Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna nie chce się kochać

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, ostatnio mam problem z dziewczyną i nie wiem jak na to zareagować, kochamy się ogólnie od 3-4 lat dość często, mamy ostatnio nauke więc mamy również mniej czasu na to ale nie istotne, wczoraj nagle powiedziała mi że " Ostatnio, spostrzeglam ze czasto grzesze.. a kocham Boga. Chce zmienic cale swoje zycie.. Nie chce juz bluznic i klamac.. a wiem ze sex przed slubem to tez nie jest cos idealnego.. I dlatego chcialam go ograniczyc..dlatego wczesniej juz nie chcialam ci tam nic zrobic..bo wedlug prawa boskiego to zmniejsza uczucie mezczyzny do koboety i na odwrot..i sex staje sie mniej uczuciowy ale tylko dajac komus spelnienie tzw "ochoty" Mniej więcej takie coś usłyszałem, jestem ogromnie sflustrowany bo znam ją z innej strony i zawsze kochaliśmy się kiedy tylko chcieliśmy, jest przed okresem więc może dlatego w co wątpię, nie mam pojęcia jak na to reagować, boje się ograniczyć tak bardzo sex. od tak po prostu gdyż uwielbiam się z nią kochać i nie chce go ograniczać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz problem chłopie. działaj coś bo jeszcze do zakonu pójdzie. nęć ją, niech ulegnie pokusie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy razem córkę więc raczej nigdzie nie pójdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i ma racje dziewczyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecież ona ci powiedziała wszystko a ty nie wiesz co robić? Ona chce ślubu i tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×