Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj facet chce abym go zdominowała

Polecane posty

Gość gość

Mój facet chce aby dzisiaj byla dominą, mamy kajdanki, checi ale nie mam zielonego pojecia jak sie do tego zabrac, jak powinna wygladac nasza gra , i później stosunek. Prosze pomożcie mi, bardzo chciałabym go zadowolić ale nie wiem jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wiesz... Domina myślaby przede wszystkim o własnym zadowoleniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A podobno takie jesteście świetne w łóżku, tylko ze na ogół wtedy kiedy to facet odwala 90% roboty, a jak przychodzi do zamiany miejsc to już jesteście zielone i nie wiecie co robić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też bym chciał aby laska mnie zdominowała, po prostu ty decydujesz ile trwa gra wstepna, potem np. możesz mu kazac zrobić minetke a jak dojdziesz i stwierdzisz ze cię zaspokoił to mozesz mu pozwolić wejść w siebie albo np. zwal mu reką i powiedz ze nastepnym razem ma się abrdzoej postać, to tylko przyald jeden z wielu jak możesz się zabawic z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieciaki :D Co wy qrwa wiecie o dominacji :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam upodobania do uległości, ale uległość to coś związanego z prawdziwym sado maso, maski, kneble, stopy, dominacja psychiczna, kontrola orgazmu, piss na twarz, do ust, zlizywanie własnego nasienia, zadowalanie swojej Pani, a on może dojść, jak ona mu pozwoli. Chociaż to już kwestia co sobie wyznaczy uległy z dominującą. No i uległość w dłuższej relacji, to też życie codzienne, hmm, więcej tego jest o wiele. A takie rzeczy o których piszecie, to nie dominacja, chyba, że dla dzieciaków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myślę, że większość tu piszących chłopców po jednym razie z prawdziwą Dominującą uciekłaby w podtulonym ogonem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam na dysku ściągniętych filmów z prawdziwą dominacją kobiet. Jest tam dominacja toaletowa, fizyczna, wulgarna, plucie uległemu do ust, na twarz, wyzywanie od szmat, psów, znęcanie się nad ciałem uległego, wiązanie go, przypalanie świeczkami penisa, ciało, zmuszanie uległego do zlizywanie swojej spermy,*******ie go od tyłu w tyłek straponem, sikanie mu i sranie nieraz na twarz, ale to już taki prawdziwy hardcore. Trzeba wiedzieć jak wygląda bardziej dominacja,i być jej świadom, na co się decyduje, bo wielu pewnie nie wie jak to wygląda. Ja mam swoją Panią wirtualnie, i ciągnie mnie do realu. Tylko odwagi trochę brak. Ale to też trzeba powoli przekraczać swoje granice i być otwartym na takie doświadczenia, a nie każdy by się zdecydował. Jeżeli ktoś lubi przekraczać silne granice, to jest to coś dla niego. Myślę, że prawdziwe BDSM, Femdom, jest dla ludzi dojrzałych duchowo. Bo BDSM, to również oddanie duszy i ciała swojej Pani, czy kobietom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten sitting to będzie to będzie taka forma Dominacji? Nie chciałabys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieposłuszny z Trójmiasta
Marzę o służbie Dominującej Kobiecie i docelowo szukam związku femdom. Marzę o byciu karanym laniem za nieposłuszeństwo, o lizaniu kobiecych stóp i oddawaniu się kobiecie ze straponem czy bycia przez Nią zmuszany do lizania miejsc intymnych czy nawet zabaw typu pissing. Jestem starym kawalerem, bo nie mogę znaleźć Kobiety, która byłaby zainteresowana takim związkiem czy układem ze mną, pomimo że jestem samotnym i wykształconym kawalerem z dobrą pracą z Trójmiasta, bez partnerki, żony lub dzieci, chociaż mam już 43 lata. Jeśli znajdzie się Kobieta, którą pociąga układ czy związek femdom i nie mieszka zbyt daleko od Trójmiasta lub nie odrzuca ewentualnej przeprowadzki to bardzo chętnie taką Panią poznam. Mój adres email to: niewolnik30dlaPani@op .pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dominacja przez kobietę to wbrew naturze :O Ja uwielbiam być zdominowana no ale moim zdaniem na odwrót to jest już z nim coś nie tak. U nas w sypialni mamy kilka zabawek typu http://freetaboos.pl/mini-pejcz-40-cm-p-1910.html które mój facet używa na mnie ale jakoś nie mogę sobie wyobrazić odwrotnej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×