Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moj facet nie moze sie skupić gdy robie mu loda

Polecane posty

Gość gość

Jak wyżej moj facet nie zawsze moze sie zkupić gdy robie mu loda dodam ze jest młodszy o 6 lat odemnie i ze ma nie zbyt dużego penisa ale mimo to jest nam cudownie w luzku no poza tym jak wypije to jest ok ale na trzeźwo jakby sie peszyl Dodam ze nie jest to moj pierwszy partner mam 29 lat i wiem ze loda robie bardzo dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trudno powiedzieć,postaraj się aby był wyluzowany,zachęć go jakoś swoim zachowaniem.skoro jesteś starsza być może krępujesz go,bądż niekonwencjonalna zrób coś co go ośmieli. Ja też mam dużo młodszego mężczyznę i np.ośmieliłam go pokazując jak się masturbuję i trochę wyluzował. pozdrawiam Magda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stu facetów powiedziało, że było im dobrze? Chcieli być mili. Może paru serio się podobało. Nie każdy lubi tak samo. Ja tez opowiadalem bajki, że jest super, dopóki raz naprawdę ktoś mi zrobił tak jak lubię. Może robisz za mocno lub za słabo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może po prostu za tym nie przepada, ja np. niespecjalnie to lubię, owszem to jest miłe, ale przyjemności fizycznej z tego nie mam żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W ogóle to strach powiedzieć kobiecie, że robi źle loda, bo mistrzyni od razu się obrazi, i stwierdzi, że w takim razie on jej nie kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie 100 partnerów miałam 2 przed nim stałych z którymi byłam 6 i 4 lata wiec nie mieli powodu kłamać przez tak wiele lat On twierdzi ze nie moze sie skupić Myśle ze sie wstydzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robisz to może i dobrze, ale nieraz by nie urazić partnerki mówię to samo. Nie mogę się skupić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smof hemoroidy ci spac nie daly? Nie trzeba bylo tak dupska wszystkim nadstawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×