Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Adam912

Moja siostra

Polecane posty

Gość Adam912

Witam, moja siostra kiedyś chciała, żebym jej pomasował stopy... Niby nic takiego, ale od tamtej pory bardzo mi się to spodobało, tylko chciałbym coś więcej, pocałować, polizać... Nie wiem jak ją do tego namówić ponownie... Jakieś rady? :P Wiem, będziecie kazali mi znaleźć sobie dziewczynę, ale stopy mojej siostry są wyjątkowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rfewgqerhqteb
Kretyn i koniec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rthgytjku
powrot tematow kazirodczych na kafe ? 😴 jak sie to ni uda to bedzie kolejny nawrot wyzszosci dziewic nad nie dziwicami a potem powrot do kochanek 😴 od lat kompletnie nic tu sie nie zmienia ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj jej dychę
niech się rozbierze i zjedziesz na ręcznym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obróć to w żart
Namów ją np. na masażyk jak wróci zmęczona do domu.Jeśli zdarza jej się chodzić w butach na obcasie(zimą)lub w klapkach(latem)napewno się zgodzi.Ja zrobiłem więcej, to było zeszłego lata,jak wróciła do domu po jakiejś bibie u kumpeli,no i była trochę wstawiona.Przyfilowałem ją jak weszła do pokoju,położyła się na wersalce,i włączyła TV.siadłem koło niej,tak,że musialem jej nogi wziąść na kolana,potem szmery bajery,co tam na VIVCE leci no i poprostu,zdjąłem jej klapki,i zacząłem masować stópki,ona ma 41rozmiar,i mnie strasznie w ch** kręcą jej stopy i buty.Najtrudniej mi było je dotknąć ustami,bo jak ona obróciła się na brzuch,już nie chciała masażu bo miała brudne,zwłaszcza pięty od chodzenia w klapkach,powiedziała,że jestem rozje***y,że chcę jej wąchać i wylizać,powiedziałem,że wcale nie ma takich brudnych pięt i że to tylko będzie lepszy masaż i zaraz będzie miała czyste.jakby nie była na fazce,to by mi się nie udało.To było przekozackie!!!!!,po jakiś 30-40 sekundach doszedłem,z obiema jej brudnymi stopami na twarzy-mimo tego że były brudne,to pachniały lawendą-to był KOSMOS ale byłem cicho,więc nie zauważyła,szkoda,że nie zasnęła,za mało wypiła,potem trochę speńkałem i dałem jej spokój,jak ja chciałem codziennie lizać i wachaćjej stopy...,no ale nie da się,teraz ma faceta,więc już jest trochę lipa,zostały mi za to wszystkie jej buty! POZDRO ZIOM!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obróć to w żart
bardzo chciałbym aby nasrała na mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obróć to w żart/żadnegoSRANIA!
Tego bym nie chciał,bo to jest oblecha,i straszny shit,dobre dla,prawdziwych popaprańców-tak samo jak sikanie,pierdzenie,rzyganie-KONIEC. Najbardziej wiadomo-jej stopy i buty mnie kręcą ale Chciałem się zawsze przelizać z siorą,ona pali teraz nałogowo,uwielbiam zapach jej włosów pomieszany z dymem od fajek.Tez se myślałem...wymiętolić jej język,połknąć jej ślinę,żeby wzięła solidnego bucha i mi wpuściła do ust,jeszcze marzyłem,żeby wylizać jej dłonie i possać palce,bo ma fajne długie paznokcie albo tipsy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obróć to w żart
Sory za dużo powiedziałem...już tak mam,pewnie powie ktoś,że to patologia,i mnie przeklnie ale przynajmniej byłem szczery z tym wszystkim,bo znów się nakręciłem tematem Adama912.Oprócz tego to przenigdy bym nie zaliczył numerka z siorą,bo to już jest kazirodztwo,no i jakoś nigdy nie miałem ochoty na jej narządy płciowe,ona na moje pewnie też nie,chociaż były takie momenty jak sobie popiliśmy i był klimat,że nikt do domu nie przychodził długo nieraz bardzo to bym mógł ją stuknąć-pozwoliłaby mi,nawet trochę tak o tym gadaliśmy- nieudolnie,ale jednak.Ja zawsze byłem walnięty na punkcie jej stópek,to mnie najbardziej kręciło.Było-nie wróci,ona jest zakochana w swoim chłopaku,tak,że w sumie przeszłosć.Ja jestem teraz tylko jej bratem.Chodziło mi głównie tylko o to żeby napisać temu ziomkowi jaki był mój sposób na jej stópki,nevermind...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ps.pol
Ja często podkradałem się noca do pokoju siostry i lizałem jej stopy. Czasami nad ranem jak się wcześniej obudziłem też chodziłem lizać jej stopy mniej wiecej 10-20 min. lizałem jej stopy raz sie obudziła gdy klęczałem przy jej łóżku i mnie przyłapała od tamtej pory zamyka pokój na klucz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam siostre która ma 19 lat a ja mam 16 lat bardzo czesti pozwala mi macować jej stopy lizać. Bardzo czesto gdy ogląda jakiś film liże jej stopy ona to uwielbia. I kiedy robi coś na komputerze jestem jej podnużkiem i zawsze wylizuje jej szpilki. I kiedy hest ze złym humorze Zawsze mówi na mnie niewolnik i każe klękać na jej stopy i całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
Taka siostra to skarb nieziemski. Moja jakieś dwa lata temu była na mnie wkurzona i kazala mi calowac swoje stopy i przepraszać. Wtedy sie wymigałem i uciekłem. Żałuję jak cholera. Może by częściej kazała mi to robić. teraz co najwyżej po kryjomu liżę jej botki i klapeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powalilo was zboczency

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzień dobry. Kiedy miałem 14 lat moja 14letnia siostra poprosiła mnie o pomasowanie stóp. Zgodziłem się i bardzo spodobały mi się jej stopy. Zawsze w nocy kiedy spała podkradałem się w nocy i wąchałem, lizałem, całowałem jej stopy. Miałem pewien okres że lizałem jej buty, i kiedy jej koleźanki zdrjmowały buty i szły do pokoju siostry i zawsze wąchałem ich buty. I kiedy zawsze uczyła się pytałe czy moge pomacować jej stopy i zawsze się zgadzała a ja byłem w siódmym niebie. I kiedy był czas matury wróciliśmy z matury zdioła szpilki i poszła do pokoju a ja lizałem i wąchałem jej szpilki i do dziś mam podniesenie do jej stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie strarsze siostry jedna ma 18 lat a druga 17 lat ja mam 15. I podobają mi się ich stopy, pamiętam kiedy weszłem do pokoju siostry i schowałem się za łóżkiem kiedy moja siostra pszyszła do swego pokoju zdioła baleriny i poszła spać. Ja wziąłem jej baleriny i zaczołem wąchać ****akeriny co za zapach, i wykorzystuje to że moja siostra ma mocny sen zaczołem wąchać jej stopy ten zapach. A druga siostra akurat lubi czytać książki a ja powoli podkradałem się do nieji bardzo ostrożnie wąchałem jej stopy zapach sudowny. I kiedyś spaliśmy w jednych namiocie obie siostry mocno spały a ja położyłem się przy ich stopach przez całą noc wąchałem ich stopy, prztulałem się do ich stóp to była najpiękniejsza noc mego życia. Pamietam że kiedyś grałem z siostrami pytanie czy wyzwanie ja wybrałem wyzwanie i kazały pocałować siostre w stopę ja odrazu zaczołem całować ich stopy. I wtedy dałem siostrą propozycje że będę ich niewolnikiem zgodziły się. I kiedy oglądałym film byłem ich podnużkiem lizałem ich stopy i kiedy wracały ze szkoły byłem ich wucieraczką .kiedy siostra czytała książke kazała kleknąc na jej stopy i kazała lizać piety ssać palce wąchać i masować stopy. A natomiast druga siostra kiedy zaczoła spać kazała lizać stopy . Kiedy ubieraliśmy się do kościoła kazały lizać szpilki. Jak naradzie potoba mi się ta zmiana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość333
Piękne. Opisuj dalej swoje relacje z siostrami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stopy, stópki , no fajnie , ale ja wolę jak brat pieści mi piersi, masuje , całuje a potem pupkę, też masuje i całuje , łącznie z rowkiem.To mnie podnieca, kładę się na plecach a on zajmuje się pieszczeniem mojego trawniczka i jamki.Całuje , pieśc***alcami a ja bardziej się rozkładam nogi i robi mi językiem minetkę.On też jest przy tym podniecony i mu stoi a ja muszę go rozładować kilkoma ******* ręki lub ustami. Na nic więcej sobie nie pozwalamy, chociaż mówimy o tym i wiem, że oboje mamyustami.Zawsze byliśmy sobie bliscy i nasze relacje były pozbawione skrępowania.Nie mamy innego rodzeństwa, wychowywaliśmy się zawsze w poczuciu swojej bliskości i bez wstydu swoich ciał.Jesteśmy bliźniętami , mamy 18 lat i najgorsza jest świadomość, że za kilka lat nasze drogi mogą się rozejść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 17:42 naprawdę tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piękne, mega podniecające i poniżające jest samo to, że musisz zlizać brud z podeszew butów. Moment, gdy jesteś zdany na swoją Panią, na to po czym Ona chodziła, oraz dodatkową niespodziankę, że zawsze każdy but smakuje inaczej. By finalnie czuć satysfakcje, gdy Ona je zakłada a one całe się świecą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, ale wam sumienie da znać o sobie w przyszłości..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość889
Witam. Mam 15 i mam siostre Sare ma lat 16 zakochałem sie jej stopach i butach ona o tym nie wie ale zawsze kiedy śpi całuje jej stopy i wącham ponieważ zawsze jest po treningu wiec zawsze jestem siódmym niebie zawsze to trwa jakieś 30-minut. W szkole też nie mogę się powstrzymać w szatni jest ławka i ukrywam się pod ławką zawsze jak jest dluga przerwa siostra tu przychodzi wtedy spokojnie lizać jej buty które zawsze ma brudne raz stanęła na moim języku stała tak przez 10-minut, bardzo lubi spędzać czas w szatni lubi stać tak gdzie zawiesiła swą kurtkę wtedy gapi sięna telefon a ja zza nią lize jej buty. Kolejną część później napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam cie rozumiem mn kręcą stopy cioci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie pojjebbyy !!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sypiam z siostrą i obaj jesteśmy zadowoleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam historie z koleżanką, ona wie że lubię lizać buty itd ona była pijana i była śmiała by dać mi buty do lizania. Dodatkowo weszła w błoto i wybrudziła całe buty. Lizałem jej buty do czysta z błota. Zajęło mi to z 30 min, koleżanka w tym czasie gadała z koleżanką przez tel. Później poszła się wysikać w takie krzaki ( mieszkamy na zadupiu i była 23 30) gdy się wysikała zaczęła buty wycierać o te ziemię z jej sikami. Więc później lizałem jej buty z ziemi i sików. Później jak byłem w domu, czułem jej siki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×