Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Aga9988

moja córka ma dildo

Polecane posty

Gość Aga9988

Witam, wczorajszego wieczoru skończył mi się płyn do naczyń (trzymamy go w łazience). Więc udałem się do łazienki, akurat kąpiel brała moja 14 letnia córka. Zapukałam i spytałam się czy mogę wejść, odpowiedz dostała dopiero po 10-15 sekundach. Paulina (tak ma na imię) odparła ze tak wiedz weszłam płyn jak reszta chemikaliów leżą koło wanny. Spytałam się czy może mi go podać bo ja nie sięgnę.( wtedy akurat siedziała po turecku a w wannie było pełno piany ) Usiłowała wyciągnąć rękę na siedząco ale nie dała rady, więc powiedziałam żeby wstała. Tak też zrobiła, wstając piana w wannie rozeszła się na boki a ja zobaczyłam fioletowy przedmiot, z zaciekawienia włożyłam rękę do wody i wyciągnęłam, wtedy mnie zszokowało. Paulina stała i patrzyła się ze strachem w oczach. A ja jej powiedziałam ze to normalne w jej wieku (nie wiedziałam co powiedzieć). Moje pytanie brzmi czy powinnam z nią o tym rozmawiać w może zapomnieć. A jeśli porozmawiać to co jej mam powiedzieć ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty to on czy ona....bo raz piszesz formie męskiej a później żeńskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ty to on czy ona....bo raz piszesz formie męskiej a później żeńskiej? i czy na pewno to Twija corka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakis ograniczony umyslowo ten autor/ka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga9988
mało piszę na komputerze i mi się pomyliło. dziwnie to wygląda w formie męskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Ago, ciekawość ciała to normalna sprawa, odkrywanie swoich stref erogennych też ale posiadanie sprzętu do masturbacji?? nie jest normalne, najwidoczniej nie jest już dziewicą skoro sb coś tam aplikuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pomylic sie w pisaniu to naturalna sprawa, tez sie nie raz pomylilam. troche dziwne ze corka 14-letnia ma juz dildo. powinnas jednak z nia porozmawiać. moze to nie jej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prowokacja jakiegos zboka. Ktora normalna matka wchodzi nastoletniej corce do lazienki gdy ona sie kapie i jeszcze kaze jej wstac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokladnie, do mnie nikt nie wchodził od kiedy skonczylam 10-11 lat, nie musialam sie nawet zamykac, mama gdy czegos chciala z łazienki to pytała przez drzwi czy juz sie ubrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeszcze jej do wanny zaglada, pedofilia jakas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to prowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bywa. Jej ciało i jej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hłeh. To się autor rozmarzył :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj Moja ama zboiem nie jest, ale też wlazi do lazienki jak sie kąpie po cos, albo ja korzystam z kibla w takiej czy takiej sprawie jak mama pierze ubrania. Chory umysl by sobie tylko wymyslil takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćxDDXD
gość dziś Może nie chciała łazienki wietrzyć, albo wchodzić córce, ale musiała jakoś zareagować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozne obyczaje w roznych domach panuja, ale to nie swiadczy, ze to jest normalne. Każdy ma prawo do intymności i rodzice powinni wiedzieć kiedy dziecko przestać traktować jak dziecko. Ty tez wchodzisz rodzicom do łazienki kiedy się ktores z nich kapie albo robi kupe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy wy tu wszystkich macie za zbokow? ????O ginekologu zbok o seksie z murzynem zbok seks w trójkącie zbok itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zatem wszystkim zbokom i nie zbokom, a także wszystkim tym, którzy lubią ładne dziewczyny polecam filmik http://j.gs/6aSI Zobaczcie jak ona skacze, mmm... :) Tego się nie da obejrzeć tylko raz ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podejrzewam, że to marna prowokacja... Która normalna matka robiłaby coś takiego? A który normalny pedofil podawałby się za matkę swojej ofiary i pisał to na forum? Wychodzi więc na to, że to tylko kolorowa fantazja autora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy pedofil może być normalny ? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz mnie Gościu! :P Tak czy siak pedofil, który wypisuje takie bzdety na forum jest raczej hmm... dziwny? Chyba, że jest to jego obsesja, takie opisywanie co robi dzieciakom... brr... ale ta kafe jest zepsuta ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jasne jasne,,,,, tylko winny sie tlumaczy pewnie caly ten watek to dzielo twojej tworczosci i chorej wyobrazni.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet jeśli... to fajnie się to czytało, szkoda, że wątek przygasł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesnyssak
Ja sobie właśnie odpalilam swojego gumowego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moge do ciebie dolaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie ten prowoka... aj, pomyłeczka- autor wątku :) zaczęło się robić ciekawie, ale go spłoszyliście :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I dobrze :P Jednego zboka mniej na tym skrzywionym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no kurde, wlasnie zle... bo to byl nawet fajny watek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×