Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jodeka

Mój facet ma nawet 3 orgazmy podczas stosunku!!!????!!!!

Polecane posty

Sluchajcie, no cos tu jest nie tak...zawsze mnie \"uczono\" i wszedzie czytalam, i tylko z takimi przypadkami sie spotykalam, ze facet ma jeden orgazm, potem jesdt bardzo zmeczony i idzie spac, ewentualnie za jakies 10-15 minut moze znowu. Ostatnio poznalam jednego Slowaka(moj chlopakteraz)ion ma inaczej-kochamy sie, on szczytuje, kochamy sie dalej, za chwile on znow ma orgazm, dalej sie kochamy!!i znowa za pare m inut!!jak on tak moze???chlopaki czy wy tez tak macie???a jak z nimo tym rozmawialam, to zapytal: to Polacy tak nie maja??na slowacji kazdy tak ma.Ale o so chozii???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenszczur
taaa na slowacji kazdy tak ma :O:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej no ale wiecej nic mi nie napiszesz???bo ja chce wiedziec czy to sie zdaza czesciej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie peniaj nic mu nie jest
ja tez tak mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie wiem...teraz pewnie kazdy facet tak powie zeby bron Boze nie okaqzac sie gorszym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 1 3 4 6
po pierwszym orgazmie jest mi tak cudownie,ze pragne jej jeszcze bardziej,po drugim to pragnienie jest jeszcze wieksze,a po trzecim...po prostu,musze odpoczac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidaaa
kwestia treningu... mozna mieć wytrysk nie mając orgazmu, można mieć orgazm nie mając wytrysku, można mieć kilka orgazmów w krótkim czasie...a przy tym być facetem... kwestia treningu. przy gotowej do eksperymentów kobiecie takie rzeczy się udają... wytrys bez orgazmu?- dochodząc do szczytu coraz wolniej, wolniej i gdy jestes tuż tuż rozlużniasz mięsień odpowiedzialny za trzymanie moczu.. sikanie w zwodzie jest trudne raczej :) ale balast nasieniowy bardzo wyrażnie z ciebie uchodzi, chwila uspokojenia i znowu- do wyczerpania "ładowni". orgazm bez wytrysku?- w momencie szczytowania zaciskasz ten sam mięsień jak mocno potrafisz i trzymasz aż szczyt minie gwarantuję że będzie suchutko i bez efektu wyczerpania i "miękkich nóg", właściwie z miejsca jestes gotowy do dalszej "jechanki" co pozwala na kilka szczytowań w krótkim czasie. mam to więc wiem... kwestia treningu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko....moj kochas 24 latek tez tak ma...4 razy sie spusci i dalej mu stoi....tez nie wierzylam wlasnym oczom a jednak!!!ale tak maja tylko niektorzy faceci i chyba najczesciej tacy mlodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez chcem takiego
a moj tak nie ma :( tez tak chcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a on tylko trzy razy tak może? to cosik z nim nie tak , albo ty nie w jego guście jesteś.normalny facet to może się spuszczać ile razy zechce i to raz po raz , bez odpoczynku , jak nas podjaracie. tacy jesteśmy.naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×