Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Mój pierwszy raz bardzo boli

Polecane posty

Gość gość

Hej. Jestem tu bo nie wiem co robić :( Jestem ze swoim chłopakiem juz prawie rok. Oczywiście nie muszę pisać ze się kochamy itd.. od jakiegoś czasu zaczęliśmy rozmawiać o seksie i każde z nas bardzo chce ale tu pojawia się mały problem... mianowicie gdy próbujemy to strasznie mnie to boli.. Jestem bardzo "ciasna" i Pan X nie może mi go nawet włożyć :( co mam zrobić? Na razie próbowaliśmy bardzo wolno i powoli ale to nie daje efektów. Są na to jakieś sposoby? Może należy spróbować "na szybko"? Czy boli tylko pierwsze włożenie a potem już nie?? Pomóżcie :( Prosze o normalne odpowiedzi, z góry dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o onufry
zdrowaś mario, łaskiś pełna...zdrowaś mario, łaskiś pełna...zdrowaś mario, łaskiś pełna...zdrowaś mario, łaskiś pełna...zdrowaś mario, łaskiś pełna...zdrowaś mario, łaskiś pełna...zdrowaś mario, łaskiś pełna...zdrowaś mario, łaskiś pełna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dluga gra wstepna minetka itp a potem mocne szybkie pchniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna :( współczuję bo mam dokładnie to samo. Dlatego powiedziałam mojemu skarbowi żeby nie patrzył na to że płakać z bólu mi sie chce tylko ma mocno i szybko pchnąć. Zamknij oczka i będzie ok tylko nie bądź spięta bo trudno wchodzi. Po włożeniu też trochę boli ale potem nie bo pochwa sie rozciąga :) mam nadzieję że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Biedna :( współczuję bo mam dokładnie to samo. Dlatego powiedziałam mojemu skarbowi żeby nie patrzył na to że płakać z bólu mi sie chce tylko ma mocno i szybko pchnąć. Zamknij oczka i będzie ok tylko nie bądź spięta bo trudno wchodzi. Po włożeniu też trochę boli ale potem nie bo pochwa sie rozciąga :) mam nadzieję że pomogłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×