Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tsssNiepowiem

Moj cel - mam tydzien zeby uwiesc murzyna!!

Polecane posty

Gość tsssNiepowiem

To moje najwieksze marzenie - sex z murzynem :) Jestem w slonecznej Grecji,za jakies 10 dni wyjezdzam wiec coraz mniej czasu,dopiero teraz to dostrzeglam. Dzis bylam na plazy ale nie mialam odwagi by sie do ktoregokolwiek odezwac...za duzy tlok. Juz by te greczynki durne patrzaly i obgadywaly. Jak myslicie przelamac sie i isc na calego walac opinie ludzi ? Jak wogole takiego wyciagnac na sex? Moze na poczatek wymiana tel? Pomozcie spelnic mi moje marzenie! Niech odezwia sie doswiadczone w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
Chce mi sie strasznie bzykac. Chcialabym w koncu zobaczyc jak to jest jak murzynska palka wdziera sie w biala picze,dotykac tej czarnej skory mmm...z takim moglabym sie ozenic bez zastanowienia. Murzyni maja inny charakter niz europejczycy. Sa opiekunczy,troskliwi... Z takim to tylko konie krasc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafafafarafa
nie tylko z murzynem ale kazdy wakacyjny sex czy to z polakiem czy żółtym!!! w gumie chyba że chcesz mieć pamiatke na cale życie w postaci choroby czy dzieciaczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
Co wy z tymi chorobami? A co tylko murzyni maja Aids? Na calym swiecie sa ludzie z ta choroba :P juz nie przesadzajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zyrafafafarafa
tsssNiepowiem popieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy ktoś już dał taką
na razie nikt nic konkretnego nie doradził, pomóżcie dziewczynie spełnić marzenie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
No oczywiscie ze w gumie,innej opcji nie ma. Kolega mnie postraszyl ze jak sie umowie z jakims murzynem to on przyprowadzi swoich kolegow i beda mnie wszyscy chcieli obracac w ramach 'kolezenstwa' :o czy to prawda czy sciema? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy ktoś już dał taką
kolega mówił prawdę, w krajach afrykańskich wspólnota jest czymś bardzo ważnym, a Ciebie przecież powinno to tym bardziej cieszyć, to więcej niż oczekujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
andrzej zapewniam cie ze niejeden polak moze pozazdroscic czystosci murzynom :) jeszcze nie widzialam na oczy brudnego murzyna w obdartych ciuchach a mieszkam tu juz 3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
hehe,nie straszcie z tymi 'wspolnotami' :D andrzej mam wrazenie ze masz jakies kompleksy i dlatego tak o nich sie wypowiadasz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co z ciebie za pasztet
ze murzyna musisz uwodzic? wala co sie rozkraczy (albo i nie) przed nimi przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie mowie ze są brudni tylko maja taki specyficzny zapach skory.yez znam wielu czarnych i jako kumple są ok ale sexy z czarnym bym nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
nie wierze ze bys nie chcial murzynki przeleciec :P co z ciebie za pasztet - wieksze pasztety to polacy jak dla mnie :) w moim miescie moze z 10-20% kolesi wpada w oko reszta to przecietniaki. Natomiast w krajach afrykanskich 60-80% murzynow jest sexy :P :P :P Maja zajebiste wlosy,boskie cialo,duze pupy,wysportowani,zeby bielutkie i rowniutkie,ten ich szarmancki usmiech...ile bym dala zeby miec takiego chlopa. Ale zawsze brakowalo mi odwagi. Teraz sobie przyzeklam ze koniec z cackaniem sie. Do tygodnia chce w koncu zobaczyc jak to jest :P Od dzis codziennie bede chodzic nad morze,tam jest najlepsza okazja do tego. Przeszkadzaja mi tylko te pakole i egipcjanie. Nie cierpie ich a oni zawsze tym swoim oblesnym wzrokiem musza sie na mnie gapic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
Dzis wybieram sie na plaze. Wyjde wczesniej niz zwykle. Zdam wam relacje jesli uda mi sie cos upolowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
Dzis pustki jesli chodzi o murzynow. Bylam bardzo blisko w wodzie obok jednego,ale szczerze nic specjalnego ale w sumie moglam go poderwac tylko zabraklo mi odwagi :( Jak tak dalej pojdzie to wroce do Polski i po moim murzynie zostanie tylko niespelnione marzenie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I do Grecji jechałaś, żeby murzyna bzyknąć? Jakby u nas ich mało było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na tej fotce wygląda
gratuluję wytrwałości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadnij do Warszawy - jest tu klub, gdzie 95%, to murzyni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
Wow,daj mi nazwe tego klubu :) moze sie wyprowadze do warszawy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie pamiętam nazwy - była mnie kiedyś tam zaprowadziła :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
Poznalam kolesia ktory zaliczyl kiedys murzynke,ale sprzeciwia sie zebym i ja sprobowala :D Do tego coraz wiecej trenuje zeby zastapic mi murzyna :D rozbraja mnie. I tak zalicze sobie czarnego. Mam ochote zeby mnie ktos w koncu porzadnie zerznal,zebym sie z bolu krocza ledwo doczolgala do domu :D moje niedoczekanie,sane fajtlapy na tym swiecie...trzeba szukac prawdziwego ogiera wsrod murzynow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety możesz się zawieść. Mam koleżankę, której też podobają się murzyni. "Czarny znaczy duży" to bujda :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
hehe,juz nie chodzi o wielkosc penisa ale o to jak taki murzyn jest wysportowany. moze yebac w cipsko tak energicznie jak pies :D nie to co te biale fajtlapy obzarte z piwskiem w reku i bebechem do kolan ktory zaslania im siurka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tsssNiepowiem
Kolejny dzien spedzony na plazy. Podszedl do mnie murzyn oferujacy jakies figurki do sprzedania. Jakos rozwinela sie rozmowa,choc ciezko mi szlo z tym moim angielskim ale na podstawowe pytania potrafilam odpowiedziec :D Spytal mnie czy bede tu jutro :D i powiedzial ze jestem 'very beautiful' :D A ja glupia zamiast zaoferowac mu spotkanie to jak zwykle to spieprzylam i tylko podziekowalam i sie pozegnalam :( Jutro ide na ta plaze specjalnie dla niego,i chocby sie burzylo i walilo to zaczepie go i sprobuje wyciagnac na nocny spacer :D Musze przygotowac pakiet gumek w razie czego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×