Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość aisha9

Moj mąż nie chce sie ze mna kochać!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość aisha9

Mój maz nie chce uprawiać ze mną sexu!!!!!!!!!!! jest ciągle zmęczony i woli telewizor i spanie niż igraszki ze mna. Jesteśmy ze soba 2 lata i nie wydaje mi sie żeby sie znudzil już mną. Nie ma nikogo na boku - wiem bo sprawdzałam. Jak już dojdzie do czgoś to po bardzo długich staraniach - a odbywa sie to raz na miesiac i to tak na odpier..... Jestem załamana!!!!!!!!!! Czy ja mu sie już znudziłam????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha9
Jak często wy się kochacie po takim stażu małżeńskim????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha9
Co sie z tymi facetami dzieje?????????????????????? czy oni sa naprawde tacy zmeczeni ze poziom testosteronu spadl im do minimum???????????? Czy po prostu nie chce im sie ruszać bo to za duzo wysiłku????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uh lalala
To nie krzycz na niego, tylko jak Cię ignoruje, to zacznij się przy nim zabawiać sama ze sobą. Powinno pomóc :P :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha9
Zabawiałam sie już setki razy i powtarza mi ze jestem zboczona i mam jakaś obsesje na punkcie "tego calego sexu" Czy raz w miesiącu to za dużo - czy ja naprawdę jestem zboczona????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość swadad
kurcze moze ma impotencję? moze idźcie do lekarza. impotencja to choroba naczyń i jest pierwszym sygnałem miażdzycy. to trzeba leczyc. tzn cholesterol jesli ma za wysoki. bo penis jak penis ale serce chyba wazne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uh lalala
Poziom cholesterolu nie ma żadnego wpływu na miażdżycę. Dopiero stosunek ilości tzw. dobrego cholesterolu do złe ma wpływ na powstawanie blaszek miażdżycowych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha9
Wczesniej byl zniego jebaka nad jebakami!!!!!!!!!!!!!!!!! robilismy to codziennie - a teraz jak do czegos wogole dojdzie to nie jest flak tylko jak potezny i twardy jak maczuga herkulesa. - tylko teraz to robi tak na odpierdziul - zeby szybko i zeby sie nie zmeczyć. probowalam juz wszystkiego - winko, swiece, truskawki, owoce morza, erotyczna bielizna, nastrojowa muzyka - i nic, ostatnio zerżłam sie w gorsecik pończochy i szpilki i zrobilam striptiz i tez nic. a jak sie obrazilam i popłakałam to po kłutni był seksik ale trwał 8 minut - ntylko zeby odbębnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ze swoim 5 lat i mozemy to robic codziennie po 3 razy lubimy sie kochac:) moze nieraz nie mial ochoty ale nigdy powtarzam nigdy mi nie odmowil.. wspolczuje autorko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha9
Jestem załamana!!!!!!!!!!!!! Idę położyc sie koło niego i pomażyć trochę. może usnę. Dlaczego mi sie trafil taki facet :((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fajnie ;/
chętnie ci pomogę :PP moja też mówi że jestem zboczony że cały czas mi się chce i straszna z niej kłoda. A lubie się kochać i wyznaje zasadę najpierw ty potem ja :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość macie tego linka
kłoda czyli co? tylko niechęć seksu czy.. no nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie fajnie ;/
słaba ogólnie w łóżku taka że cie nie zaspokoi jak sie sam nie zaspokoisz i bardzo niechętna ;/ orgazm jest zawsze u niej nie wiem co jest grane z nia ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
testosteron spada po slubie,chcialas slubu to sie nie dziw. Mnie tez to dopadlo alle zaczalem myslec o sobie,uprawiac sport,czesciej spotykac sie z kumplami i mam mega chcice codziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a może Twój mąż autorko
jest przemęczony np. pracą i zestresowany? Może ma jakieś kłopoty i nimi się martwi? To też może wpływać na jego potrzeby seksualne. Rozmawialiście w ogóle o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ci mężowie, co się dzieje teraz z tymi facetami,zawsze było ze to kobiety skarżą się na ból głowy:), teraz jest odwrotnie. Ja tez tak miałam, teraz trochę się zmieniło, ale uważam, że to nie dlatego, że cie nie kocha czy mu juz nie zależy, poprostu czasem tak mają, zdobył Cię, już nie musi sie starać.. mój tez wiecznie zmęczony, i woli isc spać niz fajny seksik, nie rozumiem tego...jak mozna nie chcieć sie kochać. Wczesniej próbowałam, starałam się, kupowałam fajne bielizny, kolacje itp, ale z czasem mi sie znudziło, dlaczego ja mam sie starac. Znajdz sobie jakies hobby, zajmij sie soba i staraj sie nie mysleć tylko o seksie, z czasem Ci przejdzie, może nie całkiem ale będzie Ci lepiej, i może pokaż mu, że Ty tez czasem nie masz ochoty:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha9
no jest zmeczony pracą!!!!!!!! - ale teraz w weekend kiedy sie wyspał - przydało by sie co nie co.... siedzimy przed TV jak stare dziady i nic.... nawet nie widzi ze stukam w klawiature kompa.... he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba wkradła Wam się do łóżka i codziennego życia rutyna. Pownniście REZEM ustalić, że zrobicie coś szalonego, aby szczególnie jemu powróciły emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha9
Wczoraj zrobiłam za obfitą kolację i mu sie nie chciało bo sie za bardzo najadl - wniosek - zaczne go głodzić!!!!!!!!!! Juz sama nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jedna pomarańcza
Jestem 15 lat po ślubie i co? Seks jest coraz lepszy i coraz częściej się kochamy, w sumie to prawie codziennie. Mąż ma duży temperament i ja też. Przyznam się że nie zawsze tak było, ale z wiekiem jest coraz lepiej. Może nie dobraliście się pod tym względem, albo hmm seks zacznie się po 30 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka druga pomarańcza
po 30 - zgadzam się :) tyle że u mnie akurat chęć rośnie a u męża maleje :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka druga pomarańcza
rany to jeszcze gorzej niż u mnie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MAX 22
Moja koleżanka też tak z mężem miała z tym ze po ślubie są 22 lata, i ona znalazła rozwiązanie problemu. Ma po prostu kochanka na boku i mówi jak wpierw z mężem stale się kłócili to teraz jak przychodzi do domu zaspokojona przez kochanka to dla męża jest bardzo dobra, wyrozumiała i nie kłócą się. Mąż zadowolony a ona jeszcze bardziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha9
ehhhhhhhhhhh dzisiaj znowu to samo!!!!!!!!!!!!!!! nic nic nic kurwa co jest grane czy on juz jest za stary - ma35 lat i mu sie nie chce - ja 29 i wciąż niezzaspokojona.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aisha9
Veli współczuje...... nie wyobrażam sobie czegoś takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×