Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość John Rambo10

Moj sprzet do oceny

Polecane posty

Gość John Rambo10
Moze jakas pani ma ochote poklikac na gg?;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Rambo10
Jestem w pracy i mi sie nudzi. Pisac dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz nic ndzwyczajnego, po prostu k***s i tyle. A co myslales ze kobiety beda sikac z zachwytu??? Zejdz na ziemie? Pytanie czy ty tym mieczem potrafisz odpowiednio wladac? Tak aby krew lala sie strumieniami a nikomu nic sie nie stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Rambo10
Spokojnie.Nic takiego nie myslalem.Jest to forum erotyczne i pomyslalem sobie tylko ze moze znajdzie sie jakas chetna troszke zboczona jak ja pani ktora bedzie miala ochote poswintuszyc. Czemu mnie atakujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Rambo10
A jesli chodzi o to czy potrafie nim wladac? Nie mnie to oceniac :-) Kobiety ktore mialem nie narzekaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Johnie rambo sprzęt jest w porządku ale przepraszam co to za jakaś kępcia włoska?co to ma być?możesz sobie przystrzyc włosy łonowe jak już musisz ale nie rób sobie tam jakiejś nomen omen szopki,jakbym coś takiego zobaczyła u faceta to padłabym ze śmiechu-panowie nie róbcie z siebie idiotów,owłosienie musi być a nie jakieś fragmentki z d....wyjęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mów za siebie. Jeśli Ci się krzaczory podobają, to Twoja sprawa. Ja ich nienawidzę. Dla mnie zadbany facet, to najlepiej "tam" ogolony na zero. Sama też nie wyobrażam sobie, żebym miała "tam" mieć jakiś zarost. A co do "fryzurki" u Rambo - jego sprawa, jak lubi i jemu się podoba. Grunt, że cała reszta zadbana. Gdybym u faceta zobaczyła naturalny zarost, to bym pomyślała, że jest niezadbany i to musi śmierdzieć. Fe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać,że masz nasrane we łbie dziewczyno skoro podniecają Cię ogolone fiuty jak u niemowlęcia,to jest straszne!!!!!!!!widzę twoje blond włosy i umysł myślą nie skalany u Ciebie Rambo i śmieszno i straszno jednocześnie,popieram przedmówczynię, co ty tam masz za kawałek krzaczka nad fiutkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Rambo10
Kiedys mialem zupelnie na zero i faktycznie troche to wygladalo zbyt mlodzienczo. Zostawilem sobie tam taka kepke :-) U kobiet tez lubie fryzurki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość John Rambo10
Z reszta jednem sie podoba to a drugiemu tamto.Dlugie lonowce wcale nie sa atrakcyjne.Wolalbym miec zupelnie na zero niz dlugie krecone wchodzace w kolor rudawy od przepocenia klaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez wole jak k***s jest przystrzyzony a nie zarosniety jak dzungla.Ten jest zadbany. Przyjelabym z checia go :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bela 86
Ładny k***sek, ja wole zarost w miejscach intymnych u faceta, ale ten mimo depilacji jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×