Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój facet chce abym na niego nasikała

Polecane posty

Gość gość

Mój facet chce abym na niego nasikała. nie wiem co o tym myśleć? Zgodzić się? Miałabym stanąć nad nim w rozkroku, rozchylić cipkę rękami i nasikać mu na klatę. Twierdzi, że ma takie marzenie. Zrobiłybyście coś takiego? Wstydzę się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne. Teraz wiele par tak robi. Wypij dużo wody, żeby mieć w pęcherzu jak największe ciśnienie. Facet niech położy się w wannie. Stań nad nim, rozchyl płatki i zlej się na maksa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozpustna Be
Mój mąż miał podobne życzenie, on leżał na ziemi (to było w lesie) a ja kucnęłam i siknęłam mu w otwarte usta :P Robiliśmy to tylko jeden raz, więcej o tej fantazji nie wspominał :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja poprosilem dziewczyne zeby nasikala mi do buzi i chetnie to zrobila. Dla wielu facetow to podniecajace jak kobieta oddaje mocz na ich klatki piersiowe czy na twarz lub penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To normalne. Teraz wiele par tak robi. Wypij dużo wody, żeby mieć w pęcherzu jak największe ciśnienie. Facet niech położy się w wannie. Stań nad nim, rozchyl płatki i zlej się na maksa usmiech.gif xxx Wiele par tak robi ? Może z 5-10 % pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uuufffff! Ulżyło mi trochę, myślałam,że tylko mój facet taki pokręcony. W takim układzie następnym razem jak zagada zgodzę się tylko muszę przełamać skrępowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa ja też mam taką fantazję, ale żadna z partnerek nie chciała pomóc mi jej zrealizować. Z tym że ja chciałem w tracie siusiania, lizać jej cipkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja swojej dziewczynie na 69 lizalem c**eczke a ona sikala na mnie w tym czasie. Mile uczucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kuźwa ja też mam taką fantazję, ale żadna z partnerek nie chciała pomóc mi jej zrealizować. Z tym że ja chciałem w tracie siusiania, lizać jej c*pkę usmiech.gif kurde, też bym tak chciał piękny seksowny pomysł. Kobietki wypowiedzcie się czy to dla was mega trudne zrealizować taką męską fantazję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem wystarczy odpowiednio pogadac z dziewczyna. ja tak 2 laski namowilem na anal i zgodzily sie chociaz wczesniej anala nie probowaly. Tak samo z oralem i polykaniem spermy. I jedna dziewczyne namowilem zeby nasikala mi do buzi. kwestia odpowiedniego podejscia i rozmowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś tak nasikałam na męża i nawet mnie to podnieciło hehe, jak facet ma takie życzenie to co to za trudność zrealizować. Nie jest to jakaś mocno chora fantazja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jest wstąp do urynoterapii ... dobrze jest prócz wody jeszcze zażyć furosemid następnym etapem jest kloc na klatę z rozmazaniem [jak borowina] natomiast mistrzostwem w tej dziedzinie jest klocek bezpośrednio do ryja z popitką uryną partnerki !!! :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widze ze ktos zazdrosci i hejtuje haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś chory jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś życia nie znasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Takie fantazje realizuje z 10-15 % może ludzi. Jak wynikło, z badań, nawet seks analny uprawia z 15-20 % w Polsce ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś dla mnie to mega odchyła i nigdy nie zapragnę takiego numerka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko jest dla ludzi i wasz hejt jest niepotrzebny. tracicie czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś zapamiętaj sobie młodziaku nigdy nie mów nigdy ! :classic_cool: 🖐️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś nigdy nie odważyła bym się jak to nazywasz zrobić kloca. Ja się szanuję. Z sikaniem to co innego choć też musiał by to być ten jedyny facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja musze byc mega podniecony zeby laska mi nasikala do buzi. Wtedy podniecam sie jeszcze bardziej. Lubie jak czasami dziewczyna dominuje. Sika mi na twarz albo k****a. na koniec ja spuszczam sie jej na twarz i/lub sikam na piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja uprawiając facesitting (śniadanie na twarz) z partnerem jak dojdę to oddaje mocz na jego twarz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facesitting jest super. Uwielbiam tak lizac obie kobiece dziurki. Pissing jest dopelnieniem tego wspanialego aktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Czasem z moja kobieta robimy tak ze ja na pół leżę a na pół siedzę sobie pod prysznicem A wtedy ona staje nade mną i robi siku na moja klate lub kuca sobie a ja czuję i widzę jak jej ciepły mocz leje się na mojego penisa prosto z jej c**y Albo ona kleka przede mną tez pod prysznicem a ja sikam na jej cycki Ogólnie to pissing bardzo mnie podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile procent ludzi praktykuje takie praktyki ? na oko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile procent ? a kogo obchodza jakies statystyki. Najwazniejsze ze ja z dziewczyna tak robimy i nas to podnieca. Cala reszta sie nie liczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Kiedys zrobiliśmy taka akcje. Z browarami w reklamowce uderzylismy w plener. Siedlismy w naszej stałej miejscowce gdzie zazwyczaj jak jest ciepło na dworze i zaczęliśmy popijać piwko przy drugim browarze mojej zachciało się siku.no a ze ona dobrze już wie co ja lubię to stanęła obok i opuściła spodnie razem z majtkami na wysokość kolan i kucnela. I już po chwili miałem podniecajacy widok jak moja kochana oddaje mocz na glebę. Jak mi zachciało się siku to powiedziała ze chce mojego pena trzymać w dłoni jak to będę robił Tak więc ona stanęła za mną i wyciągnęła go z rozporka. Ja sikalem a ona w tym czasie trzymała mojego w dłoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spoko tez mialem podobna akcje. laska mi trzymala pena jak siklame. Fajny widok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość bi
Gość 16:36 A miałeś kiedyś taką akcję ze włożyłes palce do c**y w czasie jak kobieta robiła siku ? I w dodatku robiłeś jeszcze palcowke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×