracy rozmawiałem z ludźmi, też mieli takie propozycje od młodych kobiet. My czterdziestoletni już raczej nie pójdziemy na takie numery, nie ta mentalność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szooooooooooook
nie moge uwierzyć - są takie dziewczyny, tak bez skrępowania proponujące... ja mam dwadzieścia kilka lat i nie wyobrażam sobie czegoś takiego, fee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest popyt na te lody
więc jest podaż,wychowanie nie ma tu nic do rzeczy ale przyznaję ,ze świat się odwócił .kiedyś faceci podrywali i latali za dziewczynami,dziś dziewczyny same nachalnie nagabują facetów-fuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman z wawy
Cóż pozostaje nam tylko się cieszyć , że kobiety się depilują , do kina sie chodzi do kina nie na film a zapraszając na lody dostajemy przyjemnośc , strasznie się cieszę , że się tak na plus zmieniło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość roman z wawy
pozatym nie pochlebiaj sobie stary pryku ta dziewczyna to pewnie jakas narkomanka była bo któa by chciała stauszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość próchniak czterdziestoletni
Jestem próchniak i nie pochlebiam sobie, jest jak jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też miałem 20 lat przed dwudziestoma laty i spotykałem się tylko z dziewczynami z wydepilowanymi nogami i pachami a i zdarzyło się loda w kinie mieć zrobionego :-) nie uważam zeby dużo się zmieniło no może poza powszechnością pewnych zjawisk teraz i ich rzadkościa dawniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssssssssss
lody sie robiło tylko sie o nich nie mowiło. seks był intymną sprawą i nie trabili o nim 24 h na okragło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ponad
20 lat temu miałam 20 :), ale zawsze depilowałam nogi, a pachy to oczywiste! nie przeklinałam wtedy, teraz już tak, ale w uzasadnionych przypadkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z tej epoki
moj 40-letni malzonek nie wyobraza sobie bym miala zarosniete nogi, o paszkach juz nie wspomne, ja sama sobie tego nie wyobrazam aaa jestem przed 30-tka.... a moja mama tez nie chodzi zarosnieta, choc kiedys tego nie robila. Z duchem czasu troszke trzeba isc, no chyba ze komus brakuje umiejetnosci adaptacyjnych to juz trudno .. moze psycholog? Jesli juz wlasnie to Ci sie podoba .. tak po prostu to zyj sobie z tym i spotykaj sie na lody waniliowe i kochaj sie z zarosnietymi nogami ... ( a tam tez sie podgalamy .. wiesz? ) Swoja droga juz cale wieki nie widzialam babki z wlosami na nogach. A wiesz czego konsekwencja sa te rosnace wlosy na nogach u kobiet? To akurat nie jest objaw kobiecosci a wrecz przeciwnie - zbyt duzo i zbyt czesto zaczelysmi na przestrzeni 10-leci owijac nozki w grube spodnie, z tego skora twarda, szorstka i do tego owlosiona. Kobietki depilujmy sie i zwiewne sukieneczki nosmy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×