Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój chłopak ma małego penisa

Polecane posty

Gość gość

Witam, Piszę tu pierwszy raz. Od kilku tygodni jestem w związku z chłopakiem, jak napisałam w temacie, ma małego penisa. Jest moim pierwszym partnerem seksualnym, więc nie posiadam innych doświadczeń, ale nie czerpię ze zbliżeń zbyt wiele przyjemności. W dodatku nawet na oko prezentuje się bardzo marnie. Do tej pory spotykałam się z opinią, że rozmiar nie ma większego znaczenia, ale nie jestem pewna czy to prawda. Czy któraś z pań miała podobne problemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może to ty masz za luzna pipe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwsza rzecz, to skąd możesz wiedzieć że większy dałby ci większą satysfakcję? Po drugie, kobieta orgazmu musi się nauczyć i na początku zawsze o niego trudno, po trzecie... kobietę można zaspokoić na przeróżne sposoby, odpowiednia gra wstępna i dojdziesz w max 2-3 minuty podczas stosunku, albo już podczas samej gry wstępnej. A tak na marginesie, to jeśli nie jesteś w stanie wziąć penisa do ust po same jajka, to chyba jasne ze za mały nie jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mały tzn jaki? 10cm, 15cm?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę na plaży nudystów i w saunie to wszyscy faceci maja małe fiutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy maja podobnej wielkości,widocznie jeszcze nie widziałaś innych facetów nago. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z tego co widzę na plaży nudystów i w saunie to wszyscy faceci maja małe fiutki. x A ty zapewne myślałaś że w spoczynku będą mieć po 20cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nowy w mieście ma 10 cm i daje rade :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widzę, że jednak ktoś odpisał. Nie wiem ile dokładnie mierzy, nie sprawdzałam, ale wydaje się być mały i chudy. Faktycznie nie widziałam innego penisa na żywo, ale widziałam zdjęcia i filmy choćby w internecie. I tak jak pisałam nie mam innych doświadczeń. Nie mam też porównania, ale kochamy się już od jakiegoś czasu a ja wciąż nie miałam orgazmu, nie byłam nawet blisko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ty sugerujesz się tym co widziałaś na filmach, to może z seksem powinnaś się wstrzymać, bo chyba nie dorosłaś do niego. Orgazm można dać kobiecie nie tylko penisem to raz, dwa... jeśli podczas seksu myślisz o głupotach, kompleksach, itd. to zapomnij o orgazmie. Najpierw sprawdź czy sama potrafisz doprowadzić się do orgazmu? Wiele kobiet ma orgazmy głównie łechtaczkowe i nawet 25cm penis wtedy nie da rady :) Może być też tak, że z natury jesteś tam dość szeroka, lub zbyt mokra i wtedy bodźce są mniej wyczuwalne, a co za tym idzie przyjemność mniejsza. Seksu trzeba się uczyć, sam rozmiar to nie wszystko i nie gwarantuje satysfakcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytałam go za pośrednictwem sms o to czy kiedyś go mierzył, odpisał, że ma 13 cm długości, ale obwodu nie zna... Niestety nie jestem pewna czy ma 13 cm, mam wątpliwośc***atrząc na linijkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długość nie ma żadnego znaczenia, skoro można zaspokoić kobietę palcem, to i 10cm penisem się da, trzeba tylko wiedzieć jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak ma to zrobić kafeteriusz "Nowy w mieście"?? on ma penis 10 cm i cieniutki jak parówka berlinka. Przecież takiego kobieta nie poczuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilka tygodni i już wiesz jakiego ma siusiaka........Ty zbereźnico

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyno dorośnij :O ile ty masz lat? zakladam, ze max 17. Większosć kobiet czerpie przyjemność z seksu dopiero po kilku miesiącach od rozpoczęcia współżycia. Kobieta to nie jest facet, ktory wystarczy ze się porusza kilka razy i mu starczy. Kobiety muszą się oswoić z seksem, zeby odczuwac jakąś przyjemność. ciesz się, że cie nie boli - tak wnioskuje, bo nic o tym nie piszesz. jest mnostwo dziewczyn, które odczuwaja ból podczas stosunku, nawet przez pierwsze kilka tygodni, bo są bardzo ciasne. Wiec nie przesadzaj. A rozmiar serio nie ma znaczenia. Poza tym liczy się też nastawienie - od razu widac, ze jestes negatywnie nastawiona, ze idziesz do lozka z przeswiadczeniem ze nie odczuwasz przyjemnosci. Wiec nic dziwnego, ze tak sie dzieje w rzeczywistości :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie będę się tłumaczyła... Jeśli chodzi o orgazm to wielokrotnie sama się do niego doprowadzałam, choć do tej pory jedynie poprzez masowanie łechtaczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to skoro łechtaczkowy orgazm masz, to niech zaspokoi cię językiem w czym problem? Chyba że podczas minetki też nie masz orgazmu, to albo za dużo myślisz, albo facet cię nie kręci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naoglada się gimbaza filmów i potem myślą że tak jest w życiu. Jasne, smerfy też biegają po lesie, a każdy chłopak ma wielkiego penisa. Poogladaj sobie filmy z azjatami a nie z afrykanami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zastanawiam się po co w ogóle pisałam na tym forum... I tak siedzą tu w znacznej większości faceci po 40, których życie erotycznie od lat (może i od zawsze) nie istnieje. Piszę, że to mój pierwszy facet i, że seks nie sprawia mi wiele przyjemności, nie miałam orgazmu i podejrzewam, że może chodzić o to, że penis jest za mały by mnie zaspokoić. Nie powiedziałam nic o ty, że facet mnie nie kręci, ani, że nie jest w stanie zaspokoić mnie oralnie. Chodzi jedynie o to, że dziwi mnie, że nie mogę dojść podczas penetracji. Większość wypowiedzi to inwektywy lub insynuacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Insynuacją to jest twierdzenie że jego penis jest za mały, wiele kobiet nie dochodzi podczas stosunku, bo orgazm pochwowy to wyższa szkoła jazdy i nie każda kobieta jest w stanie go osiągnąć. Ja też rzadko go miewam, ale znaleźliśmy takie pozycje, że orgazm mam zawsze. Pierwszy orgazm podczas stosunku miała po 3-4 miesiącach współżycia, to nie jest tak że ma się go samoistnie. To czy penis jest za mały łatwo zauważyć, jeśli podczas penetracji go nie czujesz, to albo jest dla ciebie za mały, albo jesteś bardzo mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
Pytanie do autorki. A jakie masz piersi, bo jak małe to Twój chłopak może nie czerpać wielkiej przyjemności z seksu z Tobą. Głupie pytanie - prawda? Tak samo głupie jest stwierdzenie, że nie czerpiesz ze zbliżeń satysfakcji bo facet ma małego penisa. Oczywiście, że rozmiar ma znaczenie, ale nie jest wyznacznikiem dobrego lub nieudanego współżycie, chyba, że mamy do czynienia z tzw mikropenisem lub "penisem gigantem". Rozmiar 13cm, jest raczej bardzo zbliżony do rozmiarów europejskich (oczywiście są tacy co mirzą tak, że z 13 wychodzi i 17cm), przy takim rozmiarze może być bardzo udany seks, bo przecież seks to nie samo "stukanie". Popracuj nad sobą, porozmawiaj z facetem, potestujcie różne pozycje, różne rodzaje pobudzania się itd. Nie obarczaj winą tylko chłopaka. Apr. sam mam podobnych rozmiarów penisa, a żona jest bardzo zadowolona z naszego współżycia i to po prawie dwudziestoletnim stażu. Cieszcie się sobą, nie szukajcie niedociągnięć, a będzie wszystko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chciało mi się czytać poprzednich odpowiedzi ale pewnie Cię zapewniano, ze rozmiar nie ma znaczenia. G****o prawda. Ma a grubość to już w szczególności. Moj pierwszy partner, nawet sie nie musial wysilac. Mial grubego i bardzo duzego. W KAZDEJ pozycji doslownie odlatywałam, kazde pchnięcie dawało mi przyjrmność. Niesety drugi partner to byla masakra. Wszystko bylo idealnie, rzucil mnie na lozko, byl dominujacy itp. a tu nagle... niespodzianka. Maly i chudy. Mam oryginalna budowe i jesten bardzo, bardzo ciasna (sama musze wkladac bo facet sam nie wlozy, jest tak ciezko) a i tak praktycznie nic nie czulam. Co chwila wypadal, a przyjemnosc czulam tylko jak zarzucal mi kolana na barki bo wtedy mogl wejsc najglebiej. Ale ogolnie byla masakra. Bylam w takim szoku, ze powiedzialam o tym pdzyjaciolce a Ona sie ucieszyla, ze tez mam taki problem bo ona raz miala dokladnie tak samo. Nistety panowie. ROZMIAR MA ZNACZENIE!!! Tak samo jak to czy cipka jest cisna czy rozepchana :) Ale nie przejmuj się autorko to nie koniec swiata. Chlopak sie musi bardziej napracowac. Dluzsza gra wstepna, odpowiednia pozycja i powinien byc git. Ale zapamiętaj sobie, jak w lozku nie jest dobrze to w związku też nie będzie. :d moj aktulny partner ma problemy z potencją i dochodzi po 30 sekundach i na początku poetarzałam wciąż "nic się nie stało, no co ty zdarza się haha" ale potem zaczyna to wkurzać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co te male siski pisza , oczywiscie ze rozmiar ma znaczenie i facet majacy duzego penisa przyzna racje ,a te co maja malenkie napisza ze nie liczy sie rozmiar , albo ze kobieta ma za luzna cipke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pewnie jestes typem kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pewnie jestes typem kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś Pewnie jestes typem kłody

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 13.5 i tez wydaje się mały a mówią ze duży mam fotki mojego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×