Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

mój kochanek ma 48 i właaśnie zaczęły mu sie problemy erekcja

Polecane posty

Gość gość

niby mu staje,ale juz nie taki twardy jak kiedys. niby nadal robimy to 3 razy w ciagu nocy i 2 rano;) ale jest jakos inaczej. czesciej sobie go musi reka pobudzic i jakis taki jakby mniejszy. martwie się, co bedzie niedlugo, bo do niedawna to byl bog seksu, najlepszy jakiego mialam w zyciu, a teraz co :( rok temu, cala noc moglam na nim siedziec i nawet odrobine nie zmiekl, ja mialam kilka orgazmow i sie jechalo. bede za tym tesknic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 lat to już dziadek :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś niestety chyba masz racje. ogolnie jakos sie postarzal. nie spodziewalam sie, ze tak szybko moze miec problemy :( jest zadbany, zdrowo je, silownia, sauna a tutaj co :( nagle zmarszczki i miekki mikrofiutek :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie coś, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sobie konia kup może cię zaspokoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na co Ci taki dziadek? to już próchno :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś [21:36 wczesniej dla seksu. byl niesamowity. a teraz to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może nie powinien z seksoholiczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziś to, że sex mi sprawia przyjemność, nie znaczy, że jestem seksoholiczką. może sobie zacznę odmawiać, bo komuś się nie podoba, że mi to sprawia przyjemność. a może zazdrościsz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 48 i mi dobrze staje. Niech uprawia jakiś sport to zawsze działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
cwiczy regularnie, bardzo zdrowo je- jagody goi, zdrowe tluszcze, bialko, warzywa, nie je slodyczy. nie wiem o co chodzi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A może za dużo sportu uprawia? Zresztą 5x dziennie seks, to i niejeden młody nie da rady, wiec ciesz się dopóki będzie mógł raz dziennie, potem możesz zacząć się martwić. Poza tym ile czasu może tak samo silnie podniecać ta sama kochanka. Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu go zajechalas. i tak dlugo dawal rade. to juz 50-letni pan. a Ty ile masz lat? to wcale nie jest normalne ze facetowi stoi przez kilka godzin, czy że staje mu kilka razy dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Palnęłaś pewnie tekstem, że się starzeje, że nie daje rady, że mam miękkiego a on teraz wykończy się psychicznie i będzie się kontrolował czy mu penis stoi. Będzie to robił tak często, że samo myślenie pozbawi go erekcji. Brawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jesteś tak brzydka ,że jechał na viagrze , a teraz stwierził ,że dla seksoholiczki nie będzie się truł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja do kochanki zawsze jeździłem na pigułce. Fajna była, ale nie kręciła mnie i zawsze przy niej musiałem coś wziąść. Ta mi coś tam o życiu, a ja obliczalem czas kiedy mi najbardziej stanie. Myślałem że mnie szlak trafi jak ona zaczynała swoje opowiadania i swoim ciężkim życiu, a mi pała stoi. Czasem tak przynudzała, że na tabsie mi opadła. Potem ona zaczyna się wić, a ja myślę żeby tylko się wydostać od niej z chaty. Zero podniecenia. Jak poznałem przypadkowo taką jedną cipkę, która tak fajnie się wystawiała bez niczego mogłem ją bzykać codziennie. Ale to wariatka na punkcie seksu. I to mi pasuje bez wspomagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nigdy nie palnęłam mu żadnego tekstu i nie zwróciłam mu na to uwagi-spokojnie. Za bardzo go lubie i szanuje, zeby mu rzec kiedykolwiek jakies przykre słowo. Nie brał tez nigdy żadnej wiagry, bo nieraz nagle mnie w nocy budził lub ja jego i jakos mu normalnie stawał pod wpływem mojego dotyku. Ja mam 26 lat, oczywiście nie wiąże z nim przyszłości. Bardzo sie lubimy i uwielbiamy razem zaśmiewać--mamy podobne poczucie humoru. W seksie jesteśmy idealnie dobrani. Nie rozumiem tekstów, ze ja go zajezdzilam. Inicjujemy zbliżenia oboje, a wam to sie chyba w głowie nie mieści i zazdrościcie. No teraz to chyba nie bedzie czego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już mu się znudziłaś qrewno zapyziała i pewnie inną popycha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
5x dziennie codziennie??? Kto to wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki za rady. ostatnio spędziliśmy razem super weekend i było bosko jak dawniej!!! :))) hehe z tą różnicą, że trochę sie powstrzymywałam i robilismy to tylko 5 razy przez całe 2 dni. mam nadzieję, że tamte wcześniejsze "komplikacje" byly tylko chwilowe i bede bardziej wstrzemiezliwa, zeby mu sie ochota "nazbierala" :))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ma lac?ja mam 47 lat,mój kochanek 28 i jest nam razem świetnie. Dogadujemy się doskonale i w łóżku i poza nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dupa górą,bezmózgowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
48 lat to jeszcze hoho..... chyba autorka postarzała sie, zbrzydła, rozstępy, tłuszczyk nie jest seksowny i facet sie nie podnieca. przyprować mu jakąś małolate, to będzie ją tłukł całą noc. haha, facet pewnie zakłada tematy, że jego kobieta zmieniła sie w kaszalota i musi sie zmuszać do seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajdź sibie nowego kochanka debilko i przestan p******ic glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko znudzilas mu sie i mu juz nie staje, przy nowej dupce stał by mu caly czas , ciagle pokazujesz mu d**e to ma koleś dosc, moj ma 50 lat, jestem z nim 7 lat i zawsze przy mnie mu staje, jestes jakas wybrakowana , a do innych pan to wam powiem ze facet 48 lat jest super do rzeczy w tych sprawach i nie pieprzcie ze to staruchy i juz nie moga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość korniszonyogor
a wiesz skad to sie bierze. zaden facet nie powie swojej kobiecie a prawda jest taka ze nie staje ponieważ MUSI WALIC SOBIE KONIA ZA CZESTO! i na pewno walil za mlodu duzo. dlatego ze go nie podniecasz. zrob mu parzenie herbaty, dirty sansheza, francuski krawat, ogolnie Cipka, dupka, lacha, przysiad :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestałeś go kręcić tego ci nie powie, ale to widać i czuć. Potrzebuje nowego mięska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlatego mój kochanek jest prawie 20 lat młodszy. Nie ma mowy o problemach z męskościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te wasze odpowiedzi to chamstwo w państwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Reklama Sponsorowana  nr 1
Naljepsze modele starych pierdzieli tylko w galeri

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×