Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Moja dziewczyna ze swoją siostrą do oceny

Polecane posty

Gość gość
Niezły prysznic masz jeszcze coś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę grube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przesadzasz, nie są wcale aż tak "ponadgabarytowe". To tylko +kilka kg. Przynajmniej jest więcej ciałka do pomiąchania :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu szczanie? nuda :O chcemy filmów z oddawania stolca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ee szczanie? to nie klikam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wredne oblesne grube baby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wypierdzielaj z tym spamem ze skracaczy linków, śmieciu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj chłopczyku, chcialbys żeby to byla Twoja dziewczyna. Niestety pozostaje Ci walenie konia przed PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś "Oj chłopczyku, chcialbys żeby to byla Twoja dziewczyna". To tak średnio bym chciał, co to za przyjemność mieć za dziewczynę (a potem może i za żonę) kogoś, kto zarabia poprzez publikację swoich seks filmików publicznie w internecie. W niemczech (bo to z niemieckiej strony wziąłem te filmiki) takie związki, w których para/partnerka się szmaci w internecie są czymś powszechnym. Wrzuciłem to na kafe dla żartu, byłem ciekaw reakcji innych na to :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiadomo, ze to jest prowokacja. W Niemczech nie jest normalne, to ze twoja kobieta występuje w sex filmikach... Tak samo jak w Hiszpani w gdziw mieszkam... Żaden facet nie zgodIlby sie na to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Żaden facet nie zgodIlby sie na to..." powiedz to facetom dzoewczyn z reddit.com/r/gonewild gdzie już ponad MILION dziewczyn ma aktywne konta, z których wrzucają swoje nagie foty celem podkarmienia atencji. Nierzadko za zgodą i pełną świadomością partnera, razem z nim na fotce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to wirus nie wchodzic i nie nabijac. jak ktos na prawde chce, niech napisze maila wysle autentyczne zjecia zony i jej siostry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli twierdzisz, że reddit to wirus to nie wiem, gdzie byłeś przez ostatnie piętnaście lat rozwoju internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny bardzo hot, ale przypuszczam, że nie jest to twoja dziewczyna i jej siostra tylko po prostu film z netu a one ci się podobają. Ja dałbym się obsiusiać obu ale tzw. "siostra" (ta z mniejszym biustem) robi to z większym wdziękiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×